İsim: Sherman Cardenas
Doğum Tarihi: 7.8.1989
Mevkii: AMRC
Kulüp: Bucamaranga
Vatandaşlık: Kolombiya
Fiyat: 1.400.000 $ (alış)

Notlar: Yaşı çok genç... Ayrıca çok hızlı gelişiyor... Çok istikrarlı bir oyuncu...
Eğer sağ kanada ihtiyacınız varsa mutlaka alın ayrıca çok ucuz olması da başka bir avantajı

İsim: Franklin Agustin Salas
Doğum Tarihi: 30.8.1981
Mevkii: AMRLC,FC (FC özelliği olmayabilir sanırım ben de kazandı o özelliği ama siz de antremanla rahatlıkla kazandırabilirsiniz)
Kulüp: LDU de Quito
Vatandaşlık: Ekvador
Fiyat: 1.000.000 $ (alış)

Notlar:Bu özellikleri bu kadar ucuz fiyatla görünce inanamamıştım...En önemli özelliği ise uzaktan çektiği sert şutlar ve farklı mevkilerde oynayabilmesi...Bu adamı mutlaka alın sonra pişman olursunuz

İsim: Vyacheslav Hleb
Doğum Tarihi: 12.2.1983
Mevkii: AMRC,FC
Kulüp: MTZ-Ripo
Vatandaşlık: Belarus
Fiyat: 220.000$ (alış)

Notlar:Harika bir oyuncu forvette oynatırsanız mutlaka gol atar mr de oynatırsanız Aliaksandr Hleb kadar iyi oynar ve asist yapar...Ve her zamanki gibi aşırı ucuz Yalnız 4-5 maçlık bir alışma süreci gerekiyor.

İsim: Juan Elias Cominges
Doğum Tarihi: 1.10.1983
Mevkii: AMRC,FC
Kulüp: Estudiantes(LP)
Vatandaşlık: Peru
Fiyat: 170.000$ (alış)

Notlar:Genç ve kaliteli bir oyuncu gelişimine hayran kalacaksınız...Sağ kanatta attığı güzel çalımları var...Ben kadrom geniş olduğu için feeder club a kiralık verdim

NOT:
Çok yoruldum arkadaşlar daha 3-4 tane daha futbolcu ekleyecektim ama yarına inşallah.editleyip eklerim ben buraya merak etmeyin ayrıca yarın forvete de bunun 2-3 karı kadar oyuncu ekleyeceğim umarım fm de takımınızın başarılı olmasına yardımcı olur.Ben genç oyunculardan bir takım kurdum ve bu takımdan ilk sezon hiç bir şey beklemezken şampiyonlar liginde yarı finale çıktım ligde en yakın rakibime 7 maç kala 10 puan fark attım ve hiç bir kupadan elenmedim sizin de bu başarıyı yakalayacağınıza inanıyorum.Modlarım eğer böyle bir yorum yasaksa (kurallarda farkedemedim)lütfen ceza vermeyins sadece pm il bildirin ben hemen editleyeyim