Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 57 sonuç

Konu: Hayal Kırıklığı Yaşatan Yıldızlar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Üsk.

Thumbs down Hayal Kırıklığı Yaşatan Yıldızlar

Günümüz futbolunda özelliklede Türkiye de bir çok futbol yıldızları büyük bir sansasyon yarattıktan sonra çöküş içine girmektedirler.Çöküş içine girmeseler bile istenilen performansı gösterememektedirler.Örneğin;Saviola,Robinho,Chivu ,Van Der Vaart,Aimar(hala beklentilerin uzağında)V.S. ,Ülkemizde ise bu örnelker saymakla bitmez.Fakat önemli olan bu çöküşlerin sebeleridir.Bana göre bu olayların sebebleri şunlardır;

1-Medyanın oyuncuyu şişirmesi,

2-Oyuncunun ben oldum moduna girmesi,

3-Futbolcudan yana yüksek beklentilerin olması,

4-Futbolcunun en küçük bir hatasında olayın büyütülmesi,

5-Futbolcunun takımla uyum sorunu yaşaması.

Sizce hayal kırıklığı yaratan futbolcular ve nedenlari nelerdir?

ben real madrid le başladıgımda raul yaklaşık 20 maçta performans olarak 7 nin üzerine çıkamadı ve 1 gol bile atamadı buna ne dersiniz ??

Nesil
    2006
    Yer
    Goodison Park, Liverpool

fenere geçtiğin zaman tuncay kendini totti falan zannediyo heralde.acayip şımarık.adamı arsenal roma falan istedi düzelir diye satmadım.sezon ortasında satıyım dedim 10 milyon euro ya arsenalle anlaştım.bu seferde 4 ay sakatlandı. satamadım.sonuç olarak bütün sezon boyunca yaklaşık 25 maç yaptı 4 gol attı.6.75 le falan oynadı. sezon sonunda da romaya anca 8 milyon euro ya sattım.takımın düzenini de bozdu kimse sevmiyordu.tam bir baş belası.

Nesil
    2006
    Yer
    Della Alpi,Torino

Abi ben Juventusdayım camoranesi contrat istiyormuş bakmayı unutmuşum hemen medyadan tepki geldi...komedi camo2yu istemiyormusunuz falan diye
    bi de takımın morelini düşürdü contrat önerdim oynattım ama bişey yapamadı...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ben de roma da 3 sezon oynadım ama totti çok kötü oynuyordu.oynattım normalde gol atamıyor.ama penaltıları kesin gol.ben de en sonunda gönderdim real madrid e 55M$ a.iyi de yaptım.onun yerine oraya nihat kahveciyialdım.adam tam bir kasırga yaw.

İlhan Mansız
    Sebep: Medya

Oktay Derelioğlu
    Sebep: Hayatındaki olumsuzluklar
    SI-GAMES'e Anlat Derdini

recoba ve duff ı gs ye büyük umutlarla getirmiştim onlarda bana büyük hayal kırıklığı yaratmıştı...

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

evet recoba çak hayal kırıklığı yaşatıo 26 maç oynattım adam 6 gol attı 4'ü penaltıdan

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir Çarşı

Evet recoba.benim takıma ilk geldiğinde 9 ile oynamıstı şimdi ise 7nin ustune cıkmıyor adamın performansı boyle devam etti.sezonu 2 asisst 1 golle bitirdi(oda penaltıdan)

Philip Lahm
    Sebep Uyum sorunu

duff chelsea de büyük haya kırıklığı yarattı hemen sattım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bende duff iyi oynuyor.her maçta 8 veya 9 alıyo.bazen 10 bile aldığı oluyo.
    adam tam bir asist manyağı yaw.
    şu anda chelsea deyim.ve en çok beni lampard üzdü.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

bende Lampard manyak ya adam tam goL ve asist makinası bende de besiktasta iken aiLton oLe yapmıstı 30 da 28 attı sonra bir sustu neden oLdugunu bende anLamadım...
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale & İstanbul

İlk sezon çok iyi bir performans sergileyen Anelka,N., 2.sezon adeta durdu. Geçen sezon 8.33 rating ile oynamış, şu an 16.hafta ve 7.03 de kaldı. Ne yapsam düzelmiyor. Ya sabır...
    Esen Kalın/FM siz Kalmayın.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

serinin diğer oyunlarında anelka tam bir baş belası idi. oyunları oynayan arkadaşlar eminim bana katılacaktır sürekli bir arıza çıkarırdı bu adam. huysuzun tekiydi, ordan oraya gider ama yine de barınamazdı hayrettir ki anelka bu oyunda artık sürekli problem yaratan bir tip değil efendi efendi topunu oynuyor, bende 4 sezonda 200'e yakın gol attı aman nazar değmesin torresle ikisi hele bu sezon 90 küsür gol attılar

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

bendede adriano takımı dagattı adeta oysa milana umutlarla almıstım
    geldikten hemen sonra basın acıklamasında interi unutmayacagını söyledi
    daha sonra ilk macta 3 gol attı morali düzelir dedim mac sonu satılık listesine konmayı istedi daha sonra chelseaya 68.0 milyon paunda sattım(52 ye almıstım karlıyım yanii) bide takımdaki oyuncularla tartıstı tüm oyuncularımda adriano adlı futbolcuyu sevmiyor yazıyordu öfff bee ne yazdım ama

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

Alex i beşiktaşa aldım 8 maçta daha 1 golü var
    du bakalım nolucak

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

abi chevantonu trabzonspora büyük vaatlerle getirdim hemde 10 milyon paunda ama 4 gol 2 asistten baska bişey yapamadı

Quote Originally Posted by shahinler
    fenere geçtiğin zaman tuncay kendini totti falan zannediyo heralde.acayip şımarık.adamı arsenal roma falan istedi düzelir diye satmadım.sezon ortasında satıyım dedim 10 milyon euro ya arsenalle anlaştım.bu seferde 4 ay sakatlandı. satamadım.sonuç olarak bütün sezon boyunca yaklaşık 25 maç yaptı 4 gol attı.6.75 le falan oynadı. sezon sonunda da romaya anca 8 milyon euro ya sattım.takımın düzenini de bozdu kimse sevmiyordu.tam bir baş belası.
    arkadaşm benm oyuunda ilk sezon 10 mil. euro ya arsenal e, 4. sezonda da inter e 36 mil euro ya gitti, bi takım 3. sezonda 43 vermişti arsenal e satmamıştı ama ben milli akımıda çalıştırıodm gördüüğüm kadarıyla accaip bencil , çalım atıp atıp şut çekio paso

bende fred i almıştm bjk ye ilk 5 maç sadece 1 gol ,sinir oldm en pahalı transferimdi beşiktaşta 25,5 mil euro ama sonra bi açıldı ki off , sezon ortası geldi gol kralı olacaktı 15 maçta 16 gol biraz sabretmek gerekio bu yabancılarda

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

van nistelrooy chelsea ye aldım 19 maçta 2 gol 5 asist . . .

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

Quote Originally Posted by nekop
    bendede adriano takımı dagattı adeta oysa milana umutlarla almıstım
    geldikten hemen sonra basın acıklamasında interi unutmayacagını söyledi
    daha sonra ilk macta 3 gol attı morali düzelir dedim mac sonu satılık listesine konmayı istedi daha sonra chelseaya 68.0 milyon paunda sattım(52 ye almıstım karlıyım yanii) bide takımdaki oyuncularla tartıstı tüm oyuncularımda adriano adlı futbolcuyu sevmiyor yazıyordu öfff bee ne yazdım ama
    Milana gittiği içindir. Bence satılık listesine koyma isteğini geri çevirmemekle iyi yapmışsın ama ben olsam satmazdım. £200M gibi uçuk rakamlar verirlerse satardım.

Adriano oyundaki en iyi forvet bence, zamanla mutlaka düzelirdi.

leo messi sürekli kısa pas adamın driblingi 20 ama kimse topla kostugunu görmedi topu hemen yanındaki arkadasına veriyor bu yüzden pas yüzdesi cok yüksek

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

bazı oyuncular da robben gibi çok bencil oynuyo kaliteli oyuncu yedek de tutamıyosun ama alıyosun adam içerde boş kale robben kaleye vuruyo ve bu beni düşündürüyo . . .

Bende bir aralar ronaldinho hayal kırıklığı yaşatmıştı.75 milyon dolar verip hiç bi işe yaramamıştı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

en büyük hayal kırıklığı chevanton.hangi takımı aldıysam hayal kırıklığı.daha da almam zaten
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

Quote Originally Posted by koray_capello
    en büyük hayal kırıklığı chevanton.hangi takımı aldıysam hayal kırıklığı.daha da almam zaten
    Cheventon'u FM2005'te denemiştim, orda da TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞIYDI.

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

ben bide roy makaayı almıştım 31 yaşındayken 33$'e we takımı mahvetti 6$'a sattım

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

Quote Originally Posted by caglar0016
    ben bide roy makaayı almıştım 31 yaşındayken 33$'e we takımı mahvetti 6$'a sattım
    Abi 31 yaşında o paraya heralde sadece Adriano'yu alırım. Seninki biraz uç bi örnek olmuş

Bence en büyük hayal kırıklığı dünya çapında bir yıldızın iyi bir performans gösterememesi.

Ronaldo:galatasaraya Aldim HİÇ Bİ İŞİme Yaramadi Ne Gol Atiyo Ne BİŞİ
    Adrİanoyu Aldim 5 MaÇta 11 Gol Atti

sonra bide tuncay şanlıyı aldım.çok berbat oynuyo 6.00 mı ney ratingi.bide bana rest çekiyo eğer ilk 11de oynatmazsan çeker giderim diye.bende defol git diicem oyuna bi giriim

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri