Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 44 arası toplam 44 sonuç

Konu: Editör Kullanmadan Oyunu Özelleştirme Rehberi (EDT ve DDT dosyaları)

Default sorun nerde??

iyi günler. bu özellikleri kullanabilmek için linkten programı indirip kurdum. emre güngör ün galatasaraya transferi için gerekli bilgiyi yazıp Sports Interactive\Football Manager 2008\data\db\800\edt klasörünün içine edt dosyası olarak kaydettim. oyunu açıp extra dosyalardan seçili olup olmadıklarını kontrol ettim. yeni oyun açıp baktım ama emre nin transferine dair bişey göremedim. hala nerde sorun olabilir?? şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by neura View Post
    iyi günler. bu özellikleri kullanabilmek için linkten programı indirip kurdum. emre güngör ün galatasaraya transferi için gerekli bilgiyi yazıp Sports Interactive\Football Manager 2008\data\db\800\edt klasörünün içine edt dosyası olarak kaydettim. oyunu açıp extra dosyalardan seçili olup olmadıklarını kontrol ettim. yeni oyun açıp baktım ama emre nin transferine dair bişey göremedim. hala nerde sorun olabilir?? şimdiden teşekkürler.
    Tam olarak kullandiginiz komutu yazabilirmisiniz?

Ayrica bununla ugrasmak yerine, 8.0.2 yamasini indirmenizi ve guncellenmis veritabani ile oynamanizi tavsiye ederim..

"FUTURE_TRANSFER" "Gngr" "" "Emre" "MKE Ankaragc" "Galatasaray SK" 03 01 2008 150000 -1 4

EDT Generator den yaptığım için takım "MKE Ankaragc" soyadı "Gngr" şeklinde. acaba komut oyuna uygun değil mi diye "MKE Ankaragucu" "Gungor" yaptım bi değişiklik olmamıştı.

8.0.2 yamasını kuramadığım için kendim yapayım dedim. yamaların atıldığı bölüme baktım yönetici arkadaş yeterli açıklama yapamamış galiba benle beraber bazı üyelerde yamayı çalıştıramamışlar. bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz?

yamayı bilgisayara indirdim, sonrasında kurulumu nası yapıyoruz açıklayabilirmisiniz?
    Last edited by neura : 09.Temmuz.2008 at 20:43

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Edt Generator diye bir program öneririm arkadaşlar size. Çok daha kolay EDT dosyası yaratabilirsiniz

Buyrun Linkide burda

http://www.nerazzurri.net/Files/EDT_Generator_0.5.1.zip

Nesil
    2003

"FUTURE_TRANSFER" "Güngör" "" "Emre" "Ankaragücü" "Galatasaray" 03 01 2008 150000 -1 4

olması yeterli. Ancak bu dosyayı kayıt ederken, UNICODE formatında kayıt etmeye dikkat edin. Böylece ü, ö gibi karakterlerde sorun yaşamazsınız.

8.0.2 yamasını kuramadığım için kendim yapayım dedim. yamaların atıldığı bölüme baktım yönetici arkadaş yeterli açıklama yapamamış galiba benle beraber bazı üyelerde yamayı çalıştıramamışlar. bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz?

yamayı bilgisayara indirdim, sonrasında kurulumu nası yapıyoruz açıklayabilirmisiniz?
    Kurulumu yapmak için indirdiğiniz dosyanın üstüne iki defa tıklamanız yeterli. Teknik destek bölümünde daha detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Nesil
    2005
    Yer
    Kocaeli

bir ülkenin tüm oyuncularının yüklenmiş olması için ille de yeni oyun açmamız mı lazım? şu an nijeryanın başındayım.. ama oyunda sadece 1 kaleci var (2 de regen vardı onları seçemedim denediğimde.. 3. sezondayım yeni oyuna başlayamam şu an.. tek kaleciyle idare etmek zorunda mıyım

editor kullanmayı tercih ederim
    genede saol

Ben de 7.0.0.23761 versiyonu var. db klasorunun icinde ise 700, 701 ve 702 isimli uc klasor mevcut. 702'nin icinde edt isimli bir klasor yoktu, edt klasoru sadece 700 altinda bulunmakta. Ben once 702 altina kendim bir edt klasoru acip komutlari denedim ancak olmadi. Daha sonra ayni komut dosyalarini 700 altindaki edt icinde kopyalayip denedim ancak yine calismadi. Sorun nerde, ne yapabilirim? Tesekkurler..

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Horseman View Post
    Ben de 7.0.0.23761 versiyonu var. db klasorunun icinde ise 700, 701 ve 702 isimli uc klasor mevcut. 702'nin icinde edt isimli bir klasor yoktu, edt klasoru sadece 700 altinda bulunmakta. Ben once 702 altina kendim bir edt klasoru acip komutlari denedim ancak olmadi. Daha sonra ayni komut dosyalarini 700 altindaki edt icinde kopyalayip denedim ancak yine calismadi. Sorun nerde, ne yapabilirim? Tesekkurler..
    Hangi veritabanini kullandiginiza bagli bu dosyalarin oyun tarafindan okunmasi. Oyun acarken 7.0.2 veritabanini secerseniz, 702 klasoru altindaki edt dosyalarini okur.

Oyun icinde veritabani sectikten sonra (oynayacaginiz ligleri secmeden once) preferences (tercihler) ekranina giderseniz ve buradan extra files (diger dosayalar olabilir Turkcesi) ekranina giderseniz, oyunun o anda okudugu EDT ve DDT dosyalarini kontrol edebilirsiniz. EDT ve DDT dosyalarinin calismasi icin bu ekranda secili olmalari gerekmektedir.

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Abi bu süper olmuş, teşekkür ederim bir kez daha...

Yalnız, 802 yamasından sonra bunu tam olarak nereye atacağız, bulamadım?...

payLaşımın için tşkler fakat ben Mesela aaa adında bir oyuncu yaratmak istiyorum fakat bu oyuncu sanal oyncu olmasın ümit karan gibi örnegin we Forvet olsn özelliklerini faln ben yapayım nsıl olacak yrdımcı olursanız sewnirim ?

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Arkadaşlar ddt ile eklediğimiz ülke'yle oyun kurarken ekleyeceğimiz ülkenin gelecek oyuncularından fark var mıdır yani hangi seçimde daha fazla oyuncu gelir?

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

bu ddt dosyalarıyla ilgili işlemler hala aynı şekildemi oluyor fm 2010 dada

öncelikle çok faydalı bir çalışma.peki reputation artırmak için nasıl bir yol izlenmeli?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri