Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 290 sonuç

Konu: Sorun ve Çözüm Merkezi

Normal olarak dil ayarlarını yapıyorum ve java yı kuruyorum sonra oyunun kendi setup'unu kurarken bu uyarının aynısı geliyor ve yükleme yarım kalıyor...
    [img=http://img156.imageshack.us/img156/2924/adadfv1.th.png]

Herşeyi denedim dil ayarlarını burdaki yazanın aynısını yaptım ama olmuyor ne olur bi yardımcı olun delirdim burda kimse bilmiyor mu bunun ne olduğunu

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Bilgisayarında oyun ile ilgili arama yap ( Fm 2007 ), Setup hariç herşeyi sil sonra yine yüklemeyi dene..
    (/s)

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by sercaninan View Post
    Normal olarak dil ayarlarını yapıyorum ve java yı kuruyorum sonra oyunun kendi setup'unu kurarken bu uyarının aynısı geliyor ve yükleme yarım kalıyor...

Herşeyi denedim dil ayarlarını burdaki yazanın aynısını yaptım ama olmuyor ne olur bi yardımcı olun delirdim burda kimse bilmiyor mu bunun ne olduğunu
    cd hatalı olabilir. Zannedersem cd içerisindeki bir dosyadan hata veriyor. Aldığın yerden değiştir bence...

Ama ben hep bu cd'Den yükledim ve hiç sorun çıkmadı şu ana kadar bu ana kadar zaten bu cd'yi başka bi intte denedim orda direk yükledi sorun cd'de değil gibi duruyor başka bişeyde ama nedeeeeeeeeeeeeeee

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by 10672196 View Post
    Bilgisayarında oyun ile ilgili arama yap ( Fm 2007 ), Setup hariç herşeyi sil sonra yine yüklemeyi dene..

Bu dediğimi yaptın mı?

Galiba elinde ki CD, oyunu ara ve çıkan herşeyi sil tekrar yükle..
    (/s)

yaptım zaten onla ilgili çıkan şeyler benim yedeklerimde yani C de değil...Sorun java'da gibi gözüküyor javanın çalışmasını engelleyen bişi var galiba ama onu ulamıyorum antivirus'üde kapadım yine olmadı

Default Pff yardim edin ya çıldıracam artık!!!

Beyler ben yeni menejer olusturamiyorum...forumda aradım ve doc and set. deki o dosyaları sildim ama yine olmadı çıldırıcam yaa!!! ayrıca o dosyaları sildiğimde türkçe fm07 yide açmıyor...nse o sorun deil sorun menejer olusturamiyoruz lütfen bana farklı çözümler sunabilirmsnz ???
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kimse cvp yazmıyor....Arkadaşlar oyuna girmeden editörden fln menejer yapma yolu yok dimi ..son çare biri bana menejer dosyalarını göndermeli

Default Çok Acİl Yardim Edİn LÜtfen

Arkadaşlar Oyunu Bir Dizüstü Bilgisayarda oynuyorum...Eski Bilgisayarımda Oynadığım Kayıtla Devam Ediyorum Sene 2012.Oyunu Kaydederken

Ciddi Bir Sorunla Karşılaşıldı Ve Uygulama Kapandı Hatalı Dosyaya Şurada Rastlandı:
    AAA//C/Program............/Fm.exe den Hata Veriyor Sorun Nerede Yardım Edin Lütfen...

Sorunuma cozum bulamadim

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Bilgimizin oldugu sorunlara cevap yazabiliyoruz takdir edersin ki arkadaşım nedir bu fevrilik. Sitede menajer ekleyememe diye bir konu var aç bak. Denedim olmadı demişsin ama biryerleri eksik yapmışsındır mutlaka tekrar dene...

Yardimmmmmmmmmmmmm
    ArkadaŞlar Oyunu Normal YÜkledİm AÇlio Fakat Normal Manager DeĞİl Ekrenİ Bİ BaŞka Oyun Kuruyorum İsİm Yazma Falan Yok Lİglerİn Resİmlerİ Yok BambaŞka BİŞey Çikio KarŞima LÜtfen Yrdmci Olurmusunuz

12. Default

arkadaşlar oyun kurulurken
    ** Invalid jvm file name specified in LAUNCH.Variable preferences must be at least 2 characters**

hatası alıyorum hiçbiryerde çözümünü bulamadım yardım edermisiniz

Default yardım:)

merhaab ben suan fm 06 oynyorum da ılk senem ve ve onceden cm oynardım ama fm de guzelmıs neyse sorum su antalya sporum we ılk yılda super lıge cıktım ben bir plot takım istiyom ama yapamadım fm 2006 da pılot takım uygulaması warmı ? varsa nasıl alıccam ?

Quote Originally Posted by nefer26 View Post
    merhaab ben suan fm 06 oynyorum da ılk senem ve ve onceden cm oynardım ama fm de guzelmıs neyse sorum su antalya sporum we ılk yılda super lıge cıktım ben bir plot takım istiyom ama yapamadım fm 2006 da pılot takım uygulaması warmı ? varsa nasıl alıccam ?
    FM 2006 da bildiğim kadarıyla yok, 2007 de bu olay oyuna katıldı...

Quote Originally Posted by karabacak View Post
    Yardimmmmmmmmmmmmm
    ArkadaŞlar Oyunu Normal YÜkledİm AÇlio Fakat Normal Manager DeĞİl Ekrenİ Bİ BaŞka Oyun Kuruyorum İsİm Yazma Falan Yok Lİglerİn Resİmlerİ Yok BambaŞka BİŞey Çikio KarŞima LÜtfen Yrdmci Olurmusunuz

C:/Documents & Settings/appicilation data/sports interactive/içindeki 3klasörüde sil bir daha dene bakalım olcakmı...

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

oyun açılırken yukarıdaki hatayı veriyor. Son yüklediğim logolardan sonra oldu. Oyun açılıyor ama her defasınd aynı problemi alıyorum. Acaba neden olabilir? çözümü nedir?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Logolardan dolayıysa onların config dosyaları oluşturulurken hata olmuş olabilir. Bu işlerden anlarsan düzeltebilirsin ama anlamıyorsan yüklediğin logoları sil derim. O zaman hatasız oynayabilirsin.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Logolardan dolayıysa onların config dosyaları oluşturulurken hata olmuş olabilir. Bu işlerden anlarsan düzeltebilirsin ama anlamıyorsan yüklediğin logoları sil derim. O zaman hatasız oynayabilirsin.
    aynen dediğiniz gibi silmek zorunda kaldım ve hata düzeldi. Hatayı sitede de mevcut bulunan belçika ligi ile ilgili logo paketini yükledikten sonra almıştım. Yükleyen arkadaş tekrar gözden geçirirse sevinirim

Benim bu sorunum format atsam çözülürmü?? Bilgi verirmisiniz

yaa bu zaman kadar bisey olmadı az once editorden liverpoolun parasını yukselttim oyuna gircem girdim ama arkaplan kaybolmus yani siyah olmus ismini default yazptıgım resim yerine siyah gozukuyor bunu nası duseltcem?????

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

oyunu yuklerken bole bi hata veriyoo java yuklu olmasina ragmen bana acil yardim ederseniz super olur cunku kirze girdimmmmm...

Default Yardım Edin Arkadaşlar

Arkadaşlar Oyunu Bir Dizüstü Bilgisayarda oynuyorum...Eski Bilgisayarımda Oynadığım Kayıtla Devam Ediyorum Sene 2012.Oyunu Kaydederken

Ciddi Bir Sorunla Karşılaşıldı Ve Uygulama Kapandı Hatalı Dosyaya Şurada Rastlandı:
    AAA//C/Program............/Fm.exe den Hata Veriyor Sorun Nerede Yardım Edin Lütfen...

Online fm 07 yaptığımızda oyunu save'liyoruz ama nasıl devam edecez yani ben nasıl oyuna tekrar girecem ??
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Tonguc86 View Post

oyunu yuklerken bole bi hata veriyoo java yuklu olmasina ragmen bana acil yardim ederseniz super olur cunku kirze girdimmmmm...

Kardeş burayı harfiyen yap sorunun kalmaz http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...=oku&id=21&b=2

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Fmde ilk kez karşlaştığım bir olay inş. soru hallolur

Default olmuyor

meraba 7.0.2 yamasini yeni yukledim herseyi ayarladim oyunda ilerleme tusuna basunca bu hatayi veriyor
    match_event_handler::match_event_handler<> - cannot read config file
    acaba sorun nedir..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

oyunu kaydet'e bastığımda hata veriyo ve game cannot saved diyo bunun nedeni nolabililr?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by howarda1907 View Post
    oyunu kaydet'e bastığımda hata veriyo ve game cannot saved diyo bunun nedeni nolabililr?
    KAyıtlı oyunun bozulmuş yeni bir oyuna başlamalısın.

maçlarda highlights ve match speed son hızda. maç hızlı ilerliyo ama highlights key işaretli ve highlights larda maç yavaşlıyor oyuncular ve top yavaş hareket ediyor. ne yapmam gerekir

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by mustinimo View Post
    maçlarda highlights ve match speed son hızda. maç hızlı ilerliyo ama highlights key işaretli ve highlights larda maç yavaşlıyor oyuncular ve top yavaş hareket ediyor. ne yapmam gerekir
    Orijinal olmayan oyunlarda karşılaşılan bir sorun bu sanırım. Bir çözümünede ben hiçbiryerde rastlamadım.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by mustinimo View Post

Skininden kaynaklanıyor olabilir, bende aynı sorunla karşı karşıya kaldım ama skin yükledikten sonra oldu, skin değiştirmeni öneririm..
    (/s)

Quote Originally Posted by 10672196 View Post
    Skininden kaynaklanıyor olabilir, bende aynı sorunla karşı karşıya kaldım ama skin yükledikten sonra oldu, skin değiştirmeni öneririm..
    yeni skin yukledim duzeldi. saolasin

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri