Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 678910 SonSon
211 ile 240 arası toplam 290 sonuç

Konu: Sorun ve Çözüm Merkezi

Arkdaşlar bu hatayı veriyo ne yapabilirim ya
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    YA anlamadığım nokta FM 2006 yı yükledim çalıştırdı 2007 yi çalıştırmıyo ne kadar salakça bi iş bu

beyler xml hatası diye bir şey çıkıyor nasıl yapabilirim

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by sdtdursun View Post
    beyler xml hatası diye bir şey çıkıyor nasıl yapabilirim
    Skini değiştirmeyi dene arkadaşım.

Benim hatama çözüm yokmu

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by centerboys View Post
    Benim hatama çözüm yokmu
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24546

baktım kardeş oraya olmuyo yaptım aynısı

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Valla başka önerebileceğim birşey yok application hatası gibi duruyor.

ya arkadaşlar şimdi ben format attım fm yi yüklerken dil ayarlarını yaptım tam kurulumu başlarcam ınstallshıeld sıhırbazı çalışıyo tamamı dolduktan sonra fm yükleme işlemleri yapmak için bi bi şeyin açılması gerekiyo ya o açılmıyo bilmem anlatabildim mi java yüklendikten sonra işlem bitiyo lütfen yardım edin

arkadaşlar 1 saattir çırpınıyorum lütfen yardım edin

9. Default

Arkadaşlar Turnstyle skini kullanırken oyuncu özellikleri renklerini değiştiremiyorum. Ama başka skine geçince değişiyor. Nasıl çözebilirim acaba?

Arkadaşlar hani unicode olmayan program dili ayarını İngilizce yapıyoruz ya, o ayar bütün kullanıcı hesaplarına geçiyormuş. Asıl oturumumda bunun yüzünden ı harfi şapkalı y olarak çıkıyor. Nasıl düzelir?
    lütfen yardım

Default Fm 07 Türkçe Çalismiyor

Arkadaslar ben türkce paketin kurulumunu fln yaptim ... Söylenen herseyi ayarladim (klasörünü göstermek gibi ) Ancak çalistira bastiimda Run time error -76 Path not found die bi hata aliyorum. Temp adinda bi dosya yaratip türkce fm'nin yeni versiyonunu indirmeme ragmen... Tekrar acmaya calistiimda yine ayni hatayla karsilasiyorum... Acaba benmi yanlis bi seyler yapiyorum_?

failed to find default database to use.please make sure your installation is not corrupt seklinde hata veriyor oyunu çalıstırmaya basınca

Question

Merhaba...
    FM 2007 cikmasina ragmen ben halen FM 2006 oynuyordum. Gecenlerde alisverisdeyken 2007 CD'sini alma firsatim oldu, eve gelip hemen kurdum. Hersey sorunsuz calisti. (Klavye dili sorunu haric, onuda yardim dökümanlarinizi okuyarak hallettim.) Aradan bir hafta gecti burdan Türkce Yamasini indirip kurdum. Daha sonra'da Resmi Siteden FM 7.0.2 Güncelleme yamasini indirip kurdum. Oyunu actim bir on dakika oynadim. Hersey sorunsuz calismakta..
    ...taaki simdi anlatacagim olayi farkedinceye kadar. Herhangi bir takimin kadrosunda üstteki navigasyondan Görüntü ayarindan Oyuncu isimlerinin yaninda Kontrat Bitis tarihlerini görmek icin yaptigimiz bir görüntü ayari var, hepiniz bilirsiniz kanimca, onu yaptim fakat oyuncularin Kontrat Bitis tarihleri gözükmemekte. Ne benim takimimda, ne baska takimimda. Bu sorun Türkcelestirme ve Güncelleme islemini yapmadan ;nce mevcut degildi. Acaba bu sorun Türkcelestirmedenmi kaynaklanmakta yoksa Güncelleme yamasindanmi..?
    Sorunu cözmemde yardimci olmaniz dilegiyle..

Kendi oynadığım oyunu arkadaşıma verdim sonra gittik hamachiyi açtık oynamaya başlayacağız siyah bir ekran çıktı dedi defalarca denedik gene siyah ekran çıktı bende normal ne yapabiliriz?

YA fm 2007 yi çalıştırdım bu sferde türkçe yamasında sorun var yamayı kuramıyorum run time 75 error hatasım veriyor ne yapmam gerek

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by yeehit View Post
    ya arkadaşlar şimdi ben format attım fm yi yüklerken dil ayarlarını yaptım tam kurulumu başlarcam ınstallshıeld sıhırbazı çalışıyo tamamı dolduktan sonra fm yükleme işlemleri yapmak için bi bi şeyin açılması gerekiyo ya o açılmıyo bilmem anlatabildim mi java yüklendikten sonra işlem bitiyo lütfen yardım edin

arkadaşlar 1 saattir çırpınıyorum lütfen yardım edin
    Mevcut javayı kaldırıp tekrar yüklemeyin, oyunun dil ayarlarının doğru yapıldığından emin olun.

Bu rehberden karşılaştığınız sorunun çözümünü bulabilirsiniz;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42747

Quote Originally Posted by enginergin_9 View Post
    Arkadaşlar hani unicode olmayan program dili ayarını İngilizce yapıyoruz ya, o ayar bütün kullanıcı hesaplarına geçiyormuş. Asıl oturumumda bunun yüzünden ı harfi şapkalı y olarak çıkıyor. Nasıl düzelir?
    lütfen yardım
    Asıl oturumunda dil ayarlarını açıp, diğer hesapta değiştirdiğin yerlerin Türkiye ve Türkçe olduğuna bak. Eğer Türkçe/Türkiye olmayan varsa, onları Türkçe/Türkiye olarak değiştirirsen, asıl oturumunda bu sorunla karşılaşmazsın.

Quote Originally Posted by GrroM View Post
    Arkadaslar ben türkce paketin kurulumunu fln yaptim ... Söylenen herseyi ayarladim (klasörünü göstermek gibi ) Ancak çalistira bastiimda Run time error -76 Path not found die bi hata aliyorum. Temp adinda bi dosya yaratip türkce fm'nin yeni versiyonunu indirmeme ragmen... Tekrar acmaya calistiimda yine ayni hatayla karsilasiyorum... Acaba benmi yanlis bi seyler yapiyorum_?
    Türkçeleştirme Çalışmaları bölümünde açılmış olan karşılaştığınız hatalar başlığında sizin sorununuzun çözümü belirtilmiş. Oradan çözüme ulaşabilirsiniz.

Quote Originally Posted by ilterakkas View Post
    failed to find default database to use.please make sure your installation is not corrupt seklinde hata veriyor oyunu çalıstırmaya basınca
    Database kullanılamaz hatası veriyor. Sanırım cd bozuk, bu nedenle yükleme yapmıyor.

Quote Originally Posted by catlax View Post
    Merhaba...
    FM 2007 cikmasina ragmen ben halen FM 2006 oynuyordum. Gecenlerde alisverisdeyken 2007 CD'sini alma firsatim oldu, eve gelip hemen kurdum. Hersey sorunsuz calisti. (Klavye dili sorunu haric, onuda yardim dökümanlarinizi okuyarak hallettim.) Aradan bir hafta gecti burdan Türkce Yamasini indirip kurdum. Daha sonra'da Resmi Siteden FM 7.0.2 Güncelleme yamasini indirip kurdum. Oyunu actim bir on dakika oynadim. Hersey sorunsuz calismakta..
    ...taaki simdi anlatacagim olayi farkedinceye kadar. Herhangi bir takimin kadrosunda üstteki navigasyondan Görüntü ayarindan Oyuncu isimlerinin yaninda Kontrat Bitis tarihlerini görmek icin yaptigimiz bir görüntü ayari var, hepiniz bilirsiniz kanimca, onu yaptim fakat oyuncularin Kontrat Bitis tarihleri gözükmemekte. Ne benim takimimda, ne baska takimimda. Bu sorun Türkcelestirme ve Güncelleme islemini yapmadan ;nce mevcut degildi. Acaba bu sorun Türkcelestirmedenmi kaynaklanmakta yoksa Güncelleme yamasindanmi..?
    Sorunu cözmemde yardimci olmaniz dilegiyle..
    Aynı sorun(artık sorun mu bilmiyorum) bende de var. Şu anda baktım bitiş tarihlerini göstermiyor. 2006'da da göremiyordum ben bu tarihleri. Neden dolayı onu bilmiyorum, yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa ben de sevinirim.

Quote Originally Posted by Feelingdestiny View Post
    Kendi oynadığım oyunu arkadaşıma verdim sonra gittik hamachiyi açtık oynamaya başlayacağız siyah bir ekran çıktı dedi defalarca denedik gene siyah ekran çıktı bende normal ne yapabiliriz?
    Bölge ve Dil ayarlarında sorun var. Bu mesajın başında bir link vermiştim, oradan siyah ekran sorununun çözümüne ulaşabilirsiniz...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by centerboys View Post
    YA fm 2007 yi çalıştırdım bu sferde türkçe yamasında sorun var yamayı kuramıyorum run time 75 error hatasım veriyor ne yapmam gerek
    Bu sorunun çözümüne Türkçeleştirme Çalışmaları Bölümünden ulaşabileceğinizi milyon kere tekrarladım. Orada açılmış konuda bu sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

ya sitede bulamadım application error hatası verdi ilk defa oyunda adını cok duydum ama şimdi bulamadım ne yapmam gerekiyor?

