Sayfa 16 / 18 İlkİlk ... 61415161718 SonSon
451 ile 480 arası toplam 539 sonuç

Konu: Turksportal İstanbul Buluşması | 2 Haziran 2007 - Cumartesi

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Eray Dengiz View Post
    Beyler size tarihi veriyorum..

17 Haziran saat 13:00'dan sonra..
    Güzel bir tarih aslında bunu düşünelim... Daha 11 gün var abi! Yalnız bu sefer Beşiktaş'ta döner yemeyelim Tophane'deki et şiş daha iyiydi bence. En azından doyurucuydu. Beşiktaş'ta doymadım ben yahu! Hem sadece dıymayan ben değildim. Aydın'da doymadı!

2 sonra videoları izleyebilirsiniz. (:

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by Eray Dengiz View Post
    Beyler size tarihi veriyorum..

17 Haziran saat 13:00'dan sonra..
    Anladığım kadarıyla ÖSS'den hemen sonra oluyor
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Çağrı Zorkol View Post
    Güzel bir tarih aslında bunu düşünelim... Daha 11 gün var abi! Yalnız bu sefer Beşiktaş'ta döner yemeyelim Tophane'deki et şiş daha iyiydi bence. En azından doyurucuydu. Beşiktaş'ta doymadım ben yahu! Hem sadece dıymayan ben değildim. Aydın'da doymadı!
    Orada doyan kişi yokki zaten doymuş gibi yaptı herkes

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Orada doyan kişi yokki zaten doymuş gibi yaptı herkes
    Eraaaayyy!!! Oğlum Polat da doymamış. topuklarına sıktırmasın şimdi senin ?? Kolla kendini sınava şurada 11 gün var. Çıkma evden dışarı.

Default Türksportal İnteractive İstanbul Buluşması [ Videolar ]

Video 1

Play Station kafeye giderken. Çağrının rüşvet teklifi. Finalde karşıma kim çıkar ve bana yenilirse lap-top'u vereceğim diyor. Türksportal Ailesi Play Station kafeye gidiyor.

Video 2

Play Station kafe'de kura çekimi. Aydın çekme beni çekme beni derken ben kura kağıtlarını hazırlıyorum ve erken final çıktı ( Eray - Çağrı ). Eren kendini çekiyor, bahtsız çocuk. (:

Video 3

Barcelona - Juventus finali videosu ve müthiş yorumları ile seyircilerimiz. (:

Video 4

Barcelona - Juventus karşılaşması. Ayd1n'ın mükemmel yorumları ve sol tarafımızda seyirciler. Kimin seyircileri mi tabii ki de Ayd1n'ın.

Video 5

Barcelona - Juventus karşılaşmasında hakemin yanlı tutumu sonucu Barcelona penaltı kazandı ve Ronaldinho gole çevirdi ve Juventusun afallaması. Aydını çok iyi dinleyin. (: aaa zaman geçiriyor aaa bir şey hatırlatıyor mu ?

Video 6

Barcelona - Juventus karşılaşması ve Eren'in spikerliği.

Video 7

Bu video'da da Eren bir şeyler yapıyor;lakin farkedemiyoruz. Etraf pek karanlık. Aydın'ın yorumlarını dinlemeniz için koyuyorum.

Video 8

Türksportal Ailesi yemeğe gidiyor. Aydının beni kızdırmayın 6 yersiniz yorumu vs. vs.

Video 9

Türksportal İnteraktif Ailesi yemekte, Eray ve Özkan iş üstünde. (:

Video 10

Türksportal İnteraktif Ailesi yemekte 2. Serhat (Nekop / Küçük Polat Alemdar) yakın çekim.

Video 11

Çağrının nargile şovu.

Video 12

Hakan Şükürün gol attığı an ve Erenin manyaklaştığı an. Tabii anasonlu nargileyi çekerse böyle olur. (:

Video 13

Kumpileri için 20 dk beklettiler bizi orada. Gece gece kumpir yiyecekler. (:

Gönderiyorum tek tek

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

miss kafe faciyası
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Videolar 18+

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

NÖnce
    Nİçerken
    NSonra

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Ben Erdem abiyi görmek istiyorum o nerde hiç bir yerde ismi geçmiyo

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

"Biz yorum yapamıyouz skor zaten yorumu yaptı"

hhehee videolar süper

NARGILEDEN ONCE

Not : Ikisi de uyanık bir vaziyette artistik pozlar.

NARGILE IÇERKEN

Not : Eray hafif kaymış bir vaziyette poz veriyor.

NARGILEDEN SONRA

Not : Eren kendini kaybetti.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Eren'in gözler kaymış. Videoları izledim; güzel bir gün geçirmişsiniz anlaşılan...

yana döndüm bi baktım eren uyuyor..

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Ne bileyim anasonlu nargile kafa yapar dedim dinlemediniz.Genelde resimleri ben çekiyordum.Sızdığım için diğer sızanları çekemedim

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Oğlum o anasonlu değildi elmalıydı lan. Ama anasonlu tadı geliyodu niyeyse. Hatta ben bir ara beyaz peynir bile istedim.

Çağrı senin nargile şovunu youtube hariç diğer video siteleri kabul etmedi. (:

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Etmemesi normal çünkü içmiyor narğileyi çok başka bişey onunki

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Toze View Post
    Çağrı senin nargile şovunu youtube hariç diğer video siteleri kabul etmedi. (:
    Abi bundan sonrakinde elmalıyı değil de benim son içtiğim bahreynliyi açarken çekelim videoyu. Ondan daha çok duman çıkarıyorum. Ciğerlerim bir hoş oluyor.

Serhat ben yiyorum nargileyi Marpucu ekmek arası yapıyorum. Suyu da var. EN son doyunca da onu içiyorum. Allah'ım Yarabbim yaaa..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Çağrı Zorkol View Post
    Serhat ben yiyorum nargileyi Marpucu ekmek arası yapıyorum. Suyu da var. EN son doyunca da onu içiyorum. Allah'ım Yarabbim yaaa..
    Doğrudur inanırım

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar şimdiden 2. buluşmayı da konuşalım da e son herşeyi ayarladıktan sonra yeni konusunu açarız. Öncelikle ben bir öneri getirmek istiyorum :

Bu sefer ki buluşmamızda adada pikniğe gidelim derim ben. Hem futbol topu olan arkadaş falan varsa maç bile yaparız. Eğlenceli bir gün geçiririz. Hem temiz hava falan.. İyi gelir. Ayrıca tam bir piknik yapabiliriz ya da ordan da bişey alabilirz orasını en son konuşuruz. Benim düşüncem bu şekilde.

Farlı düşünceleri olan arkadaşlar varsa burda konuşmaya devam edelim. Herşeyi ayarladıktan sonra yeni konu açarız.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Çağrı yazmayın böyle yav insanın canı çekiyor.. (:

Bu işi öss sonrası mı yapacaksınız siz ? İstanbulda olma durumum var, gelmek isterim.. (:

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Öss derdi biteceğinden buluşmayı haftaiçi yapalım bir de. yoksa ben gelemem haftasonu. bunun dışındaki herşey uyar.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Temmuz'dada bir buluşma yaparmıyız?
    So what?
    Saike

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Aydın View Post
    Öss derdi biteceğinden buluşmayı haftaiçi yapalım bir de. yoksa ben gelemem haftasonu. bunun dışındaki herşey uyar.
    Zaten adaya gideceksek bence de haftaiçi olmasında fayda var. Çünkü haftasonu ada çok çekilmez olur. Çok kalabalık olur. Benim benim gözüm dönüyor öyle olduğu zaman.

Valla Burakçım bu benim aklıma gelen plan. Başka planlar da varsa arkadaşlar paylaşsınlar onları da konuşalım. Ama hani şöyle adaya gidip piknik yapıp ir de maç yaptığımızı düşündüğümüz zaman ben çok keyif alıyorum daha şimdiden. Bir de böyle mangal falan olunca işin içinde... Allaaaahh!!
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Temmuz'dada bir buluşma yaparmıyız?
    Yani gelecek arkadaşların durumuna bağlı. ama benim bildiğim birşey varsa geçen buluşmada herkes çok memnun kaldı eğer yine aynı atmosferi sağladığımız takdirde bu buluşma olayı belli periyotlarla tekrarlanacaktır gibime geliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bu fikrin gerçekten çok güzel Çağrı abi artık ben İstanbul'a gelirsem bir konu açarım yada size taklifte bulunurum
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Valla Öss sonrası bir İstanbul yapacağım, umarım o zamanlarda böyle birşey olur hem tanışmış, hemde beraberce güzel vakit geçirmiş olur.. Ama burda çok ballandırmayın, sonra bu Antalya'ya lanet okumak zorunda kalıyorum..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Bu fikrin gerçekten çok güzel Çağrı abi artık ben İstanbul'a gelirsem bir konu açarım yada size taklifte bulunurum
    Dediğim gibi konu kirliliği olmasın. 2 konudan iki tane olacak çünkü. O yüzden şimdi burada konuşalım. Her şeyi ayarladıktan sonra yeni konu açar herşeyi belirtiriz.

Zaten bildiğim kadarıyla haftasonu gelecek arkadaşlar için 2 hafta boyunca haftasonu iptal olacak. Aydın'da haftasonu gelemem diyor. Demin Mustafa'yla (Bizim Admin) konuştum. O da çalıştığı için haftasonu gelebilecek Kısacası gün problemimiz var öncelikle...

Ama çoğunluk hangi zamanda yapalım derse ona uymamız gerekecek. Benim için gün zamanı fark etmiyor. İstenilen zamanda gelirim. Sadece yapabileceğimiz programları belirteyim ben.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by uAburak89 View Post
    Valla Öss sonrası bir İstanbul yapacağım, umarım o zamanlarda böyle birşey olur hem tanışmış, hemde beraberce güzel vakit geçirmiş olur.. Ama burda çok ballandırmayın, sonra bu Antalya'ya lanet okumak zorunda kalıyorum..
    Burak abi bizde yapalım yav
    So what?
    Saike

Sayfa 16 / 18 İlkİlk ... 61415161718 SonSon

Mesaj Yetkileri