Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 78910 SonSon
241 ile 270 arası toplam 290 sonuç

Konu: Sorun ve Çözüm Merkezi

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=40648

Kurulumdan kasıt buysa buradan bakabilirsin.

2. Default

bunlarin hepsini yapiyorum turkce fm yi calistir diyorum oyuna girince spiker turkce haberler ingilizce oluyor

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42608&page=14

Bu konuya bak birde istersen burayada yaz derdini bir yardımcı olan çıkar mutlaka benim başka bir bilgim yok.

4. Default

sorunu cozdum saol
    peki turkiye milli takimina nasil menejer olabilirm?

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

yeni kullanıcı seçeneğine gel oradan dünya seçeneğine gel oradan türkiyeyi seç
    I'm back...

Nesil
    2005
    Yer
    eskişehir

Default calisma izni

arkadaslar ben man utd yte alex i aldim
    basta calisma iznio alamadi ama itiraz ettikten sonra aldi ve transfer gerceklesti. ancak simdi calisma izni alamasi gerekiyo yaziyo ve hicbir macta oynatamiyorum. calisma iznini nasil alirim bana yardimci olursaniz sevinirim

Quote Originally Posted by Yelkovan View Post
    C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Universal\Sports Interactive

Buradaki dosyayı bulup silersen null hatası kalkar...
    Arkadaşım bendede böyle bir hata veriyor, ama sonrasında senin gösterdiğin yolları takip ederek o klasöre ulaşamıyorum.Common files'in içinde ''Sports İnteractive'' diye dosya YOK!..

.

Nesil
    2005
    Yer
    eskişehir

dediklerini yaptim ama hala ayni degisen bisey olmadi

Quote Originally Posted by TatanGa-Lar View Post
    Arkadaşım bendede böyle bir hata veriyor, ama sonrasında senin gösterdiğin yolları takip ederek o klasöre ulaşamıyorum.Common files'in içinde ''Sports İnteractive'' diye dosya YOK!..

.
    Cevap yok sanırım?..

Oyunu yükleyemiyorum..

.

Arkadaşlar oyunu tamamen sildim bütün dosyalarını sildiğimi sanıyorum , oyunu geri yüklemeye çalışıyorum ama yüklemiyo ve sürekli hata veriyor bir türlü kuramadım ve anlamadım yardımcı olacak akadaş varmı?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by sinannouma View Post
    Arkadaşlar oyunu tamamen sildim bütün dosyalarını sildiğimi sanıyorum , oyunu geri yüklemeye çalışıyorum ama yüklemiyo ve sürekli hata veriyor bir türlü kuramadım ve anlamadım yardımcı olacak akadaş varmı?
    Farklı bir yere kaydetmeyi dene belki çözüm olur.

Emre nasıl yani . Sürekli install shield sihirbazı hata veriyo kuruluma başlamadan gelen uyarıyı buraya akatrabilsem belki bişiler anlıyacaksın ama nasıl akatraılır bilmiorum

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Siteye resim koymayı anlatıyor bu konuda.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=47053

resim koy birde bakalım.

http://img70.imageshack.us/img70/4039/dsc00122eu9.jpg
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kardeş fotoğrafını çekip yollayabildim . Bakabilirsen sevinirim.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24546

Bu klasörü sil birde javayı tekrar yükle buradan ulaşabilirsin.

http://www.java.com/en/download/windows_xpi.jsp

O dosyayı sildim . Javayı da yeniden kurdum olmuo. başka önerebileceğin çözüm yok sanırım tekrar yükleyemezsen delirrim.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Valla hepsi bukadar....

Neyse saol kardeş sanada zahmet verdik. Teşekkür ederim.

19. Default

lyon ile oynuyordum 29. haftada 20 puan fark ile liderdim.oyunu orda kaydettim ama bugün açmayı denidim oyun tam yüklenirken bu hatayı veriyo
    array acces out of bounds

bi önceki kayıt açılıyo ama haftalar önce acaba ne yapabilirm ?

şimdidin tskler.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by offyeterya View Post
    lyon ile oynuyordum 29. haftada 20 puan fark ile liderdim.oyunu orda kaydettim ama bugün açmayı denidim oyun tam yüklenirken bu hatayı veriyo
    array acces out of bounds

bi önceki kayıt açılıyo ama haftalar önce acaba ne yapabilirm ?

şimdidin tskler.
    Kayıtlı oyunda sorun varsa bunun bir çözümü yok arkadaşım başka bir oyuna başlamaktan başka..

21. Default

desene gitti bütün uğraşlar nyse yeni bi kariyere yelken açalım bizde

Quote Originally Posted by lazisto View Post
    arkadaşlar allah aşkına benim şu soruna bi bakın. şaşırırmısınız bilmem ama ben gayet şaşırmış durumdayım ne demek yaw bu başkanlık kirası ve ben bunu nasıl kaldırıcam? modifier dahil birçok yöntem denedim amma başarıya henüz ulaşamadım. resime bakın anlarsınız. bene bi yardım

başkan sana kredi vermiş

23. Unhappy Manager Oluşturamıyorum

Bilgisayara Football Manager 07 oyununu kuruyorum... Bölge dil seçeneklerinden ABD falan hepsini ayarlıyorum dili ingilizce olarak değişiyor saat de ABD saati oluyor... ***** ini yapıyorum... Ve oyuna giriyorum... New Game tıklıyorum... İşte ülkeleri falan seçiyorum... Manager hakkında bilgilerin olduğu sayfa geliyor... Ve sorun burada başlıyor

First Name
    Last Name

Yazan kısma hiç birşey yazamıyorum... İmleç yok oluyor... Klavye ve mouse da hiçbir problem yok... Ama buralara bir şey yazamadığımdan dolayı ne oyuna başlayabiliyorum nede yeni profil oluşturabiliyorum...

Yardımlarınız için Şimdiden Teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by muytti View Post
    Bilgisayara Football Manager 07 oyununu kuruyorum... Bölge dil seçeneklerinden ABD falan hepsini ayarlıyorum dili ingilizce olarak değişiyor saat de ABD saati oluyor... ***** ini yapıyorum... Ve oyuna giriyorum... New Game tıklıyorum... İşte ülkeleri falan seçiyorum... Manager hakkında bilgilerin olduğu sayfa geliyor... Ve sorun burada başlıyor

First Name
    Last Name

Yazan kısma hiç birşey yazamıyorum... İmleç yok oluyor... Klavye ve mouse da hiçbir problem yok... Ama buralara bir şey yazamadığımdan dolayı ne oyuna başlayabiliyorum nede yeni profil oluşturabiliyorum...

Aslında illegal içerikle ilgili soru sormak yasak cevap verilmiyor ancak bu konu işini görür

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24939

java yı yükledim ama yine açmıyor java istiyor

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by muytti View Post

First Name
    Last Name

Manager ekleyememe sorunu :

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24939

arkdaşlar bende -------instalshield sihirbazı-------- hatası yaşayanlardanım bu sorun ne anlama geliyor ve bunu ortadan nasıl kaldırabilirim şimdiden teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Verdiği hata mesajı nedir acaba ?

Cool

Merhaba, benim de bir sorunum var;

Turksportal Türkçe v2.1 ile oyuna giriyorum. Fakat oyunda ş, ç, ğ, İ gibi karakterler kare olarak çıkıyor. İsmimde de "ş" harfi geçiyor. Nasıl düzeltebilirim bunu? Kare olarak gözükmesin istiyorum. Lütfen yardım edin...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by fghjkl View Post
    Merhaba, benim de bir sorunum var;

Turksportal Türkçe v2.1 ile oyuna giriyorum. Fakat oyunda ş, ç, ğ, İ gibi karakterler kare olarak çıkıyor. İsmimde de "ş" harfi geçiyor. Nasıl düzeltebilirim bunu? Kare olarak gözükmesin istiyorum. Lütfen yardım edin...
    Kullandığın skin Türkçe karakter desteklemediği için çıkmıyordur. Orjinal skinde sorunsuz çıkıyor olması lazım...
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 78910 SonSon

Mesaj Yetkileri