Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 6141516
451 ile 462 arası toplam 462 sonuç

Konu: Elhadji Maxi Update Full (v2)

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara&İstanbul

acaba v3 bu akşama yada yarın sabaha çıkmış olurmu.. yeni oyuna başlamak istiyorum ama bu update i bekliyorum.. nezamana hazır olur acaba..? kolay gelsin..

Selami Aleykum, toprağım çok pis bir updare yapmışsın yakışır... Saol varol her ne kadar indirip oynamasam da varlığın yeter. Sen Ben Darlı Adamız. Biz iki kişiyiz birbirimizi biliriz.

Forza Atilla KAya

3. Default

arkadaşlar ben bu rapidshare üzerinden bir türlü dosya indiremiyorum yardım edebilirmisiniz

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya/Manavgat

Ben Oyunu Çok Sıkıtıgından Bırakmıştım Ama Tekrardan Başlıyacam Şu Transferler Falandan Dolayı Bu Upgradeyi Deniyecem Bakalım Nasılmış V3 Demi Çıkacak Çıkacaksa Ne Zaman Çıkacak Erkense Ben Onu Beklerim Çünkü Kotlaı Kullanıcıyım O Yüzden Zaten Bu Ayda Bayaa Bi Kullandım Kotadan Neyse Hepinize İyi Oyunlar Dilerim Eline Emegine Saglık

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Beleyin çok az kaldı.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Abi merakla bekliyoruz. Muhteşem bir şey olacak, sen bu güncellemeyi bitirince bende senin izinin olursa senin yaptığın güncellemenin üstüne tüm ligleri kapsayan bir yama yapmayı düşünüyorum.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Abi merakla bekliyoruz. Muhteşem bir şey olacak, sen bu güncellemeyi bitirince bende senin izinin olursa senin yaptığın güncellemenin üstüne tüm ligleri kapsayan bir yama yapmayı düşünüyorum.
    Arkadaşlar çok heveslenmeyin bu aralar o kadar yoğunum ki anlatamam. Çok çok iyi bir update beklemeyin oyuncu öözelliklerinde dğeişiklikler yapmadım. Transferler de eksik olaabilir.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Arkadaşlar çok heveslenmeyin bu aralar o kadar yoğunum ki anlatamam. Çok çok iyi bir update beklemeyin oyuncu öözelliklerinde dğeişiklikler yapmadım. Transferler de eksik olaabilir.
    acele etme bence geç olsun transfer sezonun bitmesin bekle yavaş yavaş yap bence

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Burak abiyi yalnız bırakmayacağım elimden geldiğince yardım etmeye çalışacağım ona.

Güzel birşey olacak arkadaşlar hiç merak etmeyin

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Abi kolay gelsin bende yardım etmek isterim. Ne tür bir yardım edebiliriz sana?

Burak Abi merak etme eksikleri tamamlarız. Ben çok ciddi olarak yardım etmek istiyorum.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Burak kendini çok kasma zaten sen elinden gelenin en iyisini yaparsın bunu biliyoruz.

Arkadaşlar biraz daha sabredin yakında yama gelecektir.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

v3'ü sabırsızlıkla bekliyorum...v3 çıkmadan yeni oyun açmayacağım...

Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 6141516

Mesaj Yetkileri