1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Oyun Kaydedilemiyor

Nesil
    2005
    Yer
    eskişehir

ya arkadaşalar benim oyunu kaydederken program files taki sportinteractive klasöründe hatalı dosya var diyor. oyunu kaldırıp yeniden kuruyorum ama hata düzelmiyor. kayıtlı oyunu başka bilgisayarda oynayabiliyorum ama kendi bilgisayarımda oynayamıyorum. bi çözümü varmı yardımcı olursanız sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Oyun Kaydedilemiyor

Oyunu kaydetmek istediğinizde hatayla karşılaşıyor ve oyununuzu kaydedemiyorsanız;

Öncelikle oyunu kayıt ettiğiniz yerde yeterli boş alan var mı diye kontrol edin.

Oyunu kayıt ettiğiniz yeri değiştirip tekrar kaydetmeyi deneyin.(Belgelerim yerine oyunun kayıtlı olduğu yeri seçebilirsiniz)

Bu konuyla ilgili karşılaştığınız sorunları burada belirtiniz...
    "YÜCE ATATÜRK"

oyunu 8 gb lik bos yere yuklmeye calisiorum yine hata verior..ne yapmam lazim_
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bir de c de yeterli yer yoktu o yuzden d ye yukledim bu da genel anlamda bir sorun teskil eder mi....C ye yukledigimde yer yoktu diyordu cunku gercekten cok az yer vardi oyuzden d ye yukledim..Ama yine de oyunu oynayip savelerken hata verior...MEsela save yaparken save as den istedigim bos olan yeri seciorum d deki yine hata verior..Cikamadim isin icinden acaba bilgisayarimmi yetersiz lutfen yardim edin!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Oyunun adını değiştirip kaydetmeyi dene, bir de oyunun kurulu olduğu bölümde games klasörünün içine kaydetmeyi dene, belki olabilir...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bendede bu sorun vardı.Kayıtlı oyunu sıkılaştır seçenegine tıkladım düzeldi.

Kayitli oyunu sikilastir secenegi nerde kardes oyun icinde mi bilgisayarda mi
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    neden bir turlu kaydolmuyo anlayamiyorum
    nerdeyse bilgisayarin her yerine kaydetmeye calisiyorum sureki hata veriyor/
    ne kadar yer lazim kaydetmek icin anlayamdim ............bi oynayamadim su oyunu yani

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ben oyunu baska yere kaydetmeye calistim kaydetmedi baska cozumu yokmu bunun.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

"crash dumps" bende böle bir hata veriyor ve oyunu kaydetmiyor nedeni nedir

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

crash dumps

Bunun bir çözümü yok yanlış hatırlamıyorsam...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yapma beee..Bu sorun bende de var Çok sinir bozucuya okadar ilerliyorum ama crash dumps hatası veriyor.Çözümünü bilen varsa yardım etsin lütfen
    FM Gazetesi

benim sorunum da murder 87 gibi cozumu var mi

Mesaj Yetkileri