Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 95 sonuç

Konu: Bu Taktik Ölü Takımı Diriltir[Cezalandirici7_tactic]

Her AnterÖnere Bİr GÖrev Vermek Nasi Oluyo Yaa Ben Onu Anlamadim

Nesil
    2006

Thumbs down Cezalandırıcı taktiği yaramaz Gerets taktiği.

Ben taktiği beğenmedim.Vasat bir taktik.Fm 2006 da defansif taktikler daha basarılı kılınmıs.FM 2006 da dünya konjukturune ayak uydurmus.ALIN SİZE TAKTİK 352 normal taktiğinde çift DMC yapın.Sectiginiz ligin en kötü takımıyla kafaya oynarsınız.Ben daha ne deyim.
    96 dan beri oynuyorum 10 yıl dile kolay.

Quote Originally Posted by fatihaz1980
    Ben taktiği beğenmedim.Vasat bir taktik.Fm 2006 da defansif taktikler daha basarılı kılınmıs.FM 2006 da dünya konjukturune ayak uydurmus.ALIN SİZE TAKTİK 352 normal taktiğinde çift DMC yapın.Sectiginiz ligin en kötü takımıyla kafaya oynarsınız.Ben daha ne deyim.
    96 dan beri oynuyorum 10 yıl dile kolay.

arkadaşım bizim maksatımız yeni taktikler üretebilmek bilindik taktikler var tabii sen istediğini oynatırsın karışamayız.Yorumun için yine de sağol ... eyvallah

ben de gs da buna benzer bi taktik yaptım ama çok atak olunca,özellikle bekler arkalarına çok adam kaçırıyo benim taktiğim 4-1-2-1-2 bir dm ve bir amc ile oynuyorum yani...bir de senin taktikle sahaya çıkıcam bakalım...teşekkürler...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Bence bu pek taktik olmamış, Galatasaray da bu şekilde oynuyordu.Bunun adına hurra-hücummm diyordum ben.

Topu çabuk kanatlara geçirerek (orta saha hiç pas yapmadan) ceza sahasına dolduruyorsun.Varsa çok uzun bir santrafor o hava topunu indirecek, diğer 2 forvet de seken topa dokunacak vs..

Taktik değil, doldur-boşalt aslında bu..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

evet gercekten super bı taktıkmıs butun ayarları yaptım gecen sezon sampıyon oldugum kocaelıspor kadrom

gokhan tokgoz , murat şahin, ahmet şahin,

cagdas atan, gokhan zan, david abraham, nuri colak, orhan ak, ilhan demirci, muslu, marius johnsen

ugur inceman, ceyhun eriş, sezer ozturk, tayfun korkut, bayram bektas, ozgur karakaya

serkan gedik,fatih tekke, sadi colak,cafercan aksu

bu kadroya takvıyelerım

cihan haspolatlı, serkan balci, selcuk sahin, cem sinan vergul, yuksel sariyar, Freddy adu, yasin karaca, leo macea, tadeu , bobo

bu kadroyla kendı evımde gs den 6 celtıcten deplasmanda 4 gol yedım bole sacma bı taktık yok arkadaslar deplasmanda okdr attackıng oynarsan veya kendı sahanda buyuk bı takıma karsı hal boyle oluyo ıste bence hı denemeyın bıle!!!!

deplasmanda kötü ama içerde iyi geçen mancity ye 6-0 yenildim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Thumbs up Anlamadım Gitti

Herkes fm 2006 nın türkçesi ne zaman çıkısak diyor ama ben oyunu türkçe oynuyorum.........

Quote Originally Posted by burimega
    Herkes fm 2006 nın türkçesi ne zaman çıkısak diyor ama ben oyunu türkçe oynuyorum.........

o yama yasak

hayırdır nie yasak türksportal ne zman çıkaracak

Nesil
    2006
    Yer
    Philadelphia

Default Bu taktigi 6 sezon boyunca denedim ben ama biraz farklıydı sanki:)

Ben aslında senin adina bu taktigi koyacaktım yani Bu taktigi ****** forumundan indirmiştim.Yine bu adlaydı zaten.Eger forum ismi yazmak yasaksa yönetici arkadaşlar silsin ana sayfada reklamı oldugu için yazmakta sakınca görmedim.Benden çok deneyen yoktur herhalde bu taktigi açıkçası sanırım ama şu var ben fenerbahçeyi yönetirken bol 6-0 8-0 9-0 hem kendi sahamda hem dış sahada ligde ve kupada hiç zorlanmadan şampiyon oldum ve her sene bu sonuçlara çok kere imza attı yani..Türkiye ligi için bence harika bir taktik ki o kadar memnun kaldımki yazıcaktım yani senin adinla beraber taktiginiŞikayetin varmı dersen var kardeş avrupada tel tel dökülüyoruz avrupada olmuyor bu taktik tutmadi yani bir türlü başarılı olamadım 6 sezonda şimdi tekrar başladım kendi taktigim zaten baştan gidiyor başka taktiklerde falanda deniyorum kendime göre birşeyler ama hem kendi adıma hem birçok kişinin taktigini denedigim için sadece söylüyorum benim kullandıgım en iyi taktik buydu açıkçası..Bir de Malik fathi yi alamıyorum sinir oluyorum adama ayriyeten.Bu kadar gerçekten teşekkürler emegin ve taktigin için.Bir de DMC ileri oku yok gibiydi benim kullandıgım öyle hatırlıyorum.Herkese bol FM li günler & saygılar

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

güzel taktik gibi gözüküyo kesin denicem
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006

beyler taktik idare eder denemenizde yarar var

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

son çıkan v1demi YASAK

Nesil
    2006
    Yer
    FOOTBALL MANAGER BAĞIMLIS

Arrow

Arkadaş Benim Taktik Diriydi.Deneyim Dedim Belki Dahada Coşarız Taktiği Bi Denedim Takım Öldü.Büyük Hayal Kırıkılığı.Bu Taktiği Deneyelim Derken Fortis Kupası Yarı Finalden Elendim.Takımım Galatasaray.Bu taktikle İLK YARI SONUCU TRABZON-4 GALATASARAY-0

Nesil
    2006
    Yer
    antalya

dediklerini yaptım ama taktik yüklenmedi aç diyorum tık yok

yok be kardeşim taktiğin o kadar da sağlam değil ancak ilk sezon işe yarayabilir

denemeyi düşünüyorum teşekkürlerrrrrrrrr.................

Nesil
    2006

bakalım nasıl bir taktik

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

abi bana pek ii gelmedi cok acık yersin

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

güsel taktik ama orta saha biras boş kaldı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben chelsea da denedim. 90 dakika boyunca bi atak yapamadım. allahtan kalecim iyiydi. 90+1 de lampard ın penaltısıyla 1-0 yendim kurtardım. yinede sağol. muhakkak işine yarayanlarda olmuştur.

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Quote Originally Posted by LaKe
    ben chelsea da denedim. 90 dakika boyunca bi atak yapamadım. allahtan kalecim iyiydi. 90+1 de lampard ın penaltısıyla 1-0 yendim kurtardım. yinede sağol. muhakkak işine yarayanlarda olmuştur.
    abi pek ii deil cok atak yiyosun

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

taktik iyi güzelde ortasaha bombos kaliteli ortasahası olan bi takım bu taktikle oynayan bi takımı darmadağın eder

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Yussuffa ArkadaŞlar Aranizda Ülker Çukulatali Goflet Sevmeyen Varmi?kizim Msn Den Çik Sakizini Çikar.hey Bayhan.msn Ayip KÜnef.yİrİm Senİ.

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by egecan_gs
    Yussuffa ArkadaŞlar Aranizda Ülker Çukulatali Goflet Sevmeyen Varmi?kizim Msn Den Çik Sakizini Çikar.hey Bayhan.msn Ayip KÜnef.yİrİm Senİ.
    Bu ne şimdi Saçma sapan mesaj yazmayalım lütfen.

Default uuuuuuuuuuu

bence senin taktiğinde yanlış olan tek yer 3 forvet değil de 2 forvet ve 1 AMC
    olursa müthiş olur çünkü benim geliştirdiğim bu taktik le 15 yıldır şampiyonum

kanat adamlarına sıkı adam markajı verilirse pek bi işe yaramaz bu taktik bence

fenerle 3 forvet... zor be abicim

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen-Eski acik

yaw kardes ne bicim taktik mis o takimima bi uyguladim 5 mac üst üste kaybettim ama 2 gol atiyordum hermacta ha bu arada defansim solda ramazan tunc,sagda nigel de jong ortada arjantinli gonzalo ve servet cetin ama kalecimde leo franco nasil oluyorda hermacta en az 4 gol yiyiyorum aciklarsan ii olur takim komutlarini da ayni seninki gibi yaptim ha bu arada takimim feyenoord

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri