Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 63 sonuç

Konu: Sizce Abartıyor Muyum ?

Bence de cok kaptirmissin sen kendini.Hem cok fazla zaman kaybi olur bu sekilde.Peki bu kadar ayrintidan sonra sonuclar ne oluyor.

Benim aklıma bile gelmez böle bir şey... Sen hafif abartmışsın...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bilmedigim takımların bilmedigim oyuncularına mac oncesi gözlemci gonderdigim oldu ama sen biraz abartmıssın sanırım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Sen bence direk Spor Akademisine git.TD'lük falan oku.

Gerçekten bayağı kaptırmışsın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bence en iyisini yapıoysun hemşerim..

o kadar uğraşmana gerek yok bence ama yine de çok mantıklı
    eğer o kadar uğraşmak istiyorsan 2007 oyna zaten onda da gereğinden fazla ayrıntı var onda daha çok uğraşırsın

Aslında yaptığın güzel bişi çünkü bu oyun sadece oyuncuları dizip oynamak değil bence.Bende bazen bu kadar ayrıntılı olmasa bile bi kaç inceleme yaparak maça başlıyorum.Böyle daha zevkli oluyo bana göre daha gerçekçi oluyor.

Quote Originally Posted by FikretBalkan View Post
    Selam FM aşıkları...Arkadaşlar ben genelde oynayacagım maçlar öncesi rakibimin son 3 maçında attıgı & yedigi golleri inceliyorum.Mesela, soldan çok etkililer ama göbekten açık veriyorlar gibi bilgilere ulaşıyorum kendimce.Ve de buna göre önlemler almaya veya rakibi zaaf gördüğüm yerinden vurmaya çalışıyorum.Böyle yapan arkadaslar var mı ? yoksa sizce ben biraz abartıyor muyum ?
    Gel seni Keşansporun teknik direktörü yapalım

Bence en iyisini yapıosun amaç mebajerlik değilmi? bundan sora bende öyle yapıcam...

Sonucunu sormuş çoğu arkadasım haklı olarak.Fakat aldıgım sonuclar değişkenlik gösteriyor.Mesela zaaf gördüğüm bir oyuncunun üstüne oynadıgımda bazen gerçekten perişan ediyorum rakibi o bölgeden, bazen de rakip oyuncu gününde oluyor ve de işlemiyor taktigim.Bunun bir garantisi yok yani.Ama oran verecek olursam %60 - 65 oranında başarılı şu ana kadar.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by FikretBalkan View Post
    Selam FM aşıkları...Arkadaşlar ben genelde oynayacagım maçlar öncesi rakibimin son 3 maçında attıgı & yedigi golleri inceliyorum.Mesela, soldan çok etkililer ama göbekten açık veriyorlar gibi bilgilere ulaşıyorum kendimce.Ve de buna göre önlemler almaya veya rakibi zaaf gördüğüm yerinden vurmaya çalışıyorum.Böyle yapan arkadaslar var mı ? yoksa sizce ben biraz abartıyor muyum ?
    Bence güzel bir fikir..

Bende bunu denicem bakalım ne kadar yardımcı olucak...

Kardes Iyi Ama Kaptirma Kendini Ayni Bir Arkadasim Her Gun Bana Taktik Anlatiyor Sende Ole Olma.......

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara&İstanbul

valla menejerlik diyosan zaten bunu yapıcaksın helal olsun bravo!

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by illusion View Post
    Uğraşılmaz o kadar. Bu sadece bir oyun. Biraz gevşe. Rahatla
    FM "sadece bir oyun" degildir...Esefle kiniyorum...

Quote Originally Posted by amorti View Post
    FM "sadece bir oyun" degildir...Esefle kiniyorum...
    şişşşş Ben arkadaşı rahatlatmaya çalışıyorum yoksa biliyorum bu oyun değil yaşam biçimi ama çaktırma yoksa arkadaşı kaybedicez

Eğer o işten zevk alıyorsan, detaylı FM oynamayı seviyorsan kimse birşey diyemez..

Abartı olmamalı bu;

Başarılar..

.

bence sen abartmamışsın çünkü bu yaptıklarınla fmden zevk alıyosun her menagerin taktiği oyun prensibi farklıdır. Bu yaptıkların seni bizden ayıran bi özellik umarım maçlarında başarılı oluyosundur.

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

sen oyunla gercek hayatı karıstırmısın

usrobotics Misafir

Onemli maclar oncesi yapilabilir ama ben de diger takimlarin yaptigi maclarin goruntuleri acik degil nasil acabilirim bundan sonraki maclari

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by illusion View Post
    şişşşş Ben arkadaşı rahatlatmaya çalışıyorum yoksa biliyorum bu oyun değil yaşam biçimi ama çaktırma yoksa arkadaşı kaybedicez
    Bi an kendimi kaybettim neyse ben maclarima geri doneyim

21. Default

abi sen kopmşsun ya

Nesil
    2007
    Yer
    EsKiŞeHiR/BoZüYüK

abartmak değil de oyunu sevmen seni buralara kadar getirmiş bende yaparım ufak tefek şeyler.ama bunu denemedim hiç bi gün denerim....

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Her maç için değil ama 2-3 maç için yapılması mümkün ve gereken şeyler.

Trabzonspor 2-3 yil önce rakibini düsünmezdi. Sampiyonlugu kimine göre ayak oyunlarina kimine göre beceriksizligine kaptirdi. Ama basarili oldu. Bugün Trabzonspor'a baktigimizda artik rakiplerimiz bizi düsünmüyor biz rakiplerimizi düsünüyoruz ve halimiz ortada. 4. olmamiza ragmen bence ligin en kötü futbolunu oynuyoruz. Ben bu olaylardan kendime ders cikartarak oyundada hic rakibimi düsünmem. Avrupa'da orta sekerli ilerlerim genelde UEFA Kupasinda yada Sampiyonlar Ligi'nde ceyrek finale kadar yükselirim kura sansiyla. Türkiye'de hep ilk 2ye oynarim.

Tabiki gerçek menejerler eski maçların videolarını izliyor.Oyun böylece daha gerçekçi ve zevkli hale gelir ama işe yarıyormu onu bilemem.O kadar uğraşıyorsun inşallah işe yaramıştır.Ben hiç böyle ayrıntılara girmedim.

3 taktiğim war
    her zaman kullandıgım taktik atak üzerine ve rakip kim olursa olsun onu kullanırım.
    eger önemli bir maç ise yine atak taktikle başlar duruma göre 2. taktikgim olan dengeli 4-5-1 atacking i seçerim eger maç bnm lehime ise rolanti taktiğimi uygularım

o kadar uraşmak zor gelir yaw...

Nesil
    2007
    Yer
    Fontana di Trevi - Roma :

Bilmediğim takımlara ve özellikle avrupa kupası maçlarında aynısını bende yapıyorum,bu oyunun en beğendiğim yönüde incelemek ve bu incelemeler sayesinde %85 başarı elde ediyorum,yani yalnız değilsin dostum

altı üstü bi oyun yabu ne böyle bende sadece gözlemcinin verdiği rapora bakarım ona göre taktik koyarım böyle uğraşmam

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

ben onada arasıra bakarm sadece cezalı sakat varmı diye karambole gidiyoz valla

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri