Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kim Daha Başarılı Olur?

Voters
209. You may not vote on this poll
  • Murat Özdemir(Beşiktaş)

35 16.75%
  • Sekopej(Fenerbahçe)

82 39.23%
  • Eray Dengiz(Galatasaray)

71 33.97%
  • nekop(Trabzonspor)

9 4.31%
  • Jesus_FB(Kayserispor)

3 1.44%
  • Çağrı Zorkol(Ç.Rizespor)

7 3.35%
  • Coşkun Özdemir(Bursaspor)

2 0.96%
Sayfa 31 / 31 İlkİlk ... 21293031
901 ile 912 arası toplam 912 sonuç

Konu: Kin Nefret Şiddet 7 Takım 1 Şampiyon

Nesil
    2006
    Yer
    yunanistan

süper bi kariyer inşallah aksilik olup ta bitmez =) sataşmalar da tuzu biberidir zaten futbolun =)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    GALATASARAY'DAN KONTRA ATAK!!!

Galatasaray'ın gizlilikle süren yabancı transferini Muhabirimiz Ufuk Aga gün ışığına çıkardı. Bu oyuncuyu öğrenmek için uzun süredir Adnan Polat'ı takip eden Ufuk Aga, Adnan Polat'ı İngiltere'ye gittiğini gördü ve arkasından muhabirimiz de uçağa binerek İngiltere'nin yolunu tuttu. Uçaktan indiklerinde Adnan Polat, havaalanının kafeteryasında Aiyegbeni Yakubu ile görüştü. Bu görüşme sonrasında Adnan Polat çok mutlu bir şekilde kafeteryadan ayrıldı. Yakın zamanda Yakubu'nun Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.
    Kaynak: Dört Dört İki

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Yanlız Yakubu'nun poz çok süper sanki sormuşlar Galatasaray'amı gidiyorsun diye oda Galatasaray kim tanımıyorum der gibisinden bir poz vermiş

Nesil
    2006
    Yer
    yunanistan

transfer gerçekleşince görürsün orda middlesbrough forması deil gs forması olucak :P

Default Steffen Iversen Turkiyede oynamak istiyor

norvecin ve rosenborg un tecrubeli golcusu tatil yapmaya geldigi turkiye ye asik oldu

halen devam eden turkiye ligin den bir takimla anlasmak istedigini soyleyen steffen iversen. Daha once Roma da bir turk teknik direktorle calistigini ve 25 macta 23 gol 15 asist ve 8.20 ratingle oynadigini belirterek adini sir gibi sakladigi teknik direktorun de tavsiyesiyle turkiyeden bir takimda oynamak arzusunu dile getirdi

target striker olarak gorev yapabilen iversen attigi gollerin yaninda yaptigi asistlerle de goz dolduruyor. Korner atislarinda on direge yapilan ortalarda attigi gollerde roma da taraftarlarin sevgilisi olmustu.

bonservisinin de 2.1 milyon dolar olmasi avantaj olarak gosterilirken futbolcunun yasinin 29 olmasi spor yorumcularinca yasli transfer olarak nitlendirlimesine sebep oldu.
    Bir diger taraftar Iversen in menejeri ve bazi forum sayfalarinda `mac basina bir gol atsin yasi 50 olsun ben o adama kral derim` ve `3 sene oynar 75 gol atar 50 asist yapar ratingi de 8 in altina dusmez` yorumlari yapildi.

Saka maka bu kariyer muhabbeti hosuma gitti. Pek de bilmadan maydonoz oldum ama benden size tavsiye parasi olan alsin target striker da bir numaradir.
    Butun yarismacilara basarilar

http://img263.imageshack.us/img263/3...sanchezts6.jpg

VICENTE SANCHEZ BOMBASI

Kimdir?:Meksika'nın Toluca takımının Fan Favourite'ıdır.Uruguay'lıdır.7 Aralık 1979'da dünyaya gelmiştir.

Artıları:Muhteşem dribblingleri ve ortaları,asist krallığında her sene kesin üst sıralardadır.

Eksileri:Gol vuruşu biraz kötü ama gol atıyor yine kazmanın teki değil yani.

Kaça Alırız?:2,5 m veren alır.

Hadi hepinize başarılar ama en çok Sekopej'e çünkü FENERBAHÇE
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ŞOK ŞOK ŞOK

VICENTE SANCHEZ MARMARİS'TE TATİLDE YAKALANDI!

Muhabir:Evet sayın seyirciler,Vicente Sanchez'i Marmaris'te yakaladık.Ee,Vicente'm ne var ne yok?
    Vicente:Valla,abi ben Türkiye'de oynamak istiyorum,ama bu yabancı sınırlaması olayı çok kötü ya.Ulusoy'a sesleniyorum burdan.
    Muhabir:Marmaris'e niçin geldiniz?
    Vicente:Abi ben aslında İstanbul üzerinden Ulusoy otobüsüyle geldim.Hem Susurluk'ta bi ayran-tost,bi de Selçuk'ta çöp şiş yiyeyim dedim.Marmaris'te de benim tekne var şu ilerde...bi dakka hemen gelcem.

Vicente:Oğlum Hayri!Halatları n'aptınız gidiyo lan tekne?!!!
    Hayri:Abi sorma ya...Bizim Hüsnü halatı almış götürmüş.
    Vicente:Niye ya ruhsal bozukluğu mu var?
    Hayri:Evet abi.1.dereceden Benign Paroksizmal Pozisyonel Vertigo(aslen kulaktaki sinir uçlarındaki ödeme denir bende olmuştum bi kere ordan biliyorum)varmış.
    Vicente:Vecdi'ye söyle Hüsnü'yü Etiyopya'ya yollasın.
    Hayri:Başüstüne abi.
    Vicente:Oğlum tekne gidiyo hala kurtarsanıza!Vecdi!Hamit!
    Hayri:Hangi Hamit,Hamit Altıntop mu ehu ehu
    Vicente:Esprini *^(!)' tövbe estağfurullah.

Muhabir:Şok,Bim,Migros sayın seyirciler!Vicente Sanchez'in gemisi kurtarılmaya çalışılırken elemanlar Titanic'ten kalıntılar buldular!
    Vicente:Oha,harbi mi lan?
    Muhabir:Yemin.
    Vicente.Vay anasını.Neyse,ben Fenerbahçe'de oynamak istiyorum.En büyük Fenerbahçe,Şampiyon Fenerbahçe

Nesil
    2006
    Yer
    yunanistan

Galatasar takımını çok yakın takibe aldık. 1-2 türk transfer daha yapacak. bunları da aydınlatacağız .

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayır yahu..Ödül Murat Özdemir'indir..

Profesyonel tavırlarıyla gündemden düşmeyen Murat Özdemir zehir zemberek açıklamalar yapsa da "tarafımca" fair play ödülüne layık görülmüştür..Bu ödül için Sekopej'i de sollamasını bilen Murat Özdemir'i tebrik ediyorum..

PFDK Hayalî Başkanı

Pardon beyler 7 kişi bi oyunda lagdan bayılmıonuzmu ?

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

aksine biz çok eğleniyoruz. zamanın nası geçtiğini ben annamıyorum şahsen. çünkü oyun bi yandan ilerlerken bi yandan da sohbet ettiğimiz için hiç bir sorun olmuyor.

Karİyerİnİz Harİka Valla İmrenİorum Murat Abİye BaŞrilar Her Zaman Her Yerde En BÜyÜk Kartal

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

İnşallah devam edecez en yakında

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

ÖSS, sınavlar bitti ama koca senenin yorgunluğunu atmak için tatile giden, gitmek üzere olan ve gidecek arkadaşlarımız var.

Kariyerimize ara vermemizin nedeni 7 kişi olmamız değil, tatile gitmeyi düşünen, çalışan arkadaşlarımız.

Yaz dönemine biz de giriyoruz. Sezon finalini yaptık, önümüzdeki sezon, yeniliklerle kariyerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu güne kadar kariyerimizi takip eden, bizlere destek veren tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Yeni sezonda görüşmek ümidiyle, kalın sağlıcakla...
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 31 / 31 İlkİlk ... 21293031

Mesaj Yetkileri