1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Kaleciler

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

İsim : Miguel Angel FRAGA
    Doğum tarihi : 03-09-1987
    Mevki : Kaleci
    Uyruğu : Meksika
    Kulüp : Morelia

Miguel Angel Fraga gerçekten kaliteli bir kaleci.fiyat-performans açısından istediğinizi size verebilecek kapasitede bir oyuncu.
    Ben şu an Kayserisporla oynuyorum ve ilk sezonumda ivankov u gönderip yerine fraga yı aldım transfer için ödediğim miktar sadece 140.000 YTL bütçesi düşük hedefi büyük kulüpler için ideal özelliklerine gelince ;

şu anki durumu böyle hala gelişmeye dewam ediyor takımımda 2. sezonu ve şimdiden fenerbahçe , galatasaray , gladbach takımları kapımı aşındırmaya başladılar transfer edebilmek için fikrimi soracak olursanız eğer bütçeniz kısıtlıysa alabileceğiniz en kaliteli kalecilerden biri hiç düşünmeyin alın
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Isim: Serkan Kirintili
    Dogum Tarihi: 15.2.1985
    Mevkii: GK
    Kulüp: Galatasaray
    Vatandaslik: Türkiye
    Fiyat: 2.7 Milyon Euro (Alis)

Açiklama;
    Gelecek vaadeden genç kalecilerden birisi.Profili özelliklerini tam yansitmamaktadir.En büyük özelliklerden bir kaçi uzak sutlari tutmasi ve 1/1'de çok iyi kurtarislar yapmasidir.Türk olmasi ve ucuz olması çok büyük avantaj.

Nesil
    2003

Default Kaleciler

Bu konu kaleci paylaşımı için kullanılacaktir. Kaleci dışındaki oyuncular ve oyuncu paylaşım alanı kurallarına uymayan paylaşımlar silinecektir.

Listelenen Oyuncuların Profillerine Kolay Erişim
    1. Francisco Guillermo Ochoa
    2. Fevzi Tuncay
    3. Igor Akinfeev
    4. Vincent Enyeama
    5. Carlos Idriss Kameni
    6. Volkan Babacan
    7. Oscar Ustari
    8. Ferdinando Coppola
    9. Oscar Moens
    10. Gomes

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Adı:Ochoa
    Mevki:Kaleci
    Boy:179
    Klüp:CLub america (Mex)
    Değer:2,3 miLyon $

Ochoa bu oyundaki en iyi kaleciLerden birisi oLmaya aday bir isim.En iyi özeLLikLeri özeLLikLe bire bir ve uzaktan atıLan şutLarda ki refLeksLeri iLe göz doLduruyor.HırsLı ve az sakatLanan bir yapısı var.Transfer ediLince uzun yıLLar kaLenizi korkmadan bu isime emanet edebiLirsiniz.

Zayıf yönLeri: Yan topLarda ve frikikLerde refLeksLerini kuLLanmakta zorLuk çekiyor.KornerLerde geLen topLarda fazLa varLık gösteremesede iyi bir savunma anLayışı iLe bu açığını da kapatabiLirsiniz.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Adı Soyadı : Fevzi Tuncay
    Mevkii : Kaleci
    Boy: 1.93
    Klüp : Vestel Manisaspor
    Değer : 1 m € - 2 m €

Fevzi'yi sizler zaten çok yakından tanıyorusnuz.Bjk'nin eski kalecilerinden.Ani çıkışları iiyi olan bir kaleci.karşı karşıya mükemmel geçit vermiyor.Hırslı, bi yerlere gelebilmek için çok çalışıyor. Harika kurtarışları var.. 2009 ylında sözleşmesi bitiyor bence bekleyin 2009 yılından sonra tam performansını göstermeye başlıyor . Almanızı tavsiye ederim gerçekten harika bir kaleci

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Adı:Akinfeev
    Değer:5milyon $
    Takım:CSKA moskow
    Mevkii:Kaleci

Akinfeev tartışmasız oyunun en iyi 5 kaLecisi arasında rahat yer buLabiLecek bir isim.Sezon başında aLınması ne kadar zor oLsada sezon ortasına doğru takımında huzursuz oLuyor ve ayrıLmak istiyor.İşte bu noktada en iyi parayı veren aki yi renkLerine bağLayabiLir.Süper bir kaLeci ve özeLLikLe büyük takımLarı yönetiyorsanız uzun yıLLar kaLeci sıkıntısı çekmemek için bir defaya mahsus yüksek rakamLarı gözden çıkarabiLirsiniz.Çünkü aki sizi en az 15 yıL sıkıntı çekmeden kaLenizi korur.

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

Adı:vincent enyeama
    Boy:180
    Klüp:bnei yehuda
    Değer:$275.000
    uyruk :nijerya
    not :tartısmasız fm nin en iyi kalecilerinden cok ucuz ve muthiş özelikleri war herzaman aldıgım bi oyuncudur
    profil:

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Adı:Kemani
    Takım:EspanyoL
    Mevkii:KaLeci
    Değer:7miLyon $

Tartışmasız o da oyunun en iyi kaLeciLerinden.ÖzeLLikLe bire birdeki ve yan topLardaki başarısı iLe göz doLduruyor.VazgeçiLmezLer arasında
    Zayıf noktası ise uzaktan ve geLişine atıLan şutLArda çaresiz kaLabiLiyor oLaması.Onun dışında zaafı yok denecek kadar az.

Adı:Volkan Babacan
    Boy:1.80
    Klüp:Fenerbahce
    Değer:-

hepiniz bilirsiniz Volkan Babacan ı..ama sorun şu?? nası sözleşme imzalatıcaksınız...ben bile 2.ligdeki İstanbulspor a aldıysam siz haylihayli alırsınız istediğiniz takıma...İlk sezon menejer olarak başladığımda Volkan İstanbulspor da kiralıktı..sora kira sözleşmesi bitince bedava denebilecek bi fiyata Fener le anlaştım..volkan da kiralık oynadığı için ya klüp ya da menejer favori personeli oluyo mutlaka...ben de volkan ın favori personeli olmuştum ve anlaşmak hiç de zor olmadı...şimdi herkes peşiden koşuyo ama 2012 yılına kadar sözleşme imzaladım ve yıllık maaşı sadece 20 milyar

Nesil
    2006
    Yer
    -

Default Oscar Ustari

Doğum tarihi: 3.7.1986(20)

Mevki:GK

Boy-kilo:182cm-82kg

Takım:Independiente

Doğum yeri:América(Arjantin)

NEDEN "O"

Onu almanız için en büyük neden tabi yaşıdır. Yaşı daha sadece 20'dir. Bir kalecide olması gereken tüm iyi özllikler onda çok fazla bunlar şöyle:Bire bir,Elle kontrol,Refleksler,Denge ve Çeviklik bu özlliklerin hepsi 15'in üzerindedir.Bu özellikler onun kalitesnin ortaya koyuyor.

PEKİ YA SEN DENEDİN Mİ

Evet denedim hemde çok fazla denedim kaleciye ihtiyac duyduğumda ilk aklıma gelenlerdendir...

NE KADARA ALABİLİEİZ

Genellikle ben ilk sezonda 15 mn alabilirsiniz.İkinci sene denemeyin bile ben denedim 25 mn kadar çıktılar...

FM'DEKİ ÖZELLİKLERİ

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Adı: Ferdinando Coppola
    Doğum Tarihi:10.06.1978
    Boy:188cm
    Değer:2.200.000 euro
    Takım: AC Milan

Bana göre Fm'in iyi kalecilerindendir . Refleksleri olsun çevikliği olsun yer tutuşu

olsun oynattığım denediğim bir kalecidir . Oyuculuk özellikleri sizi aldatmasın

fiziksel özellikleri üst düzey bir kaleci, Yaşı ilerlemiş olsada değer olarak rahatlıkla

kadronuza katabileceğiniz bir oyuncu . Oyuncunun ortalama puanına bakarsanız

nasıl bir oyuncu olduğunu görürsünüz onun sayesinde bir yerlere geldim

şiddetle tavsiye ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul__.. Karizma:World Class

OSCAR MOENS :

Oyun açıldığındda 33 yaşında başlıyor.
    3 Sezonu müthiş çıkartıyor.
    :tur: Multi multi hesap açtığı için tüm hesapları kapatılmıştır

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

İsim: Fabio
    Doğum tarihi: 11.5.1990
    Mevki: Kaleci
    Kulüp: Palmeiras
    Ülke: Brezilya
    Değer: -

Oyuna başladığınızda Fabio 15 yaşında. Brezilya vatandaşı ve Brezilya'nın Palmeiras takımının 20 yaş altı takımının gelecek vaadeden oyuncularından. Oyun başındaki fiziksel ve zihinsel özellikleri sizi yanıltmasın gelecekte tecrübe çalışmaya bağlı olarak fiziksel ve zihinsel özellikleri de gelişiyor. Brezilya ligindeki kurallara bağlı olarak Fabio'yu 18 yaşına geldiği zaman transfer etme imkanımız oluyor ve değeri o zamana kadar pek fazla artmıyor 18 yaşına geldiği zaman 400-500.000 $ gibi bir fiyata transfer edebilirsiniz ve transfer ederseniz de pişman olmazsınız. Kalecilik özelliklerindeki tek düşük özellik yumruk eğilimi fakat bu maç içindeki performasını etkilemiyor. Ben oyuna 2-3 defa değişik takımla başladım ve Fabio her açışta aynı özelliklere sahip yani özellikleri rasgele yazılan her yeni oyuna farklı özelliklerle çıkan oyunculardan değil. Fabio küçük takımlar için ideal bir kaleci fiyat olarak ve gelecekte ondan kazanacağınız para bakımından. Önerim bu oyuncuyu kaçırmayın.

Bu da Fabio'nun gelecekteki(5 yıl sonraki) görünümü;

http://img508.imageshack.us/my.php?image=fabione5.jpg

Mesaj Yetkileri