Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kim Daha Başarılı Olur?

Voters
209. You may not vote on this poll
  • Murat Özdemir(Beşiktaş)

35 16.75%
  • Sekopej(Fenerbahçe)

82 39.23%
  • Eray Dengiz(Galatasaray)

71 33.97%
  • nekop(Trabzonspor)

9 4.31%
  • Jesus_FB(Kayserispor)

3 1.44%
  • Çağrı Zorkol(Ç.Rizespor)

7 3.35%
  • Coşkun Özdemir(Bursaspor)

2 0.96%
Sayfa 30 / 31 İlkİlk ... 2028293031 SonSon
871 ile 900 arası toplam 912 sonuç

Konu: Kin Nefret Şiddet 7 Takım 1 Şampiyon

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sivas 1. Amatör'den Beşiktaş'a

Sivas 1. Amatör Kümede mücadele eden Türk Telekomspor'un 2 genç futbolcusu, Beşiktaş alt yapı hazırlık kampına çağrıldı.

Türk Telekomspor'un 17 yaşındaki forvet oyuncusu Çağatay Buğra Yönücü ve 17 yaşındaki savunma oyuncusu Ferhat Hasdemir, ortaya koydukları futbolla hem Sivas'taki kulüplerin hem de diğer illerdeki kulüplerin dikkatini çekti.

Telekomspor yetkilileri, bu iki oyuncuyu kadrosuna katmak için bazı kulüplerin teklifte bulunduğu belirtiler. Genç futbolcuları bir süredir izleyen Beşiktaş Özkaynak Düzeni Genel Koordinatörü Mehmet Ekşi ve Futbol Özkaynak Düzeni Çocuk Grupları ve Futbol Okulları Koordinatörü Ufuk Pak'ın, genç yetenekleri beğendiği ve alt yapı kampına çağırdığı kaydedildi.

Yetkililer, Çağatay ve Ferhat'ın 20 Temmuz'da İstanbul'da başlayacak kampa katılacağını belirttiler. Beşiktaş alt yapı kampına çağrılmanın mutluluğunu yaşayan Çağatay ve Ferhat ise kampta en iyi şekilde kendilerini göstereceklerini ve siyah-beyazlı ekibin kadrosuna dahil olacaklarını söylediler.

18.06.2007

Kaynak : AA

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

PFDK Ayağını Denk Alsın

PFDK'da kimmiş ? Bir kaç tane futboldan anlamayan insanların toplanıp(espri amaçlı söylenmiştir lütfen üzerinize alınmayın) saçma sapan cezaların verildiği bir kurum işte! Onların vereceği ceza bana vız gelir tırs gider. Bence biz değil onlar ayağın denk alıp akıllı durmalılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Çaykur Rizespor menejeri Çağrı Zorkol'a 2 maç müsabakalardan men cezası verildi.

Daha önce Beşiktaş ve Fenerbahçe menejerleri için dumanlı bir kafayla yaptığı açıklamalar ve sonrasında PFDK'yı yerici açıklamaları dolayısıyla Rizespor menejeri Çağrı Zorkol 2 maç müsabakalardan men cezası almıştır.Tahkim yolu açıktır.

Kamuoyuna duyurulur.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

PŞDK'yı kurmanın vakti geldi

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

İLHAN MANSIZ Geri mi dönüyor ???

İlhan Mansız'ın Beşiktaş'a geri döneceği de iddalar arasında...

Fanatik

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Valla dönse tam süper olur Murat bu saate kadar neden almadın ki?

Pacal Nouma'yı da isteriz....

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

PFDK Baş Katibi'nin Topuklarına Sıktılar

Bu gece basın toplantısı düzenleyen PFDK Baş Katibi toplantı sonrası federasyon binası çıkışında vuruldu. İlk belirlemelere göre katibi vuranın 1.83 boyunda 111 kg olduğu söyleniyor. Bu tarife uyan ise şok bir isim var : Çaykur Rizespor Menejeri Çağrı Zorkol!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Fanatik ise kesin yalan Geçmiş Olsun Emre abi

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Baş katibin basın açıklaması [Hastane koridorlarından canlı]

Bana sıkılan kurşun TFF'ye sıkılmıştır.Kanımın yerde kalmayacağına inanıyorum.Ancak basında çıkan Çağrı Zorkol isminin ise tamamen bir uydurmadan ibaret olduğunu söylemek istiyorum.Vatan sağolsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Baş Katibe Geçmiş Olsun mesajı...

Rizespor menejerinin yaptığını düşündüğümüz bu çirkin saldırıyı kınar ve Baş Katibe de geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz...

Beşitaş JK.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

TÜRKİYE'DE FUTBOL TERÖR OLUYOR!!!
    Türkiye'de herşey rayından çıkmaya başladı. Artık insanlar başkalarının üstüne suç atmaya başladılar. Yaşanan olaylarla kesinlikle benim yakından uzaktan alakam yoktur. Ben sadece haksızlığa dayanamıyorum. Hakkımı arıyorum. Baş katip için üzüldüm. Zaten bu yüzden BİR ADET SOĞUK ŞAŞAL SU (!) GÖNDERTTİM.

Öyle sanıyorum ki Tarık da bu açıklamalardan sonra bu kavganın içine giriyor. Onu ne ilgilendiriyor ki kınıyor bu yaşananları. O kim ki kınıyor ??? Onun da HESABI GÖRÜLECEK!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Serhat Arslan Ezeli Rakibinin Ebedi Dostu Olduğunu Söyledi

Akşam hatta gece saatlerinde basının karşısına çıkan Serhat Arslan ezeli rakibi Çağrı Zorkol'un küçümsenmemesi gerektiğini söyledi. Hafta içinde Serkan Özışık ve Murat Özdemir'in hedefi haline gelen Çağrı Zorkol'un sadece işini yapan iyi bir menejer olduğunu belirtti. Ayrıca Serhat Arslan basında çıkan Rüştü'yü transfer etmek istediği yönündeki haberlerede ''Evet, Rüştü ile görüştük kendisi artık Fenerbahçe gibi 93263835.sınıf bir klüpte oynamak istemiyorum klübümle anlaşan her takıma gidebilirim isterse Amatör Küme takımı olsun...'' dedi.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

PFDK Ayın FAİR PLAY Ödülü sahibini buldu

Gerilen şu ortamda göstermiş olduğu sağduyu ve aklı selim açıklamalarından dolayı Kayserispor Teknik Drektörü Tarık Can Özkan Haziran ayı FAİR PLAY ödülüne layık görülmüştür.

Kamuoyuna duyurulur.

Quote Originally Posted by Jesus_FB View Post
    Kayserispor Basın açıklaması:
    Fenerbahçe, Beşiktaş ve Rİzespor teknik drektörlerinin girdikleri bu rant elde etmek için girdikleri savaşı klübümüz olarak şiddetle kınıyoruz. Bu gibi teknik adamların Türk futboluna ne gibi yararlar sağlayacaklarını siz kamuoyunun takdirine bırakıyoruz...

Kayserispor Teknik Drektörü Tarık Can Özkan

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Serhat Arslan Ezeli Rakibinin Ebedi Dostu Olduğunu Söyledi

Akşam hatta gece saatlerinde basının karşısına çıkan Serhat Arslan ezeli rakibi Çağrı Zorkol'un küçümsenmemesi gerektiğini söyledi. Hafta içinde Serkan Özışık ve Murat Özdemir'in hedefi haline gelen Çağrı Zorkol'un sadece işini yapan iyi bir menejer olduğunu belirtti. Ayrıca Serhat Arslan basında çıkan Rüştü'yü transfer etmek istediği yönündeki haberlerede ''Evet, Rüştü ile görüştük kendisi artık Fenerbahçe gibi 93263835.sınıf bir klüpte oynamak istemiyorum klübümle anlaşan her takıma gidebilirim isterse Amatör Küme takımı olsun...'' dedi.
    Çağrı Zorkol HASTANEDE!!!!

Türkiye Futbol'unda inanılmaz olaylar yaşanırken bir hastane haberi de Çağrı Zorkol'dan geldi. TSI TV mikrofonlarına Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi'ndeki odasından konuşan Çağrı Zorkol; hastaneye Serhat Arslan'ın Fenerbahçe ve Rüştü hakkındaki açıklamalarından sonra gülme krizi geçirip göbeği çatladığı için geldiğini söyledi.

