Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 198 sonuç

Konu: King Update v1 YAYINDA !!! [2008 Güncellemesi]

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

ya ben seyi soracam fm girerken datayı nasıl degistirecem king nerden sececem
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ltf acil yardım edin bu yamayı calıstıramazsam deliririm

Quote Originally Posted by SsX View Post
    ya ben seyi soracam fm girerken datayı nasıl degistirecem king nerden sececem
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ltf acil yardım edin bu yamayı calıstıramazsam deliririm
    ...db klarsorunun icine attiysan eger gir oyuna new game'e bas sana soracak hangi database'i kullanmak istedigini. Cikan menude King Update'i sec. Tadini cikar.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

bu yama 7.0.0 da calısıyormu bide 7.0.2 yukleyebilmem icin oyunun orjinalmı olması gerekiyor bu arada bilgilerin icin tsk remake
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ben 7.0.0 surumu var db falan sormuo new game diyince

hadi bakalım bize de yol gözüktü.Umarım uçuk kaçık bütçeler yoktur.

Exclamation

Quote Originally Posted by oguz-600 View Post
    alex in pa sı 160 lincolnün 185 olamaz ki kardeş. lincolnü alexle kıyaslayamayız bile. yamayı yapan arkadaş şuna bi cevap verebilirmisin neden böyle yaptınız? gsli olduğunuzdanmı böyle oldu yoksa yanlışlıklamı yapıldı bu?

cok cok dogru olmus alex lincoln gibi dunya capinda bir oyuncu deil dielimki ole... Alexin fenere geldigi takima bir bak b'irde lincolnun gelidgi takima bak geldikleri takimlar arasinda inanilmaz finansal ve taninmislik ucurumu var lutfen bunlari dikkate alin...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by THe MaNgLeR_ View Post
    Dosyayı c:/belgelerim/sports interactive/football manager 2007/data/db içine atacaksın, oyun açılırken King Update'yi seçeceksin.

yok baba iste ben 7.00 kulaniorum orya atiorum dosyayi acilirken hic bise sormuo aynen devam edio nasil yapicaz 700 de kuran yokmu hic

Unhappy manager delisiyim

Ya ağabeyler ben daha yeni uyeyim nolur yardim edin benm pc de acilmiyo atim dosyayi yeni oyun actim ama olmuyo benimki eskisurum ondan olabilir abi nolur bana su yeni surumu atin yaaa lutfeen yalwariyorum obur yerlerden inmiyo luuuutttfennnnn …

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by umspor View Post
    cok cok dogru olmus alex lincoln gibi dunya capinda bir oyuncu deil dielimki ole... Alexin fenere geldigi takima bir bak b'irde lincolnun gelidgi takima bak geldikleri takimlar arasinda inanilmaz finansal ve taninmislik ucurumu var lutfen bunlari dikkate alin...
    .
    .
    .
    Sen git Alex İle Lincoln un Milli takım kariyerine bak ve tartışma çıkarma

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by umspor View Post
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

yok baba iste ben 7.00 kulaniorum orya atiorum dosyayi acilirken hic bise sormuo aynen devam edio nasil yapicaz 700 de kuran yokmu hic
    arkadasim yamayi oynayabilmen icin 7.02 kurman gerekio bendede 7.00 vardı calısmadı bende 7.02 kurdum newgame diyince artık hangi db oynamak istiyosun diye soruo ama 7.00 da sormuo

çok teşekkürler emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım.

Alex avrupada kaç kere forma giymiş yada bırakın onu hangi avrupa kupası maçında adam gibi top oynamış.Yapmayın gözünüzü sevim ya..

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by WinterSun View Post
    Alex avrupada kaç kere forma giymiş yada bırakın onu hangi avrupa kupası maçında adam gibi top oynamış.Yapmayın gözünüzü sevim ya..
    Peki ya Lincoln ne yapmış ? Milli takımda ne yapmış ? Dünya kupası vs. Ben bidaha kimseyle tartışmak istemiyorum.

Gerçekten realist bir camia olsanız Alex'i Hagiylede kıyaslamazdınız..Medya dahil herkes bu kıyaslamayı yaptı.

Şimdiki zamanı tartışıyoruz ve şuanda alex zaten milli takımda yok.Parreira'dan sonra Dungada çağırmıyor.

