Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 290 sonuç

Konu: Sorun ve Çözüm Merkezi

arkadaslar ben yabancı bi siteden stadyum görüntüsü indirdim (üstten görünüm-maç için taraftarlar felan görünüyo ) ama ben bu resmin sadece maclarda görünmesini istiyorum bi çözümü varmı acaba nereye atmalıyım?--bilyom ikinci kez soruyorum ama nedeni hiç bicevap alamamamdır yadımlarınızı bekliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by huseyin91 View Post
    arkadaslar ben yabancı bi siteden stadyum görüntüsü indirdim (üstten görünüm-maç için taraftarlar felan görünüyo ) ama ben bu resmin sadece maclarda görünmesini istiyorum bi çözümü varmı acaba nereye atmalıyım?--bilyom ikinci kez soruyorum ama nedeni hiç bicevap alamamamdır yadımlarınızı bekliyorum
    Sadece maçta görünsünü sağlayamazsın sanırım arkadaşım. Ancak hep o resmin görünmesini sağlayabilirsin sanırsam.

aldıgım stede bişeyler yazıyodu fransızca oldugu için anlamadım ama XML dosyasıyla falan alakası varmı resim koymayı bilmedigim için koyamıyorum resmi ama sahanormal fm mac sahası sadece kenarlarda 3-4 cm lik taraftar resim leri var

Merhaba,

Öncelikle burada elınden geldiğince bizlere yardım etmeye çalışan arkadaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum.

Benimde sizlere danışmak istediğim bir konu var: Ben FM2007(orjınal) oyununu bugun aldım. Anladığım kadarıyla SI firmasının çıkardığı son resmi patch dosyası v7.0.2. Şu anda bu dosyayı indirıyorum, sadece 474.exe isimli bir dosya görebiliyorum. Bu dosyayı her hangi bir başka .exe dosyası ile değiştirmem mi lazım yoksa bu .exe dosyasını açınca kendi kendini yüklermi?

Bundan sonra da sizlerin burada yaptığı bazı eklemeler olduğunu okudum. Ben oyunun dil olarakTürkçe olmasını istemiyorum, ama eğer mümkünse özellikle Türkiye liglerini Data olarak güncelleştiren, gerçeğe yaklaştıran eklemeler varsa memnuniyetle denemek isterim. Sıtenizde Elhadji_Maxi_Update_Full adlı bir dosya bulup yükledim, bunun 7.0.2 ile uyumlu olduğu yazılıydı. Bu dosya ne kadar güvenlidir, sizin bundan daha iyidir diyerek tavsiye edebileceğiniz baska bir update dosyası varmı ve de kurulumunu kısaca anlatabilirmisiniz(tabi eğer daha önce anlatıldıysa lütfen linkini gösterin)

Ayrıca oyuna forma, oyuncu resmi gibi eklemeler de yapıldığını okudum ama bir o kadar da ben yapamadım diyerek şikayet eden mesajlar gördüm. Bunu yapmak gerçekten zormudur.
    Eğer mümkünse bu tür eklemelerden güncel ve tavsiye ediceklerinizi bulabileceğim bir link verirmisiniz. Tabi yine kısaca bunların nasıl kurulması gerektiğinide anlatırsanız memnun olurum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Merhaba ;

7,0,2 güncellemesini otomatik olarak yükler.Ancak FM klasörünün genelde C/Program files klasöründe görür.Siz D veya başka bir sürücüye yüklediyseniz bunu göstermeniz lazım.

İşte bu linkde bahsettiğiniz güncellemenin açıklaması var. TIKLA

Burada da FM 2007 ile ilgili tüm dosyalar var. : TIKLA

Yalnız bu dosyaları indirebilmek için sol üst köşeden üye girişi yapmalısınız.Turksportal forumlarına giriş yaparken kullandığınız bilgiler burada da geçerlidir...

Arkadaşlar ben 7.0.2 güncellemesini yüklüyorum ama bi türlü 7.0.2 olmuyor. 7.0 olarak görünüyor. Bunun için ne yapmam gerekmektedir?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Quote Originally Posted by yurtoglu View Post
    Arkadaşlar ben 7.0.2 güncellemesini yüklüyorum ama bi türlü 7.0.2 olmuyor. 7.0 olarak görünüyor. Bunun için ne yapmam gerekmektedir?
    Belgelerim/Sports İnteractive/FM2007/db klasörünün içine attığından emin ol...

7.0.2 güncelleştirmesi Vista'da çalışıyor mu?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by muytti View Post
    7.0.2 güncelleştirmesi Vista'da çalışıyor mu?
    Çalışıyor. Sanırım Türkçe FM ile bazı sorunlar vardı onlarda çözüldü sanırsam.

arkadaşlar ne skin yüklediysem olmuyo oyunda saat görünmüyo napabilirim

Nesil
    2007
    Yer
    Manchester

Arkadaslar fm 2007 de yabanci kontejyanini kaldirabliyormuyuz bilen yarmii
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ben birsey sormak istiyorum. Ben simdi bugune kadar hesey turkce oynuodum oyunda... Yani bazi haberler Ingilizce geliodu ama o normal... Bugun oyunu actim Lightning Skin kullaniyorum... Onda ustteki Menajer, Dunya, Secenekler Turkce yaziyordu! Bugun onlar Ingilizce ama Flexion skine donunce normal haline donuyor. Ben de Lightning skin ile oynamak istiyorum. Onlari eski haline nasil cevirebilirim?

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

arkadaşlar manager eklicem next e bastım ikincide basamiyorum

Quote Originally Posted by batu34 View Post
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yabanci kontejyanını kaldıramıyorsun; lakin FM Modifier diye yardımcı bir program var. Onunla istediğin oyuncunun uyruğunu değiştirebiliyorsun.

Quote Originally Posted by merttiken View Post
    arkadaşlar ne skin yüklediysem olmuyo oyunda saat görünmüyo napabilirim
    Oyunu silip yeniden yüklemeyi denedin mi ?

Quote Originally Posted by Mesajlar View Post
    Kurulum da atladığın bir şeyler olmalı. Oyunu sil ve bizim makalelerimizin yardımı ile yeniden yükle, sorunun ortadan kalkacaktır.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Mesajlar View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=36938

buraya bak bakalım birde.

Quote Originally Posted by Toze View Post
    Yabanci kontejyanını kaldıramıyorsun; lakin FM Modifier diye yardımcı bir program var. Onunla istediğin oyuncunun uyruğunu değiştirebiliyorsun.

Oyunu silip yeniden yüklemeyi denedin mi ?

Kurulum da atladığın bir şeyler olmalı. Oyunu sil ve bizim makalelerimizin yardımı ile yeniden yükle, sorunun ortadan kalkacaktır.

neden silip yeniden yüklemek gibi saçma bişe yapıyımki flexion skin de saat var ama istediğim temalarda yani flexion dışındaki temalarda olmuyo

Nesil
    2007
    Yer
    Manchester

Arkadaslar oyundayken uygulama harasi gosteriyor altinda ise oyunun exesi olan yer varr. klavye dili ingilizce ama sorun nedirr?

ilk defa duyuyorum böle saçma bişe

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by tello8823 View Post
    ya ben editorden yeni yapılan transferleri flan yerine koydum sonra logo paketi yukledim tam oyuna girdim besiktastan adamlar eksilmis dier takımlar tamam ama besiktasta bobo,nobre vsss oyuncular yok 3-4 tane a oyuncu var bu nasıl oldu nasıl duseltcem allah rızasııcın yardım???
    Yeni yapılan transferleri ayarlerken uçurmuşsundur. Eğer database'nin yedeğini aldıysan onunla aç oyunu baştan. Ama almayıp üzerine kaydettiysen oyunu sil tekrar yükle.

bu nedir arkadaslar?

editorden ayar yaptim snra saveledim turkiye ligi kayboldu diger tum ligler var/tesekkur lutfen cabuk cevap

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by P0YRaZ View Post

bu nedir arkadaslar?
    Application Data klasörü hatasi :

http://forum.turksportal.net/vb/show...t=24546&page=4

Quote Originally Posted by ycck_mrt View Post
    editorden ayar yaptim snra saveledim turkiye ligi kayboldu diger tum ligler var/tesekkur lutfen cabuk cevap
    Db'yi yenilemeniz gerekiyor oyunu silip tekrar kurun.

oyunu acip takım seçtiğimde ve ileri tuşuna bastığımda oyun kapanıp bu yazı çıkıyor
    ''ciddi bir problemle karşılaşıldı ve uygulama kapatılacak.Hatalı dosyaya şurada rastlandı:ÖZGÜR_ÖZTÜRK/C/:Program files/Sports Interactive/fm.exe ''
    ne yapmalıyım ve şimididen teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by zgr89 View Post
    oyunu acip takım seçtiğimde ve ileri tuşuna bastığımda oyun kapanıp bu yazı çıkıyor
    ''ciddi bir problemle karşılaşıldı ve uygulama kapatılacak.Hatalı dosyaya şurada rastlandı:ÖZGÜR_ÖZTÜRK/C/:Program files/Sports Interactive/fm.exe ''
    ne yapmalıyım ve şimididen teşekkürler
    Oyunu Silip tekrar yüklemen gerekicek sanırım exe'de problem oluşmuş.

kaç kere tekrar yükledim olmuyo acaba nerede sorun olabilir

Arrow

Quote Originally Posted by zgr89 View Post
    kaç kere tekrar yükledim olmuyo acaba nerede sorun olabilir

Oyunu silip tekrar yüklemen tekrar c**** yapman sorunu kaldırması gerekiyor... Sorun C:Program Files/Sports Interactive/fm.exe de demişsin yani oyuna girdin yerde yeniden yüklersen sorunun ortadan kalkması lazım... Sen ayrıca Application Data daki Cache klasörünü de sil...

bende bu sorun war napcam

Nesil
    2005
    Yer
    Eski Açıktan

o sorunu hallettim . oyunu kurdum . lig b den dardaneli aldım . idare eder bide transfer yaptım . zort oda ne ; masaüstüne attı ve hata aynen şu (evde net şu an olmadıgı için ss yi koyamiyorm ama yaziyor)

pencerinin üstünde mavi olan kısım " microsoft visual C++ runtime library "

Program F:\fm2007/fm.exe

R6025
    -pure v!rtuaL(neden sansürlü) function call

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum. Bugün niyeti bozdum ve de tarihimde ilk defa bir oyunun orjinalini almaya karar verdim

Yalnız aklıma takılan bazı sorular var. İlk önce bulduğum orjinal versiyonu DVD değil de Cd_Rom olanı. Acaba bundan dolayı bir problem yaşar mıyım?
    Ayreten sitede gördüğüm kadarıyla oyun yüklenirken bazı hatalar alınıyormuş. Örneğin dil seçeneğinin uyuşmaması gibi. Acaba bu sorunu orjinal cd'de de alır mıyım?

Ve son olarak da oyunu kurduktan sonra turksportal'dan indireceğim güncel yamaları kurduktan sonra bir sorun yaşar mıyım? Yani orjinal olmayan cd'den yüklendiğinde genelde ***** istiyordu ama heralde bunda öyle bir sorun olmaz.
    Beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum arkadaşlar

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by ZIP_ZIP View Post
    arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum. Bugün niyeti bozdum ve de tarihimde ilk defa bir oyunun orjinalini almaya karar verdim

Yalnız aklıma takılan bazı sorular var. İlk önce bulduğum orjinal versiyonu DVD değil de Cd_Rom olanı. Acaba bundan dolayı bir problem yaşar mıyım?
    Ayreten sitede gördüğüm kadarıyla oyun yüklenirken bazı hatalar alınıyormuş. Örneğin dil seçeneğinin uyuşmaması gibi. Acaba bu sorunu orjinal cd'de de alır mıyım?

Ve son olarak da oyunu kurduktan sonra turksportal'dan indireceğim güncel yamaları kurduktan sonra bir sorun yaşar mıyım? Yani orjinal olmayan cd'den yüklendiğinde genelde ***** istiyordu ama heralde bunda öyle bir sorun olmaz.
    Beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum arkadaşlar
    -Cd-Rom oldugundan bir sorun yasamazsin.
    -Dil ayarini Oyunun orjinal olsa bile ingilizce yapmalisin.
    -Siteden indirdigin Guncellemeler Orjinal oyunda C.rack istemeden calisir.

Dil ayarini yapmak icin ise bu basliga bir goz atiniz

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri