1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Nağmalup Taktik by Valeron

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Nağmalup Taktik by Valeron

Arkadaşlar tamamıyla benim hazırladığım bir taktik bu . Bana kalırsa başarılı bir taktik ve sonucuda bu taktiğin aşağıda göreceksiniz.Tabi ara sıra sakatlıklara göre pozisyon değişiklikleri oluyor ama coğunlukla bu taktikle tarih yazıyorum galiba ..
    bu taktiğin dizilişi ;

bu da sonuçları;

buda duruma bakarsanız görürsünüz sonucu Ancak bu taktiğin uygulanması için oyuncularında önemli olması gerekir.Kanat oyuncuları hızlı olacak ve orta alanda alex gibi kesinlikle güvenebileceğiniz birisine ihtiyaç var . Hani forvettede kafa vuruşu iyi olan birisi olsa fena olmaz hava topları için.Ayrıca Defans'ı sağlam yapmalı tabi.

buda indirmek isteyenler için link ;

http://rapidshare.de/files/10934315/VALERON__Juventus__Mar_2011_.tac.html
    Yetkililer ilgilenirse taktiğimi siteyede koyabiliriz detayli bilgiler nedir siteye koymak için söylenirse yazarım.İlgilenenlere teşekkürler ..

p.s : komutları koyamadım bi hatalar verdi forum annayamadım

Cristiano Ronaldo Misafir

Güzel bir taktiğe benziyor.

Komutaları koyamamandaki hata forumumuzun 4 resimden fazla resme izin vermemesidir.
    Ama ben 2 resim koydum diyeceksin. 2 tane smiley ( ) de resim sayıldığı için, hata vermiştir. Smileylerden birisini siliyorum, şimdi komut resmini ekleyebilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

editlemeyi bi bulsam koyucam işallah

saol kardeşim ii bi taktik gibi deniycem

Mesajını birleştirdim..
    Cristiano Ronaldo

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

kardes..juventus deil de..orta seviyede veya kucuk takım dedigimiz takımlarda da basarili oldu mu bu taktik??

ewt doru ark. haklı küçük takımlarda da denedin mi ??????

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Diyarbakirspor'da bu taktikle oynamıştım.ve Diyarbakir gibi takımı hayatında ilk defa uefaya götürdüm 2 takım eledim sora Lazio'ya elendim tabi Denemeni öneririm ben olacağını düşünüyorum.Ama şu önerilerimi unutma defansi cok sağlam tut her halukarda ve forvet'e 1 tane kafa vuruşu iyi olan adam,kanatlarda hızlı olması lazım.Ayrıca orta alandada ( alex'in durduğu yerde) güzel oyunu yoklayan adam olursa avantajınadır...

Kısaca ben başarılı olmuştum seninde olacağını düşünüyorum

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Helal olsun İtalya'da namağlupluk takımın ne kadar iyi olsa da, kolay değil...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

teşekkürler taktik cok sağlam defansta çok sağlam güzel maçlar oluyor

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Çok sağol deniycem

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

sitemizede ekledim rapidshare de sorun yaşayanlar turksportal sunucusundan dosyayı indirebilir
    http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...indir&id=28342
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ilginize teşekkür ederim

bana göre bu taktigin başarılı olması için defansı sağlam olması lazım..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

arkadaşlar bence yaptığı taktiğin özelliği değil diye düşünüyorum. ve baya bi oyuncu satmış. normal bir taktik le de ben juventus u şampiyon yapabilirim .....

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Çok fazla ofansif, biraz iyi defans yapan takımlar karşısında çok zorlanırsın bence..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

hic de okadar ii taktik degil cok ama cok ofansif bir taktik defans oyncu mu defans mi yoksa fovet beli degil

5 attim - 2 yidim carew saolsun

Juventus için iyidir belki Ibrahimovic+Fred varken ve ortadaki tek oyuncu Viera gibi adamken başarılı olur ama ufak takımlarda orta sahası iyi bi takımla oynarken fark yermiş gibi duruyor bu kadar ofans.

Nesil
    2006

Cool

Taktiğe bi lafım yok eyvallahta o kadro ne be kardesim.Koskoca Juve yi ne hale getirmişsin.
    96 dan beri oynuyorum 10 yıl oldu dile kolay

arkadaşlar ben bu taktiği fenerbahçeyle ilk 12 maçtan sonra denedim takım acaip düzeldi ozamana kadar nerdeyse kovulacaktım o derece kötü 9 pan fark vardı anelkanın hiç golü yoktu adamı takasta bile kullandım taktiği ilk uyguladığım maçtan itibaren süper oynamaya başladı sene sonunda şampiyon oldum şimdi 2. sezon devre arasındayım 32 maçtır yenilmiyorum tabi arada arsenalle ECC ön elemesini kaybetmeyi saymazsak taktikten çok memnunum Valeron taktiği geliştiren arkadaşa teşekkür ederim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

walla ben de bu aynı taktiği kullanıyorum.yani bu konu açılmadan önce.hatta oyunu ilk aldığımda bu taktiği kurmuştum.

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

taktik güzel çok oyuncu satmışsın ama aldığın oyuncularda fena değil tabii eskisi kadar iii diil ama olsun:

Mesaj Yetkileri