Sayfa 1 / 16 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 462 sonuç

Konu: Elhadji Maxi Update Full (v2)

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Default Elhadji Maxi Update Full (v2)

Merhaba arkadaşlar, Türkiye ligini daha oynanabilir kılmak için daha önce çıkardığım update' in son versiyonuyla karşınızdayım. Bu versiyonda sevgili TSI araştırmacılarının da fikirlerini ve yardımlarını aldım. Ayrıca forumlarda ki eleştiriler, istekler de göz önüne alındı. Bakalım neler yapmışız.

1) TSL, Lig A ve Lig B takımlarının, repleri, bütçeleri, kadroları, oyuncu güçleri, ezeli rakipleri, favori oyuncuları, teknik kadroları güncellendi.

2) Avrupa ve Türk klüplerinin finansları düzeltildi.

3) Ca' sı şişkin, abartılı olan çoğu oyuncunun ca ve pa' sı gerçeğe uygun hale getirildi. Ör: Engin Hossoy, M. Ali Çakmak, Bayram Bektaş

4) Hakemliği ve futbolculuğu bırakmış bazı kişiler datadan silindi. Ör: Kemalettin Şentürk, Erol Ersoy

5) Bazı Avrupa liglerinin orjinal isimleri eklendi. Ör: Bundesliga, T-Mobile Bundesliga, Belçika Jupiler League

6) Altyapılarda bulunmayan bazı oyuncular eklendi. Datada olmayan hakemler eklendi. Ör; Barış Mekik

7) Wederson, Ayman, Bebbe gibi sonradan Türk vatandaşlığına geçen oyunculara T.C. vatandaşlığı eklendi.

8) Eren Sen ve Ferdi Elmas gibi oyunda T.C. vatandaşlığı olmayan oyunculara T.C. vatandaşlığı eklendi.

9) Alt liglerde oynayıp Ca' ları 110' un üzerinde olan oyuncular gerçeğe uygun hale getirildi. Ör: Sergen Yalçın, Güngör Öztürk, Furkan Baştan

10) Türkiye' nin gelecekte çok şeyler beklediği genç oyuncuların, Pa' ları arttırıldı ve milli takımlara seçilmeleri sağlandı. Ör: Alişan Şeker, Ali Güzeldal, Berkay Samancı, Mehmet Batdal

11) TSL' de abartılı CA' lar ve oyuncu özellikleri normale indirildi. Ör: Jefferson, Alex Yordanov, Edu Dracena.

12) Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal' ın hemen Kayseri' den ayrılmaları engellendi. Mehmet Topuz' un minimum fee relause ücreti kaldırıldı. Zaten gerçekte sözleşmesinde böyle bir madde yok.

13) Şahsen çok yakından takip ettiğim Lig A' da 200' e yakın oyuncuyla yakından ilgilenildi. Oyuncular SI kriterlerine göre girildi. Oyuncuların mevkileri, özellikleri ve Ca' ları gerçeği yansıtacak şekilde oyuna aktarıldı.

14) Lig A' nın önemli futbolcuları artık sıradan oyuncu gibi değiller. Her biri takımını sırtlayabilecek özelliklere sahip. Ör: Mohamed Ali, Şadi Çolak, Sertan Eser, Taner Demirbaş.

15) Lig B' de terfi olan takımların moralleri ve repleri artırıldı. Lig B' deki önemli takımlar bilgilerim dahilinde yeniden düzenlendi.

16) Avrupa futbolunda bu sene ivme kazanan oyuncuların Ca' ları ve oyuncu özellikleri artırıldı. Ör: Artur Boruc, Kader Keita.

17) Oyunda girilmemiş olan bir çok takımın nickname' i oyuna aktarıldı.

18) Türkiye llglerindeki takımların ve teknik adamların tercih ettikleri taktikler gerçeğe uygun olarak oyuna aktarıldı.

19) Ve aklıma gelmeyen bir çok yenilik.

Bu çalışma 7.0.2 orjinal datanın üzerine yapılmıştır. 7 aylık bir çalışmanın ürünü TSI farkıyla sizlerle.
    İddia Ediyorum Türkiye Lig Hiç Bu Kadar iyi olmamıştı.
    Kurulum: C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db Rardan çıkan dosyayı bu alana atınız
    .
    Emeği Geçenler: Bu çalışmada emeği geçen Çoşkun, Halil, Ömer, Deniz ve Serhat(nekop)' a teşekkür ediyorum. Umarım bu çalışma 2008 için altyapı olur. Eleştirilerinizi bekliyoruz.

Yasal Hakkı: Tüm hakkı bana ve TSI' a aitti izinsiz hiçbir sitede veya yayın organında yayınlanamaz

Not: Yama 7.0.2 ile uyumludur, kayıtlı oyunlarla çalışmaz. Tarafımdan virüs testine tabi tutulmuştur herhangi bir virüse rastlanmamıştır. Aksi durumda sorumluluk kabul edilmez.
    Sorularınız için forumdan özel mesaj atabilirsiniz. İyi Oyunlar...

Link: http://www.turksportal.net/dosya/fm/28628/bilgi/

Burak Kural (Elhadji)
    TSI Araştırmacısı & Turksportal Editörü
    www.turksportal.net

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Eline emeğine sağlık Burak hemen indirdim zaten

Bir de Giresunspor'u yaptık mı tamamdır

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Arkadaşlar teşekkürler yorumlarınız için. Bir şeyler eklemek istiyorum, lig A' da özellikleriyle dikkati çeken oyuncuların hemen hemen hepsi şu an TSL takımlarının listelerindeler. Eskiden fm araştırması oyuncu keşfederdi. Kısmetse uzun bir aradan sonra bu araştırmayla tekrar oyuncuları keşfetmeye başlayacağız.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Burak çok güzel bir çalışma olmuş eline sağlık,

Bu update için aylarca uğraştın ama deydi,özellikle Lig A nın tüm ayrıntılarına dikkat ederek hazırladın oynanabilir bir lig haline getirdin.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Çok güzel olmuş,baya uğraşmışsın.Ellerine,emeğine sağlık.

Nesil
    2006

Emeğine sağlık HEMEN İNDİRİYORUM...!

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Teşekkür ederim arkadaşlar. İndirin oynayın gari . Gördüğünüz eksikleri ve büendiğiniz noktaları da bekliyorum. Bu arada teşekkürlerinizi yardımcı olan arkadaşlarım adına da alıyorum. Sağolun

Eline emeğine sağlık hemen indiriyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Burak Abi çok teşekkürler.İndiyorum.

eline emeğine sağlık,çok ama çok teşkkürlerr...

Ellerine sağlık Burak..

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Kapak ıcın senınde ellerıne sağlık
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

yaa ben bunu yeni görüyorm, indirdm ama data7.0.2 gerekliymiş bunun için onuda indirdm kurdm ***** inide yaptm oyunu açıyorm Elhadji Maxi Update Full versiyonu seçip oyunu kurarken sürekli DMP dosyaları hata verio ve kendiliğinden kapanıyor,2kere kurdm hep aynı hata sonra normal datasını açıym dedm ondada hata verdi beni aydınlatabilirmisiniz?

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

burak abi süper yama olmuş eline sağlık

ya arkadaşlar bi yardımcı olun..ya link ölü ya bende bi problem war...programı indire tıklıyorum...rapidshare acılıo we hiçbişi inmioo

Default Super

arkadaslar bunu 7.0.2 versiyonu uzerine mi kurucaz yoksa 7.0.1 yetiyor mu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Exclamation

C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db. arkadaşlar buraya atın demişsinizde bende documents and settings d sürücüsünde var.ordan yapayim dedim.orda da belgelerim yok.C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db buraya attım olmadı. C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db\702 ==> buraya mı atıcam acaba bi yardım edin

Default süperrrr

arkadşlar bu son transflerin yapıldığı bi yama da yapacakmısınız

v3 ne zaman cikacak acaba?yeni oyuna baslamak icin v3 u bekliyorum.

süper olmus eline saglik

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Küçük bir ayrıntı beLkide Türkiye Ligi üzerine fazLa yoğunLaşıLdığı için oLabiLir Avrupa da ki bir kaç transfer ekLeniLmemiş.Örn:Tymoschuk Zenit`e transfer oLmuştu.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Dogru hemen ekleyelim. Sürekli güncellemeyi düşünüyorum updati

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

v2 yi de indirip denemek lazım. teşekkürler el hadji.

Eline sağlık müthiş olmuş sağolasın.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Teşekkür ederim eleştirileriniz için sağolun

Ellerine sağlık hocam..

elhadji kardeşim ellerine sağlık fakat sence arda turanın pa sı 136 mıdır? Yani orhan ak, ayhan akman, davut babur, volkan yaman gibi oyunculardan dahamı kötü? Ca 133 pa 136, sanırım gözünden kaçmış ama yine de genel olarak iyi bir yama buna da dikkat edersen sevinirim. GS li olduğum için değil milli takımda oynayan bir oyuncu ve gerçekten ileride daha da gelişeceğini düşünüyorum sanırım sen de hak verirsin bana? Saygılar.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

tesekkurler yorumları ıcın. Yalnız Arda' nın pa' sı -8 yani 140-160 arası. 136 değil ca' sı 136 sanıyorum

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    tesekkurler yorumları ıcın. Yalnız Arda' nın pa' sı -8 yani 140-160 arası. 136 değil ca' sı 136 sanıyorum
    kardeşim ben gnie scout ve fmm nin yalancısıyım ikisi birden yanılamaz heralde? CA 133 PA 136

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Eline sağlık Burak. Yamayı az buçuk inceledim. Türkiye ligi için titiz bir şekilde çalışttığıun belli oluyor. Yamayı biraz daha inceleyip buraya birşeyler eklerim. Şimdiden teşekkürler.

Sayfa 1 / 16 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri