Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kim Daha Başarılı Olur?

Voters
209. You may not vote on this poll
  • Murat Özdemir(Beşiktaş)

35 16.75%
  • Sekopej(Fenerbahçe)

82 39.23%
  • Eray Dengiz(Galatasaray)

71 33.97%
  • nekop(Trabzonspor)

9 4.31%
  • Jesus_FB(Kayserispor)

3 1.44%
  • Çağrı Zorkol(Ç.Rizespor)

7 3.35%
  • Coşkun Özdemir(Bursaspor)

2 0.96%
Sayfa 1 / 31 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 912 sonuç

Konu: Kin Nefret Şiddet 7 Takım 1 Şampiyon

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Kin Nefret Şiddet 7 Takım 1 Şampiyon

Evet başlık oldukça net sanırım. Türkiye’nin 4 büyük kulübü; Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor arasında yaşanan kıyasıya rekabet sitemize de yansıdı. Birbirlerini pek sevmeyen 4 menejer, gönüllerindeki takımların başına geçince ilk yaptıkları şey birbirlerine sataşmak oldu.

Bu 4 teknik direktör de aynı okuldan diplomalarını aldılar. O zamandan beri aralarında bir çekişme, kıskançlık hep vardı. Ama bu kıskançlık hep daha iyisi olmak için yaşandı. Onlar hep dosttu ve dost kalacaklar. Birbirlerine sataşmalarından, bu kadar birbirlerinin üzerine gitmelerinden anlaşılıyor ki, onlar gerçekten dost olmasa bu kadar ileriye gitmeye cesaret edemezler...

Herşey bir anda oldu. Bu gerçekleşen değişikliklerdeki gelişmeler hiç kimse tarafından net bir şekilde açıklanmasa da, bu 4 takımın keyifli mücadelesini merakla bekleyeceğiz. Biz geçmişe değil, gelecekte yaşanacak keyifli günlere bakalım. Turkcell Super Lig’e yeni bir heyecan getirecekleri kesin.

Şimdi imzayı attıktan sonra verdikleri iddalı demeçleri sizlere sunuyoruz:

Serhat Arslan – Trabzonspor: Onlar sadece menejer olduklarını zannediyorlar fakat benle karşılaştıklarında onlar için bu bir duygudan öteye geçemeyecek...

Murat Özdemir – Beşiktaş: Menejer olacak adam renkli takım yönetmez arkadaşlar.Diğer menejer arkadaşlara acıyorum gerçektende !!!

Serkan Özışık – Fenerbahçe: Ne rekabet mi? Bizim aramızda rekabet olmaz çünkü ben her zaman en iyisi olmuşumdur...

Eray Dengiz – Galatasaray:
    Ben diğer teknik direktörler gibi takımımın başına laf salatası yapmaya değil iş yapmaya geldim! Benim çoluk çocuğa ayıracak vaktim yok! Onlarla uğraşamam...

Tarık Can Özkan - Kayserispor: Laf salatası yapmayanları salataya çeviricem bir kaç amatöre ders vermek için geliyorum!!!
    "YÜCE ATATÜRK"

4 büyük yok tek büyük var.

Rakiplerime başarılar dilemiyorum çünkü şampiyon belli, ikinciye bakalım?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by Eray Dengiz View Post

Eray kendinin 2.lik yarışını kabullendiğin hoşuma gitti.2.lik için bol şans sizlere.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Şimdiden tebrik ettiğin için teşekkürler Eray. Size 2.lik yarışında başarılar...

Ayrıca anket eklenmiştir, tahminlerinizi bekliyoruz...
    "YÜCE ATATÜRK"

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Eray kendinin 2.lik yarışını kabullendiğin hoşuma gitti.2.lik için bol şans sizlere.
    Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Şimdiden tebrik ettiğin için teşekkürler Eray. Size 2.lik yarışında başarılar...

Ayrıca anket eklenmiştir, tahminlerinizi bekliyoruz...
    gençler sizi çok şakacı gördüm.. neyse ben buralarda konuşmam sahada konuşurum..

neyse ben buralarda konuşmam sahada konuşurum..
    tekrarlıyorum.. ben buralarda çoluk çocuk gibi konuşmam.. ne varsa sahada gösterir gerekeni yine sahada yaparım!

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Serkan Abi Sampiyon hadi Serkan abi yuzumuzu kara cikarma Fenerbahce Oleyyy

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Sekopej ( Fenerbahçe )

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Şampiyon Beşiktaş!
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Benim bu seneki asıl hedefim Uefa Kupası zaten ligi zaten gözüm kapalı alıcam...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Ben kendi oyumu Murat'a verdim çünkü benim ardımdan 2. olmakta bir başarıdır bu başarıyada Murat ulaşır.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

başarılar çok güzel kariyer olacak

Görünüşe göre kariyer çok heyecanlı,çekişmeli,zevkli geçecek Gönlüm Gs'nin şampiyon olmasından yana ama ilk sezon FB şampiyon olur gibi geliyor...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Başlayabilsek zevkli olucakta başlayamıyoruz Eray'ın gece gece işleri çıkıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Başlayabilsek zevkli olucakta başlayamıyoruz Eray'ın gece gece işleri çıkıyor.
    Tüh ben dün gece evde olsaydım başlardık, bugün başlayalım diyorum. Sizleri yenmeyi çok istiyorum.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Serkan hadi şu transfer işlerini de bitirelim

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Gonlumuz GS den yana

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Gökdeniz nakit 25 Milyon £uro'ya taliplerini bekliyor

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

TRANSFER DOSYASI

4 Yeni Menejerin kulüplerin başına geçtiği günden bu yana ortaya atılan transfer haberleriyle karşınızdayız.

BEŞİKTAŞ TRANSFERE DOYMUYOR !!!

31.05.2007 Perşembe günü yayınlanan Fanatik Gazetesinde çıkan habere göre Beşiktaş Galatasaray'dan Ümit Karan ile prensipte anlaştı.Galatasaray'ın golcü oyuncusunun da bu transfere sıcak baktığı öğrenildi.
    Öte yandan Beşiktaş'ın Fenerbahçe'den de Deniz Barış'la ilgilendiği de basında çıkan diğer haberler arasında yer alıyor.

FENERBAHÇEDEN LEJYONERLERE KISKAÇ !!!

Emre Belözoğlu,Halil Altıntop,Yıldıray Baştürk ve Fatih Tekke basında Fenerbahçe'ye yakın olarak gösterilen isimler.Ayrıca taraftar sitelerinden ortaya çıkan iddiaya göre Emre Belözoğlu'yu takımda görmek istemediklerini belirten üye sayısı oldukça fazla.

GALATASARAYDA HEDEF TOPUZ !!!

Eray Dengiz'in takımın başına geldiği günden beri basında çıkan Mehmet Topuz transferinde sona yaklaşıldığı iddaa edildi.Öte yandan yine Kayserispor'da top koşturan Gökhan Ünal ile de ilgilendiği ortaya çıktı.Adı Beşiktaş ile anılan Ümit Karan'ın yerine de yine Beşiktaş'tan İbrahim Akın'ın ismi geçiyor.

TRABZONSPORDA ALİ BİLGİN TAMAM GİBİ ...

Trabzonspor diğer 3 büyük kulübün aksine gündeminde pek isim yok.Bunun nedeni de Serhat Arslan'ın gizli yollardan transfer çalışmalarını sürdürmesi.Yine de basına yansıyan bir habere göre Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal için Galatasaray ile birlike israr ettiğini ve Antalyasporlu Ali Bilgin içinde girişimlerde bulunduğu ortaya çıkan haberler.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Basında tarnsferle ilgili adı geçen oyuncularla transfer görüşmesi yapılmamaktadır. Hocamızla transfer edilecek oyuncular hakkında görüştük, transfer gerçekleştiğinde tüm basına açıklamalarımızı yaparız. Şu anda sadece Beşiktaş'tan Mehmet Sedef'le ilgileniyoruz. Bunu da Beşiktaş takımına bildirdik. İlerleyen günlerde bu transfer de çözüme kavuşacaktır.

Kamuoyunun bilgisine...

Fenerbahçe Spor Kulübü
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Basında tarnsferle ilgili adı geçen oyuncularla transfer görüşmesi yapılmamaktadır. Hocamızla transfer edilecek oyuncular hakkında görüştük, transfer gerçekleştiğinde tüm basına açıklamalarımızı yaparız. Şu anda sadece Beşiktaş'tan Mehmet Sedef'le ilgileniyoruz. Bunu da Beşiktaş takımına bildirdik. İlerleyen günlerde bu transfer de çözüme kavuşacaktır.

Kamuoyunun bilgisine...

Fenerbahçe Spor Kulübü
    Hadi leyn sanki biz Fatih Tekke'ye 10 Milyon £uro önerdigini bilmiyoruz

Şuan için aklımda Türkiye'den 3-4 isim ve Avrupa'dan ise 2-3 isim var. Bu transferlere takımdan göndereceğim futbolcular doğrultusunda yön vereceğim.. Transfer hakkında söyleyeceklerim bunlardır.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Yalan oldu yalan oldu bu kariyer bize yalan oldu bizi yıktın yıktın Murat şarkının devamını unuttum

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Fake bunlar fake, gel şimdi kapışalım...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Fake bunlar fake, gel şimdi kapışalım...
    Bende böyle bir maç oynamadım Eray kendi kendine gelin güvey olup burada milleti kandırıyor...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Eray kendi bilgisayarında oynadın, buraya ss koyuyorsun. Çok komiksin yahu.

Evet yeni sezon hazırlıklarları tüm hızıyla ilerliyor. Takımların son transferleri, Türkiye'ye gelen yıldız oyuncular, hepsi çok yakında sizlerle...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hadi gençler yapın da transferleri görelim yahu
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Fenerbahçe'nin 100. yıl bombasını açıklıyoruz:

MARKO LOMIC FENERBAHÇE'DE

100. kuruluş yılını kutlayacak olan Fenerbahçe, Sırp futbolcusu Kezman'ın önerisi üzerine Partizan'da forma giyen 24 yaşındaki Marko Lomic ile prensipte anlaştı. Defansın solunda görev yapan Marko Lomic ile sol kanattaki sorununu çözmek isteyen Fenerbahçe, Kezman'ın önerdiği Sırp futbolcu için 4.5 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek. Başarılı sol kanat oyuncusu Lomic, geçtiğimiz sezon Partizan formasıyla 29 maçta görev almış ve 1 gol atmıştı.

Haber: Egemen Işık

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yabancı transferi yapması beklenen Fenerbahçe'de, Deivid'in sözleşmesi karşılıklı feshedildi. Bursaspor'da oynayan Mateus da kontenjana dahil olduğu için Fenerbahçe'nin 1 yabancı oyuncuyla daha yollarını ayırması bekleniyor...
    "YÜCE ATATÜRK"

Deivid ve Mateus gidiyor, Lomic geliyor

100. yılında Avrupa'yı sarsmayı hedefleyen Fenerbahçe transfer çalışmalarına başladı. Geçtiğimiz günlerde yabancı kontenjanı nedeniyle Deivid ile yollarını ayıran Fenerbahçe'nin Lomic ile de her konuda anlaştığı, Lomic'in yılda 1.5 milyon Euro alacağı belirtildi. Kontenjan sıkıntısı nedeniyle bir yabancıyla daha yollarını ayırması beklenen Fenerbahçe'de bu ismin Bursaspor'da forma giyen Mateus olması tahmin ediliyor. Açılacak kontenjana ise Sırp sol kanat Marko Lomic'in transfer edileceği iddia ediliyor.

Fenerbahçe cephesinden Marko Lomic transferiyle ilgili yalanlama gelmezken, Deivid'in sözleşmesinin feshedildiği bilgisi geldi. İlerleyen günlerde Fenerbahçe yönetiminin Lomic'i İstanbul'a getirip sözleşme imzalaması bekleniyor.

Haber: Egemen Işık

Sayfa 1 / 31 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri