Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kim Daha Başarılı Olur?

Voters
209. You may not vote on this poll
  • Murat Özdemir(Beşiktaş)

35 16.75%
  • Sekopej(Fenerbahçe)

82 39.23%
  • Eray Dengiz(Galatasaray)

71 33.97%
  • nekop(Trabzonspor)

9 4.31%
  • Jesus_FB(Kayserispor)

3 1.44%
  • Çağrı Zorkol(Ç.Rizespor)

7 3.35%
  • Coşkun Özdemir(Bursaspor)

2 0.96%
Sayfa 11 / 31 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 912 sonuç

Konu: Kin Nefret Şiddet 7 Takım 1 Şampiyon

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Son gelişmelerin ardından 5 yabancıya sahibim 1 yabancı hakkım daha var.Onu da sezon arasında düşünüyorum.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

En iyi kadro Eray'da, sonra da Serkan'da...
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Valla bu sezon geçti artık önümüzdeki sezona bakıcaz aldıgım yabancıların hepsinin pa 17o'den yukarı gelecegin yıldızları...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Milli Takım’dan Güzel Başlangıç

Almanya’da oynanan Avrupa Şampiyonası Elemeleri Grup maçında Türkiye, güçsüz rakibi Malta’yı Tuncay’ın 2, Gökdeniz ve Halil’in 1’er golüyle 4-0 mağlup etti.

Maçtan sonra açıklama yapan Terim; “İyi bir başlangıç yaptık, güzel oynadık, tüm oyuncularım ellerinden gelenin en iyisi için mücadele ettiler. Kalan maçlarda da bu şekilde mücadele edip, Şampiyona’ya kalmak istiyoruz.” dedi.

Turksportal Haber Ajansı
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Valla buradan Can'ı tebrik ediyorum kümeye kümeye diye diye beni kümeye göndercek...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Turkcell Süper Lig’de 5. Hafta

Haftanın ilk maçı İnönü’de Beşiktaş ile Trabzonspor arasındaydı. İnönü’de oynanan maçta Beşiktaş fazla zorlanmadı ve maçı 3-1 kazandı. Ayrıca Carvalho çıktığı ilk maçta golünü kaydetti.

Fenerbahçe Rize deplasmanına gitti. Fazla zorlanmadılar ve maçı yeni transfer Ümit’in maçın adamı olmasını sağlayan performansıyla 3-1 kazandılar. Özışık bu maçtan sonra da herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Galatasaray yeni transferleriyle çıktığı Antalya deplasmanında zorlanmadan galip geldi. Eddie Johnson ilk maçında golle tanıştı.

Ligde namağlup bulunan 2 takım bakalım yeni transferleriyle nerelere gelecekler? 4 puanlık çok önemli bir avantajı bulunan GS bu avantajı ilerleyen haftalarda koruyabilecek mi?

"YÜCE ATATÜRK"

çok güzel bi kariyer galatasaray süper gidiyor... şampiyonluk ve uefa kupası geliyor bence
    galatasarayı yöneten arkadaşa tebrikler

Galatasaray Tarih Yazmaya Devam Ediyor!!

Şampiyonlar Lig'indeki tek temsilcimiz Galatasaray, Benfica gibi zorlu bir deplasmandan 4 gol atarak 3 puanla döndü. Maçın yıldızı olan Delgado'yu hocası Eray Dengiz öperek tebrik etti.

Eray Dengiz'in sevinci görülmeye değerdi! Maç sonunda Eray Dengiz çocuklar gibi sevinirken, Carrusca'nın sakatlığının ciddi olmadığını söyledi. Ayrıca Eray Dengiz artık UEFA'nın hayal olmayacağını hatta gerekirse gruplardan bile çıkabileceklerini söyledi.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

trabzon a yazık oluyor yaw

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Fenerbahçe Kazandı

İlk Tur ilk maçında fazla zorlanmayan Fenerbahçe karşılaşmadan 1-0 galibiyetle ayrıldı. Pek avantajlı gibi görülmese de Fenerbahçe gruplara kalacaktır.

Bu arada deplasmanda güzel bir oyunla galip gelerek Şampiyonlar Ligi'ne müthiş bir başlangıç yapan Galatasaray takımını, Fenerbahçe Kulübü olarak kutlarız.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Herkese inat bu takım dirilcek şampiyonlugun en büyük adaylarından biri olacak...

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

beşiktaşın transferinde bekir irtegün gaziantepten gelmiş ama ankaragücü amblemi var????

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Trabzonspor maçı için açıklama...

Bu maçta takımımdan çok memnundum.Oyuncularım yavaş yavaş yerlerine oturuyor.Daniel Carvalho'nun da doğru bir seçim olduğu daha ilk maçtan ortaya çıktı.Oyuncularımızla iletişimimizde oldukça sağlam.Allahın izniyle sene sonunda herkes bizim kadromuzdan bahsedecek.Transfer konusuna gelince de 1 kişilik yabancı kontenjanının boş bırakmamızın sebebi sezon ortasına kadar takımın neresi eksik ise o bölgeye bir yabancı yıldız almak olacaktır.Bunun için önümüzde oldukça uzun bir süre var.Taraftarlımızın gönlü rahat olsun bu sene herşey onların istediği gibi olacak.

Saygılarla...

Murat Özdemir

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Bugun Mac Oynayacakmisiniz

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

UEFA'DA SESSİZ GECE !!!

Uefa'da Yunan ekibi Atromitos'la oynadığımız karşılaşma 0-0 sona erdi.Bu maçta 5-6 tane as oyuncumuzu oynatmadık çok yoruldukları için.Bazılarınında zaten UEFA'da oynama yetkisi yoktu.Maç boyunca tek kale oynadık ama golü bir türlü bulamadık.Ancak hesabımız bitmedi YUNANİSTAN'da alacağız rövanşı ve UEFA'da yolumuza devam edeceğiz.

Öte yandan Kayserispor 5-4 Blackburn Rovers sonucunuda tüm sporseverlere duyurur.Kayserisporu tebrik ederiz...

Eray müthis gidiyorsun yav (:

Böyle devam et.Bu sene senden 3 kupayi + Avrupa ve Türkiye süper kupasini da istiyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Arkadaslar muthis bi sey yav bu tebrik ediyorum sizleri kimine aklina geldiyse bravo uretkenlik budur iste
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

süper kariyer! tebrikler herkese. Eray abi gruptan 1. olarak cikarsin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sekocan View Post
    BOMBA BUDURRRR !!!!!!!!!!!!!!

Karadeniz'in devi Trabzonspor bombasini patlatti. Brezilya Ligi'nde top kosturan yildiz isim Flamengo'nun Brezilyali futbolcusu ''Renato Augusto''
    Trabzonspor'a transfer oluyor. Trabzonspor'un resmi sitesi 'Ts.com'da yapilan açiklamada Ausgusto le tamamen anlasildigi ve sözlesme imzalanacagi belirtildi.

19 yasindaki, gelecegin Romario'su olarak gösterilen Augusto gelecek sezon Kirmizilar için savasacak, futbolseverler bu yildizi çok daha yakindan görme sansi yakalayacak.Augusto U-17 Dünya Sampiyonasi'nda Brezilya ile ilk kez futbolseverlerin gözleri önüne gelmis ve Flamengo'ya transfer olmasiyla birlikte yildiz olmasina kesin gözüyle bakilmisti.Transfer sezonunun resmi olarak kapanmasina günler kala Trabzonspor'un bu isim ile anlastigini açiklamasi Türkiye'de ve Avrupa'da deprem etkisi yaratmis durumda. .

16 milyon avro!

Bu yildizin Trabzonspor'a maliyetinin ise 16 milyon avro oldugu tahmin ediliyor.Flamnego kulübü Augusto'nun transferi hakkinda 16 milyon avroluk bir bonservis bedeliyle satisin gerçeklestigini belirtti.

Augusto Brezilya teknik direktörü Dunga tarafindan gelecek ay Copa America'da Venezuela ile oynanacak karsilasma için kadroya dahil edilirken, bu Cuma Wembley'de Ingiltere ile oynanacak maçta ise aday kadroya alinmamisti.
    Augusto'nun gelecegini ilk ve tek ben yazmistim

Iste en dogur en durust en kral haber sekospor'da sekospor'dan vazgecmeyin

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Eray süpersin, her alanda kupa bekliyoruz.. (:

serkan abi noluyorsun yav toparlan 100. yılda şampiyon yapamassan bu taraftar ne der sonra

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

baya değişik kariyer oluyo fb,bjk ve tsnin işileri zor

Eray Bravo Mükemmel yönetiyorsun takımı...

Eray Dengiz Galatasaray TV’ye Konuştu

Galatasaray Teknik Direktörü Eray Dengiz, Galatasaray TV’de “Teknik Yorum” programında açıklamalar yaptı.

Eray Dengiz, Benfica maçı ile ilgili şunları söyledi "Öncelikle bizi orada yalnız bırakmayan ve sonuna kadar destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Gruplar çekildikten sonra herkes, gruptan çıkamaz, UEFA'ya bile zor gider demişti. Ben herkesin şu konuda dikkatini çekmek istiyorum. Yeni transferlerle birlikte dinamik bir kadroya sahip olduk. Takımımızı yeniden kurduk diyebiliriz. Bunun oturması içinde en az 2-3 ay geçmesi gereklidir. Dün akşam oynanan maçta gördüğüm üzere 2-3 ay geçmeden takımımızın düzenini oturtturmuşuz. Bunun için çok mutluyum. Böylesine harika bir kadroyu bu kadar kısa sürede oturtturduğumuz için öncelikle yardımcılarıma sonra futbolcularıma teşekkür ederim."

Dengiz sözlerine şöyle devam etti. "Benfica maçıyla ilgili olarak şunlar söyleyebilirim. Biz oraya 1 puan almak için gitmiştik. Takımımzın bu kadar harika oynayacağını beklemiyordum. Çünkü 4 gün önce oynanan Antalya maçından yorgun olarak direk Portekiz'e geçtik. Özellikle yeni transferlerimizin oyunu beni çok memmun etti. Böyle devam edersek gruptan çıkma şansımızı yüksek görüyorum. En kötü ihtimalle UEFA'ya devam edeceğiz!"

Ayrıca Dengiz bizlere oluşturmak istediği kadronun önizlemesini bir kağıda dökerek sundu. İşte sizlere bu kağıdı yayınlıyoruz..

Buradan anladığımız üzere Eray Dengiz transfere doymamış! Gelecek planları üzerinde boş bıraktığı yerlere transfer yapmak istiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aymen Abidi defans ve defansif orta saha oynuyo geleceğin yıldız adaylarından maliyeti çok ucuz olup 2 yıla kalmadan çok büyük kazanç elde edebilirsiniz..

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

eray abi bence topuzun yanınada mehmet güveni koy.kaleye vincet enyeama defansa ise song ibrahim kaş

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Galatasaray şampiyon olur bence.

Şuanlık transfere ihtiyacım yok ama işte kafamda kurduğum plana göre o mevkilere gelecekler yıllarda takviye yapacağım. Deniz, Song'u sattım. Mehmet Güven ise şuanlık yedek beklemek zorunda çünkü taktiksel anlamda onun yerinde Mehmet Topuz var.

Arkadaşlar bizi takip etmeye devam edin, ilerleyen haftalar daha çekişmeli olacak, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçları, Fenerbahçe'nin ve Beşiktaş'ın UEFA Kupası maçları ve heyecanı hiç bitmeyen Turkcell Süper Lig!

Tabi arada Trabzon'da kaynıyor..

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Valla Eray sasirdim Helal olsun Benficayi yenmissin
    Bu arada transfere baya para harcamissin

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Arkadaslar muthis bi sey yav bu tebrik ediyorum sizleri kimine aklina geldiyse bravo uretkenlik budur iste
    Saol Burak abi zaten benden başkasına gelmiyor böyle fikirler

Sayfa 11 / 31 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Mesaj Yetkileri