Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910
271 ile 290 arası toplam 290 sonuç

Konu: Sorun ve Çözüm Merkezi

Teşekkürler, LooPuS diye bir arayüz kulanıyordum, galiba ondan.
    Kolay gelsin.

Girişte Sorun Çıkıyor
    Arkadaşlar ilk önce herkeze merhaba oyunu bilgisayarıma yükledim ve çalıştırdım gayet sorunsuz bir şekilde oynuyordum ama ne olduysa şuan giremiyorum girerken oyun çalıştırılırken tanıtımlar yapılıyor ve başlamadan önce bekleme süresinde oyun donuyor sağ alt köşedeki ufak top simgesi dönmüyor ve tutuklu kalıyor bu şekilde oynuyamıyorum çıkışta yapamıyorum sadece görevi sonlandır şeklinde çıkabiliyorum
    Yardım edermisiniz?
    Bu sorunu yaşamış ya da çözümünü bilen arkadaşlardan destek istiyorum şimdiden teşekkürler.

Konuya benzer daha önce bir başlık ya da metin geçtiyse kusura bakmayın aradım ve bulamadım

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by CaostanbuL View Post
    Girişte Sorun Çıkıyor
    Arkadaşlar ilk önce herkeze merhaba oyunu bilgisayarıma yükledim ve çalıştırdım gayet sorunsuz bir şekilde oynuyordum ama ne olduysa şuan giremiyorum girerken oyun çalıştırılırken tanıtımlar yapılıyor ve başlamadan önce bekleme süresinde oyun donuyor sağ alt köşedeki ufak top simgesi dönmüyor ve tutuklu kalıyor bu şekilde oynuyamıyorum çıkışta yapamıyorum sadece görevi sonlandır şeklinde çıkabiliyorum
    Yardım edermisiniz?
    Bu sorunu yaşamış ya da çözümünü bilen arkadaşlardan destek istiyorum şimdiden teşekkürler.

Konuya benzer daha önce bir başlık ya da metin geçtiyse kusura bakmayın aradım ve bulamadım
    Dil ayarını kontrol et sorun kalmaz :

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105

4. Default

benim sorunum da oyun acilio fakat oyun save lenirken 1556414242/c/programfiles/sports interactive die hata verio oyun donuo hatayi kapatip tamam dediginizde oyun kapanio daha sonra bi daha acilmio ve backup oluo acaba cozumu var midir

arkadaşlar kayıtlı oyunumu load gamede göremiyorum. kayıtlı oyun games de var ama load gamede görünmüyor yani. genie scout sembolü var ayrıca save de. bu sorun nasıl oldu anlayamadım. yardımlarınızı bekliyorum

Quote Originally Posted by mateja_alex View Post
    benim sorunum da oyun acilio fakat oyun save lenirken 1556414242/c/programfiles/sports interactive die hata verio oyun donuo hatayi kapatip tamam dediginizde oyun kapanio daha sonra bi daha acilmio ve backup oluo acaba cozumu var midir
    Dosya sistemindeki hatadan kaynaklanıyor. Oyunu tamamen silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsin.

Quote Originally Posted by emre_02184 View Post
    arkadaşlar kayıtlı oyunumu load gamede göremiyorum. kayıtlı oyun games de var ama load gamede görünmüyor yani. genie scout sembolü var ayrıca save de. bu sorun nasıl oldu anlayamadım. yardımlarınızı bekliyorum
    Tahminimce kayıtlı oyununun uzantısını değiştirmissin yahut bir başkası yahut kendisi değiştirmiş. Kayıtlı oyunununadı.fm olması lazım. Uzantısının fm olması lazım. Bundan kaynaklanma olasılığı var.

Oyunum Null hatası veriyor.Tüm çözümlerini denedim..
    Error occurred during the installation: null.

Bu hatayı aldıysanız bunun anlamı daha önceki yazılım yüklemelerinizin ve ya kaldırmalarınızın InstallShield yükleyicisinin doğru çalışmamasına ve belkide sisteminizde InstallShield e ait bir dosyanın bozulmasına neden olmasıdır.

Bunun için bir kaç muhtemel çözüm vardır :

1. InstallShield Common Dosyasını Yeniden Adlandırma
    Windows

Bilgisayarıma girin
    C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Universal\ bu dizine gidin
    'common' dosyasını('Universal' içindeki) 'common_backup' olarak yeniden adlandırın
    Şimdi FM 07'yi yüklemeyi deneyin
    C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Universal\Common Files\ eğer Universal içinde böyle bir dosya varsa('Common Files') bunun adını 'CommonFilesBackup' olarak değiştirin
    Eğer Universal klasörünün içinde 'Sports Interactive' diye bir klasör varsa adını 'Sports Interactive Backup' larak değiştirmeyi deneyin
    Eğer 'C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Universal' dizini mevcut değilse,C:\Documents and Settings\\InstallShield\Universal\ bu dizine bakın- belki olabilir 'common' dosyayı 'common_backup' olarak yeniden adlandırın
    *Dosyanın adı 'Common Files' ise bunu 'common_files_backup' olarak yeniden adlandırın.
    Eğer yukardaki adımlar etki etmezse bir de ''InshallShield\Universal" içindeki "Sports Interactive" dosyasını "Sports_Interactive_Backup" olarak yeniden adlandırmayı deneyin
    Mac OS X

Finder açın
    "InstallShield" dosyasına gidin
    "Universal" dosyasına gidin
    Burada "common" ve "Sports Interactive" adlarında iki dosya olmalı
    "common" dosyasını "common_backup" olarak yeniden adlandırın ve FM 07'yi yüklemeyi deneyin
    Eğer üstteki adım çalışmazsa,bir de "Sports Interactive" dosyasını "sports_interactive_backup" olarak yeniden adlandırmayı deneyin ve sonra da FM 07'yi yüklemeyi deneyin
    2. Başka Bir Kullanıcıyla Yükleme

Eğer başka bir kullanıcı hesabınız varsa (administrator haklarına sahip) şu anki kullanıcı hesabından çıkın ve o kullanıcı hesabına geçin sonra da oyunu yüklemeyi deneyin
    Eğer üstteki adım çalışmazsa ve ya başka kullanıcı hesabınız yoksa yeni bir kullanıcı hesabı oluşturun.
    Başlat'a tıklayın Denetim Masasına girin sonra da Kullanıcı Hesapları'na girin ve Yeni Hesap Oluştur'a tıklayın ve administrator haklarına sahip bir kullanıcı hesabı oluşturun.
    Şuan ki hesabınızdan çıkın ve yeni oluşturduğunuz hesaba geçin ve oyunu yüklemeyi deneyin.
    3. Makinanızdan Java'yı Silme (yeniden kurma)

Java'yı bilgisayara tekrar yüklemek (JVM) dökümanını okuyun ve gerekenleri yapın.
    Genede oyun aynı hatayı veriyor.Daha başka bilgilere sahip olan varmı?..

Toze saol soruna tam çözüm sundun. teşekkürler...

yine bir hata verdi oyun ben bu oyunu oynamak istiyorum ama bir türlü oynayamıyorum bu hata neden oyuna girerken veriyor dil dosyaları da tamam

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    artık bu hata vermiyor ama oyuna girerken sürekli siyah ekranda kalıyor oyunu oynayamıyorum ya çıldırıcam

arkadaslar benim bi sorum olacak fm 2006 ses paketlerini 2007 de kullanabilirmiyiz?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Lincoln05 View Post
    yine bir hata verdi oyun ben bu oyunu oynamak istiyorum ama bir türlü oynayamıyorum bu hata neden oyuna girerken veriyor dil dosyaları da tamam

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    artık bu hata vermiyor ama oyuna girerken sürekli siyah ekranda kalıyor oyunu oynayamıyorum ya çıldırıcam
    Application datada bulunan cache klasöründekileri sil. Dil ayarlarını tekrar kontrol et.

Quote Originally Posted by huseyin91 View Post
    arkadaslar benim bi sorum olacak fm 2006 ses paketlerini 2007 de kullanabilirmiyiz?
    Grafik yamaları oluyor fakat ses hiç denemedim. Hata verebilir, eski yedekleri alıp dene, deneyeceksen...
    "YÜCE ATATÜRK"

ya ben editorden yeni yapılan transferleri flan yerine koydum sonra logo paketi yukledim tam oyuna girdim besiktastan adamlar eksilmis dier takımlar tamam ama besiktasta bobo,nobre vsss oyuncular yok 3-4 tane a oyuncu var bu nasıl oldu nasıl duseltcem allah rızasııcın yardım???

yardımmmm ya ben yüz paketini indirdim ve PC ye attım ama PC de abblicition data yok ve '' cache '' dosyası da PC de bulunmuyor yardım he ''abblicition data'' gizli dosya olarak da bulunmuyor

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

abblicition değil "application data"

Birde işletim sistemin XP mi?

ewt XP ufak tefek yanlışlıklara bakmayın

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

arkadaşlar FM2007 oyununda; fm2006 veya fm2008 oyunlarına ait skinleri yüklesem oyun çalışırmı?

mesela waterskin2008 war bunu FM 2007 içine atsam bir uyumsuzluk olurmu
    yardımlarınızı bekliyorum

17. Default

Arkadaşlar bu sorunu nasıl çözerim??

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sanırım oyunu silmeye çalışıyorsunuz ve oyun silme işleminde hata vermiş. Belirtilen dizindekileri kendiniz manuel olarak silin sonra tekrar deneyin.

19. Default

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Sanırım oyunu silmeye çalışıyorsunuz ve oyun silme işleminde hata vermiş. Belirtilen dizindekileri kendiniz manuel olarak silin sonra tekrar deneyin.
    sorunu çözdüm bölge ve dil seçeneklerini değiştirmeyi unutmuşum

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

mach evend handler uyarısı alıyorum sürekli. tam kayırlı oyunu açıyorum. yarıyı biraz geçiyo bu hata veriyo..

Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910

Mesaj Yetkileri