Ayrıca Serhatla çok iyi bir arkadaşlığı olduğunu söyleyen Çağrı Zorkol, Trabzon - Rize karadeniz derbisinin dost bir hav içinde geçmesini istediğini belirtti.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    İLHAN MANSIZ Geri mi dönüyor ???

İlhan Mansız'ın Beşiktaş'a geri döneceği de iddalar arasında...

Fanatik

İLHAN TAMAM !!!

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

İlhan geri döndü ha sırada Nouma var.

Ölüsünüde olsa getirin bize.....

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    PFDK Ayın FAİR PLAY Ödülü sahibini buldu

Gerilen şu ortamda göstermiş olduğu sağduyu ve aklı selim açıklamalarından dolayı Kayserispor Teknik Drektörü Tarık Can Özkan Haziran ayı FAİR PLAY ödülüne layık görülmüştür.

Kamuoyuna duyurulur.
    1.Ayı derken ne kastediyorsunuz ?

2.Yazım kuralları yanlış olan bir yazıya nasıl ödül verirsiniz ?

3.Neden PFDK 1 kişiden oluşuyor ?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

1- yılı oluşturan dilimlerden bahsediyorum

2- Yazıma değil anlatılmak istenen verilmek istenen mesaja verildi ödül.

3- Ben öyle istiyorum diye...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Ödül Çağrı Zorkol'undur..!

Küme düşme hattında bir takım alarak kalitesini gösterme amacıyla diğer rakiplerine göre çok küçük bir takım aldığı için FAİR PLAY ödülünü almıştır..!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Hani bana ödül falan yokmu ?

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Sana Haziran ayı en iyi Araştırmacı ödülü verildi

23. Default

süpersiniz yaa bayılıyorum size

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Çağrı Zorkol View Post
    Öyle sanıyorum ki Tarık da bu açıklamalardan sonra bu kavganın içine giriyor. Onu ne ilgilendiriyor ki kınıyor bu yaşananları. O kim ki kınıyor ??? Onun da HESABI GÖRÜLECEK![/LEFT]
    Sayın Zorkol birbirinden komik mesajlar yayınlamış bunlara cevap vermem tabiki de söz konusu bile olamaz gülüyorum sadece ağızımlada değil başka organlarımla da gülüyorum. Sahada hiç bir beceri hiç bir başarı gösteremeyen daha çaylak düzeydeki teknik direktörlerden daha fazlasını beklemek hayalcilik olurdu zaten. Onlara tavsiyem benim gibi üst düzey başarılara sahip olan menajerleri kendilerine örnek alsınlar.

Insan bi Vicente Sanchez alir dagitir herkesi

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

başarılarını bi yazsın da görelim neymiş başarıları ???? rüyasındaki başarılrdan bahsediyor heralde ??? ya da danone süt kupası falan aldı!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Ezeli Rakipler Ebedi Showman olacak...

Trabzonspor menejeri Serhat Arslan ve Rizespor menejeri Çağrı Zorkol Karadeniz TV'de başlayacak olan ''Menejerle Kahkaha'' adlı probramda birlikte görev alıcaklar. Probramda Kayserispor menejeri olan Tarık Can Özkan'ın yaptığı röportajlar yayınlanacak bunun sebebi olarak ise yaptığı açıklamalarda kendini üstün bir menejer zannetmesi bizi çok güldürüyor düşündük taşındık böyle bir yetenek boşa gitmemeli dedik ve tüm Türkiye'yi güldürmesi için bu probrama başladık

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

YORUM YOK!

:-TSI-1: :-TSI-1: :-TSI-1:

:-TSI-3: :-TSI-3:
    Saçma sapan adı sanı belirsiz turnuvalarda kupalar kazandın da ne oldu ? Yönettiğin yine Kayseri ? Yılmaz Vural gibisin! Onun da bi sürü diploması var ama hala Antalya'yı çalıştırıyor.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

YORUM YOK!

Son turnuvada gruplardan çıkamamışsınız sayın Tarık Can Özkan...

Sayfa 30 / 31 İlkİlk ... 2028293031 SonSon

Mesaj Yetkileri