1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Kendi Skin'imizi Nasil Yapabiliriz?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Post Kendi Skin'imizi Nasil Yapabiliriz?

bi programi ve ya bildiginiz bi yondtem varsa yaza bilirmisiniz?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Aynı şeyi birkaç hafta önce ben sormuştum ..Şimdi azda olsa beceriyorum bu işi..
    İlk başta Photoshop bilgisi, belirli düzeyde İngilizce ve XML dosyası yazabilme..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

anlamadim biraz daha acik anlatabilirmisin?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yani skin yapımı biraz zor sayılır..Grafikleri değiştirmek için iyi bir Photoshop kabiliyetin olmalı..

XML dosyalarıda hangi grafiğin nerede açılması gerektiğini belirtir skinlerde..Onun için İngilizce bilemn gerek çünkü XML'lerin içeriği İngilizce..Ve örneğin oyuncu profilindeki yazıların rengini değiştireceksin diyelim..Önce doğru XML dosyaını bulman sonrada oradan hangi yazının hangi renk koduyla gösterildiğini bulman gerekir..

Bunun için ilk olarak İngilizce bilmen gerek..çünkü orda her şey İngilizce yazar..İkinci olarak hangi renk kodlarının R-G-B olarak hangi renge ait olduğunu bilmen gerek (Photoshop yardımıyla)..Anlıyacağın üç şey bilmen ve birazda uğraşman gerekli..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya bende merak ediom acaba yapabilirmiyiz

Nesil
    2006

Kendi skinizi yapmak zor
    Forumlarımızda küfür etmek yasaktır. Küfürlü mesaj yazdığı için hesabı kapatılmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

yapılmış olarda güzel skin var bence onları dene

hocam ben yapmayı denedim olmuyor saten XML dosyasını yazmak ayrı bir mesele çok karışık en iyisi işi bilen birinin skinlerini kullanmak

9. Default

skin yapmak çok zor...ben denemedim ama xml dosyalarını yazmak özellikle çok zahmetli ve baya bi uğraştırıyor bu yüzden skin yapan arkadaşlara ben teşlekkür ediyorum bu konu vesilesiylede.......

Ben bilmiyorum yapmayı ama çok gzl skinler var onları kullan... Arkaplan olarakta sevdiğin takım resmini koyarsıN olur...

skin yapımı anlatılmaz yaşanır
    gerçekten çok zor valla

Mesaj Yetkileri