arkadaşlar allah aşkına benim şu soruna bi bakın. şaşırırmısınız bilmem ama ben gayet şaşırmış durumdayım ne demek yaw bu başkanlık kirası ve ben bunu nasıl kaldırıcam? modifier dahil birçok yöntem denedim amma başarıya henüz ulaşamadım. resime bakın anlarsınız. bene bi yardım

nasıl yeni bir lig kurabilirm takım sayısını az tutup herbiri birbiriyle 4 maçç yapsın istiyorum bir de türkiyede yabancı sayısını nasıl arttırabilirim yardım edersniz sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

herkes soru soruyo cevap veren yok ya

ben oyunu kaydedemiyorum Ltfn bi cözüm bLun aciLL

arkadaşlar ben 7.02 yamasını indirdim fakat oyunun girişinde 7.0 olarak görünüyo ne yapabilirim.Nasıl 7.02 yazacak orda bi yardımcı olabilir misiniz?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    [quote=semhfenerbahce;762922]ben oyunu kaydedemiyorum Ltfn bi cözüm bLun aciLL[/quooyunu bilgisayardan kaldır,tekrar yükle belki olur. ben öyle çözmüştüm.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by lazisto View Post
    arkadaşlar allah aşkına benim şu soruna bi bakın. şaşırırmısınız bilmem ama ben gayet şaşırmış durumdayım ne demek yaw bu başkanlık kirası ve ben bunu nasıl kaldırıcam? modifier dahil birçok yöntem denedim amma başarıya henüz ulaşamadım. resime bakın anlarsınız. bene bi yardım

Başkan ek gelir vermiş olabilir kulübe ve bunun ödemesi olabilir.

Quote Originally Posted by kaabl View Post
    nasıl yeni bir lig kurabilirm takım sayısını az tutup herbiri birbiriyle 4 maçç yapsın istiyorum bir de türkiyede yabancı sayısını nasıl arttırabilirim yardım edersniz sevinirim
    Editörü kurcala derim ama böyle bir ligin editörden de yapılabileceğini sanmıyorum.

Quote Originally Posted by VahdeTrabzon View Post
    herkes soru soruyo cevap veren yok ya
    Hangi soruya cevap verilmemiş? Sen bana özel mesaj atmadın mı? Özel mesajla teknik sorunlara cevap vermememe rağmen sana cevap verdim. Gösteriri misin hangi soruya cevap verilmemiş?

[QUOTE=metonava;762965]arkadaşlar ben 7.02 yamasını indirdim fakat oyunun girişinde 7.0 olarak görünüyo ne yapabilirim.Nasıl 7.02 yazacak orda bi yardımcı olabilir misiniz?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by semhfenerbahce View Post
    ben oyunu kaydedemiyorum Ltfn bi cözüm bLun aciLL[/quooyunu bilgisayardan kaldır,tekrar yükle belki olur. ben öyle çözmüştüm.

Yamayı doğru yere attığından emin ol, tam çözümünü bilmememe rağmen, oyunu kaldırıp kurduğunda düzelebilir.

Oyunun kayıt edilememesi ile ilgili bir konumuz var, oradan yardımı bulabilirsiniz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Yamayı doğru yere attığından emin ol, tam çözümünü bilmememe rağmen, oyunu kaldırıp kurduğunda düzelebilir.

Oyunun kayıt edilememesi ile ilgili bir konumuz var, oradan yardımı bulabilirsiniz.[/quote]

yamayı otomatik kaydediyo ben seçemiyorum kaydettiği yeri

Merhaba ,
    Öncelikle böyle bir site yaptığınız için ve sorunlara yardım ettiğiniz için emeğe geçen herkese çok teşekkür ederim.
    Mesajımın yeri burası mı bilmiyorum ama yardım edeceğinizden eminim. Arakadaşlar benim sorunum , Türkçe Fm'in son sürümünü pcden program ekle kaldırdan kaldıramıyorum . Şuan iş yerindeyim, dosyayı program ekle kaldırdan kaldırmak istediğim de çıkan yazıyı buraya yazamıcam eve gittiğimde gelen yazıyı yollarım . Bu minvalde bana yardımcı olacak arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Gelen mesaj aynen şu
    Invalid uninstall control file: C:\ Program Files\Turksportal Football Manager 2007 Türkçe\Uninstall\uninstall.xml
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tamam arkadaşlar sorunu halletim. C\Program Files\Windows klasörü içerisindeymiş Türksportal Football Manager Türkçe dosyaları ordan silmem gerekiyormuş . Sizleri ve sayfayı boşuna meşgul ettiğim için özür dilerim.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by metonava View Post
    arkadaşlar 7.02'yi kurduktan sonra oyunu açtığımda ***** istiyo yapıyom fakat başka bir şekli var bilenler yardımcı olur mu acaba?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    neden c*r*a*c*k i sansürlediniz caba
    Neden olabilir acaba bir düşün bakalım yada buraya bak...

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358#c_rack

28. Default

ben sitedeki 2.1 turkceyi indirdim kurdum spiker tamamen turkce
    ama oyunun ici menuler haberler ingilizce lutfen yardim

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by GoLDBoY View Post
    ben sitedeki 2.1 turkceyi indirdim kurdum spiker tamamen turkce
    ama oyunun ici menuler haberler ingilizce lutfen yardim
    %100 bir Türkçeleştirme değil zaten arkadaşım bu paket bazı haberlerin İngilizce olması doğal.

30. Default

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    %100 bir Türkçeleştirme değil zaten arkadaşım bu paket bazı haberlerin İngilizce olması doğal.
    ama haberlerin hepsi ingilizce sadece spiker turkce
    kurulumu anlatabilirmisin en sonu Turksportal Türkçe FM 2007 calistirdiktan sonrasini

Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 678910 SonSon

Mesaj Yetkileri