Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 95 sonuç

Konu: Bu Taktik Ölü Takımı Diriltir[Cezalandirici7_tactic]

Kardeş mükemmel bi taktik fenerbahçeyi aptal ettim bu taktikle kupa dışı oldular gerçekten güzel iş sağol

benim bir arkadaşımda bu taktigi kullanıyordu osasuna ile ama durumu pek parlak degil di ama bu forumdan aldıgını zannetmıyorum kendım buldum demişti ama işe yaradıgıda oluyodu çocuk ispanyada osasuna ile kümede kalmayı başarıyo du

bba o taktk her talma uymas yaw bn gs ye yapsam darmadaan olrm=)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

bakalım ben gsye uyguluyorum ne olucak acep
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Default Beylerrrr

Bu taktik çok güsel ama biras savunması güçsüz kalıo bide kesinlikle iii kafa vuran uzun oyunculara ihtiyacımız oluo.Taktik için tşekkürler

Yani Gs ye uygulayanlar belki ofansta sorun yaşamas ama defansta prob olabilir yani.

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

GS YE SAKIN UYGULAMAYIN BU TAKTİĞİ.Ben GS ye Uyguladım.Kupa Maçında Trabzona İlk Yarı 4-0 Mağlup idim.İkinci Yarı 4-1-3-2 Yani Eski Taktiğime Döndüm Ama Maçı Kurtaramadım.Maç 5-3 BİTTİ.KUPADAN ELENDİM.BU TAKTİK YÜZÜNDEN

çok güzel bi taktik takımımda gol atma sorunu vardı kazanmam imkansız görülen maçta karşı takıma 4 gol attım saol jas...

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

şampiyon 8/A CEM NEDİMİŞ HELLO PAPA
    Saniye örtmene der!Ya ben ya hep bana patlıyon yirim seni kara bela
    O zaman kabak ye!

ŞİİR
    YILDIZLI HOCAYLA ATEŞLİDAKİKALAR CEM CES HERKEZİ YAKALAR
    HACI DEMŞ ZART BACI DEMİŞ ART
    CAN VOLKAN İPO SHOW

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Pecopan Teyzeler Yemeyİmİ Yİdİler
    Tazİk Show
    DehŞet Kulak Alİ Baba OrtakliĞi

egecan ne alaka bu yazdıkların konuyla ???

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

güzel taktik.ama benim en sevdiğim taktik de:

---------------------------------------------*****--------------------------------------------

---***-------------------******----------------------------******------------------*******

-----------------------------------*****************-----------------------------------

----***********----------------------------------------------***********-----------

--------------------------------------****************--------------------------------

------------------------***************----------------*******************----

grafik olarak böle.

Default Bu taktik var ya....

Abi aslında iii taktik ama orta saha boş kalıo biras o yüsden aynı takım komutlarını kullanarak forvetlerden birini amc ye aldım öle çok daha iiii oluo ama deplasmanda biras daha dikkat edilmesi gerek.Ama yinede benim taktik arayışıma çare oldu çok bocalasam da sezon sonu 3 puan farkla şampion oldum o bakımdan beni kurtardı..

abi ben yeniyim bu oyunda şimdi bu vieri taktigini yukledim. ama orda şey diyodu schedules mu ne onun içine koydum ben burda tactics e koy yazmışsınız farketmiyo herhalde çünkü oyunca gozukuyo ? neyse taktigi yukledim kalecilerde otomatik goalkeepers yandı bütün oyuncularda ise general işaretliydi.. hepsi generaldemi kalsın oyuncuların (kaleciler hariç) yoksa forveti vieri_f yimi seçiyim , vieri_o vieri_k falan yazıyo bunlardan birinimi seçmelyimi?

Nesil
    2006
    Yer
    giresun

Bu Taktİk Dandİk Orta Sahanin Ortasinda Bİ Adam Olmali KÖr SaĞir Dİlsİzte Olsa Olmali

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

bidakisinde yeni konu acarsan daha iy olur

vieri training bir antreman programmi.

vieri - f forvetler icin forvetleri buraya koy.
    vieri - o ofansif orta saha oyuncu icin
    vieri - k kaleci icin
    vieri - d defanslar icin
    vieri - dm defansif ortasaha icin.

oyuncularini bunlara koy defans --> vieri d kaleci --> vieri k ..........

saol tşk ederim bi deniyim şu taktiği olmadı açarız ne varsa beşiktaşlıda var

Ya arkdaşlar ben bu taktiği denemedim ama samsunda başarılı olması diğertakımlarda da başarılı olmasını gerektirmez. %90 başarısız olur. Yine de deneyeceğim

Türkçe yama Nasıl Yasak????

S-B-Z Misafir

Deneyecem ArkadaŞim,benİmde GelİŞtİrdİĞİm Ve Çok SÜper Bİ TaktİĞİm Var.Şu An İlk Sezonumu Bİtİrİyorum BeŞİktaŞla Denİyorum TaktİĞİ Ve SÜper Gİdİyor Ama Bİr Aksİlİk Olmasin.yakinda Koyacam TaktİĞİ Buraya Senİnkİne Benzer Bİ Taktİk Ama Bende Tek Forvet Var..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ilginc bi taktige benzio ama denemek lazim...

ozel sru hic farkli yenildiin bi mac oldu mu?

bence o kadar iyi bir taktik deil cok gol yeniyor mesela fenerbahçe ile monaco'dan 5 tane gol yedim 1 tane gol attım

esrarengiz bir taktık. denemekte fayda var paylaşan arkadaşımıza teşekürler. sağolsun

abi bence mükemmel bi taktik ama bi süreden sonra yavaş yavaş çöküyo sanki ama yine de çok güsel
    arkadaşlara tavsiyem ozy'nin 4 4 2si ile bunu kullansınlar maç içinde duruma göre değiştirsinler.
    Paylaşımın için çoook saol

Çok sağol bi deneyelim

Quote Originally Posted by akrepveumut
    bnm bildiim kadarıyla türkçe yama YASAK yane o yüzden dedim bence sil
    türkçe yama neden yasak olsunki kardeşim ne alaka??

S-B-Z Misafir

Quote Originally Posted by sensetik58
    türkçe yama neden yasak olsunki kardeşim ne alaka??
    alem adamlarsınız valla
    hiç güleceğim yoktu

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Lig sonu screenshotları göremedim ???

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Siteye uğramıyor arkadaş görülen ondan koymamıştır bortecine
    Taktiği bende denicem bakayım nasıl olacak ..

Default bende bi takım var ama taktik yok senbi bu taktikle benim oyuncuları bi yerlestirsen

OYUNCULAR: rüştü.fatih sonkaya.ümit özat.gioda.atouba.guarin.miroseviç.cicero.vukceviç .betinho.serkan aykut takımım FENERBAHÇE BİDE TAKIM KOMUTLARINI yazarsan ii olur

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri