Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kim Daha Başarılı Olur?

Voters
209. You may not vote on this poll
  • Murat Özdemir(Beşiktaş)

35 16.75%
  • Sekopej(Fenerbahçe)

82 39.23%
  • Eray Dengiz(Galatasaray)

71 33.97%
  • nekop(Trabzonspor)

9 4.31%
  • Jesus_FB(Kayserispor)

3 1.44%
  • Çağrı Zorkol(Ç.Rizespor)

7 3.35%
  • Coşkun Özdemir(Bursaspor)

2 0.96%
Sayfa 29 / 31 İlkİlk ... 192728293031 SonSon
841 ile 870 arası toplam 912 sonuç

Konu: Kin Nefret Şiddet 7 Takım 1 Şampiyon

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Murat, nerdesin? Tam sana göre bir kaleci var elimde. İstersen 3-5 oyuncu da kiralık göndereyim?
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Yaa ben Rüştü'ye neden para öneriyorum zaten gel desem gelicek adam o derece Fenerli

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Rüştü ile her konuda anlaştık...

Milli Takımımızın da kalecisi olan Rüştü Reçber ile her konuda anlaştığımızı tüm kamuoyuna duyururuz.

Gerekli işlemler en kısa zamanda çözülüp bir basın toplantısıyla sizlere duyuracağız...

Bu arada Mehmet Yozgatlı ile de ilgili girişimlerimiz sürmektedir...

Beşiktaş JK.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Yapma yau!!

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Rüştü ile her konuda anlaştık...

Milli Takımımızın da kalecisi olan Rüştü Reçber ile her konuda anlaştığımızı tüm kamuoyuna duyururuz.

Gerekli işlemler en kısa zamanda çözülüp bir basın toplantısıyla sizlere duyuracağız...

Bu arada Mehmet Yozgatlı ile de ilgili girişimlerimiz sürmektedir...

Beşiktaş JK.
    Murat sen ara transferde kaç tane adam aldın yahu

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Aldık bi kaç tane ...

Şimdi de satıcam bazılarını...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

7. Default

Noluyor yahu gerçek hayatla beraber yürümeye başladı bu kariyer

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yozgatlı'yı sevmediğimi herkes bilir, zaten oynatmıyordum ama şu anda onun ayrılması gibi bir durum söz konusu değil. Rüştü konusunda fiyat pek önemli olmasa da Yozgatlı'yı değerinin altında bırakmamız söz konusu değil...
    "YÜCE ATATÜRK"

Oooo SeRkaN Abi resti çekti... Fiyatta anlaşamassak M.Yozgatlı FB de kalıyor...

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mustafa35 View Post
    Noluyor yahu gerçek hayatla beraber yürümeye başladı bu kariyer
    Daha ne istiyosunuz yahu ? Gerçek hayatta bu futbol nasıl oynanıyorsa biz de kuralına göre oynuyoruz bu oyunu

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Üyelere oynamayın lütfen Biri anlaştık diyo diğeri satmayız diyo.Hangisi bir karar verin

12. Default

Kötü birşey söylemedim ki.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Üyelere oynamayın lütfen Biri anlaştık diyo diğeri satmayız diyo.Hangisi bir karar verin
    Daha iyi. Heyecan geliyor işte. Tam bir muamma.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Çağrı abi sende alsana birkaç adam..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Çağrı abi sende alsana birkaç adam..
    Ben takımıma güveniyorum onlar takımlarına güvenemedikleri için adam alıyorlar. Tamamen güven meselesi. Kendi güvensizlikleri. Takımına güveneceksin ki oyuncular da senin onlara güvendiğini bilip hırslansınlar.

16. Default

Çağrı abi çok politik bi cewap werdin

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Beşiktaş'la Rüştü ve Mehmet Yozgatlı ile ilgili yürüttüğümüz transfer görüşmeleri, şu andan itibaren kesilmiştir. Beşiktaş Kulübü, bu 2 oyuncu için istediğimiz fiyatın çok altında teklifte bulunduğu için, şu anda bu 2 oyuncunun Beşiktaş'a transferi söz konusu değildir.

Kamuoyuna duyurulur...

Fenerbahçe Spor Kulübü
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Rüştü ve Yozgatlı askıda...

Bu 2 oyuncu için girişimlerimize ara verdik...

Bu 2 oyuncuya karşılık Hakan Arıkan + 5 Trilyon önermemize rağmen FB yönetimi Takas'a sıcak bakmaması ve 2 oyuncu için toplam 7.5 Trilyon istemesi üzerine bu 2 oyuncuyla ilgili girişimlerimize ara vermiş bulunmaktayız.

Kamuoyuna Duyurulur...

Beşiktaş JK

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

En fazla 6 verilir.Abi sende çok paragözsün

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Amma uzattınız!!!

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Çağrı Zorkol'dan Fenerbahçe ve Beşiktaş Teknik Direktörleri'ne ağır mesajlar geldi. Bugün öğlen saatlerde İstanbul'un Tophane semtinde Osmanlı Nargile Kafe'de nargile içerken yakaladığımız Çağrı Zorkol öyle yorumlarda bulundu ki :

"Valla basında çıkan haberleri okudukça çok gülüyorum. Bir sürü transfer haberleri çıkıyor. Bu transfer haberleri %99'u düzmece. Bu menejerlerin kimseyle anlaştıkları ettikleri yok. Yapıtkları yorumlarda düzmece. Hiç birinin birbirinden haberi yok. Sadece açıyolar MSN'i konuşuyolar orda. Şunları şunları yapalım diyolar. O kadar! Ondan sonra gelip burada palavra atıyolar. Anca da palavra atarlar zaten.

Frkındaysanız herkes bişeyler konuştu ben hep sustum. Neden ? Çünkü takımıma güveniyorum. Onlar beni tanıyorlar. Ve çekiniyorlar. Çekinsinler çünkü gerçekten çok üst düzey bir Çaykur Rizespor geliyor."

Çağrı Zorkol'n bu açıklamaları yaparken bir arap tütünü olan sellumlu nargile içtiğini de unutmamak lazım. Lkin akfası güzel olabilir. Çünkü bizimle konuşurken bir gözü kuzeye bir gözü güneye bakıyordu.

Kaynak : Turksportal

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Gel keyfim gel

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Çağrı bey sınırlarını fazla aşmış bulunmaktadır. Ama kafasının güzel olduğu her halinden belli olan Çağrı Bey'in dedikleri bizde bir tebessüm oluşturdu sadece.

Bu kafayla, yetersiz kadrosunu Türkiye'nin en iyisi gibi göstermesinden de bunu rahatlıkla anlıyoruz.

Gündemde kalmak için bu tür açıklamalar yapmanıza gerek yok, isterseniz sizle de transfer görüşmesi yaparız, siz de gündeme gelmiş olursunuz...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Gençler şuraya ss koyun da somut birşeyler görelim yahu
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Murat Özdemir'den Zehir Zemberek açıklamalar !!!

Murat Özdemir, Çağrı Zorkol'un yaptığı röportajı gördükten sonra adeta küplere bindi.Acil bir basın toplantısı düzenleyen Özdemir toplantıda ;

" Bazı kendini bilmez isimler yüzünden inanın ki huzurumuz kalmıyor.Geldiğim günden beri susuyorum diyen hoca bu mudur ??? Soruyorum sizlere ??? Çağrı EFENDİYE tavsiyem var...Eğer susuyorsa sonuna kadar sussun ya da işkembeden sallamasın.
    Gelelim transferler ile ilgili söylediklerine...FB Menerjeri Serhat Özışık'la görüştük ve bu gelişmeleri anında İMKB'ye ve tüm Türkiye'ye duyurduk.Bizde yalan iş olmaz.Dobra dobra çıkar konuşuruz.Ayrıca bu zamana kadar da yalan konuşmadım konuşmam da !!! Rüştü'yle Aralık ayında da görüşmüştük Ocak ayına kadar bizden izin istedi bizde bu süreyi ona verdik.Şimdide Ocak ayı yani transfer dönemi açıldığına göre teklifimizi sunduk Fenerbahçe'ye kabul eder etmez herkesin kendi bileceği iş...

Bundan sonra da herkes kendi işlerine baksın !

Ayrıca Çağrı Bey'e KÜMEDE KALMA SAVAŞINDA BAŞARILAR !!! "

Bu şekilde toplantı düzenleyen Murat Özdemir basın toplantısını açıklamalarından sonra terketti.Bütün soruları da yanıtsız bıraktı...

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Serkan ve Murat Efendiler takımları şansa bala üst sıralarda diye çok bi havalılar. Lakin ben takımımı küme düşmeye oynarken aldım. Onlar gibi kafadan başlamadım. Herkes herşeyi sezon sonu görecektir. Transfer konusunda da daha taraftarlarını kandırmaya devam etsinler. Toplu MSN iletilerinde herşey mevcut!

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Şu anda çok uykum var, sizleri muhattap alacak durumda değilim. Ben yatmaya gidiyorum, meydan size kaldı ben yokken sahip çıkın, ben gelince pek gündemde kalamıyorsunuz yoksa...

Transfere gelirsek, belirlediğimiz bir fiyat var. Bu da 7.5 Milyon YTL. Hatta en son 7'e indik ama Beşiktaş kabul etmedi. Artık yapacak birşeyimiz yok. 7'den 1 kuruş aşağıya inmeyiz. Eğer 7 milyon YTL veren varsa buyursun gelsin, oyuncuları alsın götürsün...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Oooo Türkiye'den Futbol alanına dönmüş burası

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Oooo Türkiye'den Futbol alanına dönmüş burası
    Zaten öyle değil mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Rüştü'yü ne yapalım...

Bogdan Lobont ile anlaştık biz...Rumen kaleciden çok şeyler bekliyoruz.Ayrıca Mehmet Yozgatlı ile ilgili girişimlere devam edeceğiz...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Birbirinize sallamayın kardeşim akıllı durun.

PFDK konuşma metinlerini incelemeye aldı cezalar en yakın zamanda açıklanacak.

.........................
    PFDK adına Ben.

Sayfa 29 / 31 İlkİlk ... 192728293031 SonSon

Mesaj Yetkileri