O zaman kıyaslama platformu avrupa kupalarına kalıyor.Son 2-3 senede avrupada alexin verilerini ve Lincoln'un verilerini karşılaştırmak sana cevabı verecektir.Bu konuşmalarında sonu gelmez.

Zaman herşeyi gösterir.

Quote Originally Posted by WinterSun View Post
    Gerçekten realist bir camia olsanız Alex'i Hagiylede kıyaslamazdınız..Medya dahil herkes bu kıyaslamayı yaptı.

Şimdiki zamanı tartışıyoruz ve şuanda alex zaten milli takımda yok.Parreira'dan sonra Dungada çağırmıyor.

O zaman kıyaslama platformu avrupa kupalarına kalıyor.Son 2-3 senede avrupada alexin verilerini ve Lincoln'un verilerini karşılaştırmak sana cevabı verecektir.Bu konuşmalarında sonu gelmez.

Zaman herşeyi gösterir.
    tartışmaya ne gerek var sezon başlayınca herşey belli olur kim daha iyi diye.alex yine gol kralı olur tartışma biter

ya lutfen bana 7.02 n in linkini falan verın bu siteden indirmiyo lutfen ya bak yenı uyeyım yardım edın bıraz

Beyler orda bir hata yaptık.Alex ve Lincoln'ün CA ve PA larında..İkiside kanımca aynı yeteneklerde...

ne alex ne lincoln
    En iyisi rico pasa... tartismasiz..

Quote Originally Posted by samhaini View Post
    ne alex ne lincoln
    En iyisi rico pasa... tartismasiz..
    fenerliyim ama rico hastasiyim maymun gibi adam yahu

Quote Originally Posted by neco1985 View Post
    fenerliyim ama rico hastasiyim maymun gibi adam yahu
    alex ten iyi olmasin..

Quote Originally Posted by TaRMaN View Post
    Beyler orda bir hata yaptık.Alex ve Lincoln'ün CA ve PA larında..İkiside kanımca aynı yeteneklerde...
    Bir onceki sayfada yazdiklarimi gordunuz mu Tarman?

s/a ya beyler ben 70mb lik fm kullaniyom onda bi turlu bu data guncellemesini yapamiyom acaba sorun nerede resimlerle anlatirsaniz guzell olur

Sorunların hepsini halledeceğiz mükemmel bir update olacak v2...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

ali çamdalı kayserisporda fenerde değil

Nesil
    2007
    Yer
    Boğazın en güzel semti Be

7.0,2 nereden bulacaz
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaşlar ben dediklerininizin hepsini yaptım fakat olmadı neden?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ya beyler bu update olmuyor hic bir sekilde. ben mi yanlis birsey yapiyorum acaba.. dosyalari cikariyorum belgelerim klasorunu icindeki db nin icine yapistiriyorum. app dat. icindeki fm klasorunun icindeki cache i temizliyorum. versiyonum 7.02 . turkcell super lig logolarini kullanabiliyorum ama yeni update i kuramiyorum.. yardimci olabilirmisiniz acaba?

Nesil
    2007
    Yer

ben once blackmask indirdim ve yaptım simdi bunu indirdim db den blackmaskı cıkardım fakat yeni oyunda kim update çıkmıyor acil yardım

TşkLer bende Kendim birer birer oyuncuLarı aLmayi dusunuyodum bu yamayi gormemistim..

Quote Originally Posted by the berat View Post
    ben once blackmask indirdim ve yaptım simdi bunu indirdim db den blackmaskı cıkardım fakat yeni oyunda kim update çıkmıyor acil yardım
    kardes ben blackmask ı yaptım onda king updatede olan herşey var zaten + bide da sora eklenen var yeni indirmene gerek yok

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Quote Originally Posted by blackmask200 View Post
    kardes ben blackmask ı yaptım onda king updatede olan herşey var zaten + bide da sora eklenen var yeni indirmene gerek yok
    Üstüne bir yama yapmak için bizden izin aldın mı ?

Nesil
    2007
    Yer

ya arkadaşlar aplicastion datanın içindeki sports interactive siliom fakat oyuna girdiğimde tekrar oraya gelio anlayamadım?Hiç bir yerde de hata yapmadm çıkan dosyayıda db ye attım belgelerimdeki tek hata bu update'in kaç mb olduğu kaç mb yardım edermisiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

42 mb olması lazım.

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri