Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 57 arası toplam 57 sonuç

Konu: Hayal Kırıklığı Yaşatan Yıldızlar

Aaron Lennon ve Leonel Messi toplam 30 milyon euro harcadım ama hiç bir işe yaramadılar

not: FM 2006

galatasaraydım uğur yıldırımı çooookkk büyük umutlarla almıştım adam daa ilk maçında 2 gol 1 asist yaptı soorasakatlandı bn çok üzüldüm soora adam bi iğrenç oynamaya başladııı çok moralim bozuldusoora adam bi patladıligde daha 8 maçta 15 gol attı we bu şaka diil gerçekten çık sewindim!!!!

leo messi tomas gravesen petr ceh(kı bu kalecı super dı anlamadım her mac en az 3 gol yenırmı beee) luca toni bunlar fm 2005 de benı delı edenler takım porstmount kume dusmemek için aldım daha beter oldular oynatsan bı turlu oynatmasan takımda huzur kacıo zaten kovuldum daha sonra m. city aldı benı oh sımdı daha ıyı

bu sezon hayal kırıklığına uratan futbolcu peter crouch 29 macta sadece 11 gol atabıldı bunun gıbı oyuncuya yakısırmı?

lampard cok berbat

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

diego forlan a 33,5 milyon € verdim. 8 maçta sadece 1 gol atabildi. gönderdim ben de ...

ze roberto

ben fenerbahçeye messi yi aldım fm 2005de bedavaya pişman oldum bi formu yakalayamadı ama satmıcam

Diego, quaresma, Steven Gerard

Quote Originally Posted by ibo View Post
    Diego, quaresma, Steven Gerard

aynen katılıyorum.quaresma tam bir hayal kırıklığı fm 2005 te.diegoyuda çok övüyolar ama her seferinde alırım hiçte faydasını görmem.ve gerard.bu adamıda çok övüyolar bir kaç kere aldım buda hayal kırıklığı yaşattı.bonaventoure kalou yu alıyorum hem quaresma nın hemde gerard ve diegonun görevlerini fazlasıyla yerine getiriyo.3 ü bi kalou etmez.

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

Quote Originally Posted by twins View Post
    aynen katılıyorum.quaresma tam bir hayal kırıklığı fm 2005 te.diegoyuda çok övüyolar ama her seferinde alırım hiçte faydasını görmem.ve gerard.bu adamıda çok övüyolar bir kaç kere aldım buda hayal kırıklığı yaşattı.bonaventoure kalou yu alıyorum hem quaresma nın hemde gerard ve diegonun görevlerini fazlasıyla yerine getiriyo.3 ü bi kalou etmez.

quaresmayı dortmuna aldım çok iyi işler çıkardı. Satmak istedigimde benim takımdan ayrılması için gerekli fiyatı 36milyon sterlin görünce vazgeçtim. Birisinin talibi çıkmadan satmak aptalca olur dedim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende Torresi Fenere Aldıydım 2010'da

Adam 8 maçta 2 gol atmıştı

Direk Sattım

Quote Originally Posted by zzzeeeggg View Post
    quaresmayı dortmuna aldım çok iyi işler çıkardı. Satmak istedigimde benim takımdan ayrılması için gerekli fiyatı 36milyon sterlin görünce vazgeçtim. Birisinin talibi çıkmadan satmak aptalca olur dedim.
    fm05temi yoksa 06 damı?

Quote Originally Posted by kaaaanfm View Post
    Bende Torresi Fenere Aldıydım 2010'da

Adam 8 maçta 2 gol atmıştı

Direk Sattım

sende çok gaddarmışsın yaw sezonu bari kapatsaydı sonradan açılırdı yine.torres sonuçta

Arkadaşlar size transfer döneminde yaptığım transferleri söylüyorum inanamıcaksınız Maniche Rosicky Lincoln (fbliyim ama yinede iyidir diye aldım) maccarone kaladze wederson şimdi bakıldığında iyi oyuncular ama bu oyuncuların hepsi kadro dışı çünkü beklediğim performansı sergileyemediler

diğerlerini bilmiyorum ama rosicky i bende aldım başlarda iyi performans sergilemiyo ama sezonu iyi drecede kapatıyo 7 ila 8 arası ortalamayla oynuyo.tavsiye ederim oynatmaya devam et.pişman olmazsın..

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

bnde de cassio linconl oynamıo yaa rating 30 maçta6.23

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Bostancı

Juventus A Diego yu almiştim bremenden 36 mac 5 gol 7 asist 40M ye aldim ancak 25 e satabildim Chelsea ye

Quote Originally Posted by shahinler View Post
    fenere geçtiğin zaman tuncay kendini totti falan zannediyo heralde.acayip şımarık.adamı arsenal roma falan istedi düzelir diye satmadım.sezon ortasında satıyım dedim 10 milyon euro ya arsenalle anlaştım.bu seferde 4 ay sakatlandı. satamadım.sonuç olarak bütün sezon boyunca yaklaşık 25 maç yaptı 4 gol attı.6.75 le falan oynadı. sezon sonunda da romaya anca 8 milyon euro ya sattım.takımın düzenini de bozdu kimse sevmiyordu.tam bir baş belası.
    bndede şampiyonlar ligin en iyi orta sahası seçildi.ayrıca ligde yılın futbolcusu olarak 2. oldu.1. sezer öztürk oda benden bnde fenerbahçeyim.buna ne demeli.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ayrıca bnde quresma hayal kırıklığı yarattı.birde geçen sene oyndaığım fenerde eto hayal kırıklığı yaratmıştı.nasıl aldınız diye sorarsanız 30 yaşında felandı:-).4-2-3-1 taktiğini uyduluyodum.o gelince taktiğim değişmek zorunda kaldı ve takım iyice kötüye gidiyodu.hemen eski taktiğime döndüm ve eto yedeğe bıraktım.sonra milana sattım 25mnye.

okan koc bence bu adamlarin 1 numarasi cok sey bekleniliyodu amaa.......

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

fenere cassano'yu aldım tam bır hayal kırıklığı we elımde kaldı satamıyorum napıcam bılemıyorum

recoba,ponzio galatasaray dım o zaman küme düştüm

martıns ve vıttı

chelsea'de shevcenko tam bir hayalkırıklığı oldu bnde romaya 7,5 milyon euroya sattım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Florent Sinama-Pongolle.. PSG ye aldım 10 milyon € ya. Fazla bişi yapamadı sezonun en kötü transferi seçildi.. Ancak adamın müthiş piyasası var. 17 Milyon € ya athletico madride sattım.. Çok karlı bi alışverişti gerçekten

Nesil
    2007
    Yer
    34

Quaresma ve Reyes... İkiside Benim İçin Kariyerlerimde Hayal Kırıklığı Olmuştur, Özelliklede Quaresma Lütfen Bu Adamı Takımınıza Almayın

Favori takımı:

İdris Kameni ( GK ) - Evra ( DL ) - Vanden Borre ( DR ) - Barzagli ( DC ) - leonarda Castan ( DC ) - Tomas Sivok ( DM ) - Lucas ( DM-AMC) - Mauri Esposito ( ML ) - Carlos Magno ( MR ) - Rafael Sobis ( FC ) - Park You Yong ( AMC-FC)

abi kim kallström bide obi mikel. abi ne zman amc oynatsam bunları ne asist yaparlar ne gol atarlar anlamadım gitti bunları.. ha bir de mutu var.. adam oy na mı yor..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri