Sayfa 2 / 16 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 462 sonuç

Konu: Elhadji Maxi Update Full (v2)

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

bekliyoruz V3 ü o gelince yeni oyun açacağım

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

v3 Test Aşamasında şuan..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by PESkolik View Post
    v3 Test Aşamasında şuan..

Ne zaman yayınlanacak biliginiz var mı bugün yayınlanırmı mesela ??

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

burak abi merakla bende bekliyorum artık sıktı eski oyun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

eylulun 1 haftasinda yayilansa daha iyi olur taransferler tamamen bitsin biliyorsun transferin son gununde ortalik ana baba gunu gibi oluyor kim kime giderse onun icin eyluun ilk haftasi cikarilsa daha mantikli olur yoksa butun calisma bosa gidebilir

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Valla yeni sezon için yapılan yamaların en iyisi olacağından bende bu yamayı bekliyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

bu yamayı bekliyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by extensor View Post
    eylulun 1 haftasinda yayilansa daha iyi olur taransferler tamamen bitsin biliyorsun transferin son gununde ortalik ana baba gunu gibi oluyor kim kime giderse onun icin eyluun ilk haftasi cikarilsa daha mantikli olur yoksa butun calisma bosa gidebilir
    Bu saatten sonra çok büyük transferler olmaz bence.Yani transfer döneminin bitmesinin beklenmesine gerek yok.Transfer dönemi bittiğinde bir yama daha çıkarılabilinir.

En sağlıklısı gerçekten 1 eylül olur. Hem bütün transfer bitmiş olur hem de o zaman kadar yama 2-3 kere daha kontrol edilebilir. 1.5 hafta bekleyin.. Az kaldı =)

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

tesekkurler hemen indiriyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by anilla View Post
    tesekkurler hemen indiriyorum
    Neyı ındırıyorsun V3 mü
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

yama genel olarak Turkiye agirlikli olmus/ Ellerinize saglik. Ancak benim merak ettigim husus su:
    Avrupa liglerinde gerceklesen son transferler de eklendi mi acaba? Eger ekliyse tamamen kusursuz bir yama olmus...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by ZIP_ZIP View Post
    yama genel olarak Turkiye agirlikli olmus/ Ellerinize saglik. Ancak benim merak ettigim husus su:
    Avrupa liglerinde gerceklesen son transferler de eklendi mi acaba? Eger ekliyse tamamen kusursuz bir yama olmus...
    Son versiyonda eklenecek.Bunda son transferler ekli değil.

arkadaşlar birde 6+1 kuralını yamaya yansıtmanız mümkün mü ben beceremedim de editörden olmuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar yeni transferler mevcut mu v2 de...

Nesil
    2007
    Yer
    Luleburgaz

Ya arkadaşlar bu mesajımı buraya yazıp yazmamam konusunda bi firkrim yok ama ben şimdi elhadji arkadaşımızın hazırladığı bu uptadeyi kullanmak istiyorum. ancak bunun içinde 7.0.2 lazım onu nereden indirebilrim forumda araştırdım ancak bulamadım. oyunun versiyonunu yükselttikten sonra mı bunu kuruyoruz? yardımlarınız için şimdiden sağolun. ayrıca elhadji'ye teşekkür ediyorum emeklerinden dolayı çok değerli bir paylaşım.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya/Manavgat

Bence En İyisini İstiyorsanız Eylül'ü Bekleyelim En İyisi Çıksın

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

mümkün mertebe sigamesin kendi yamasında belirttiği futbolcu özelliklerine dokunulmaması taraftarıyım. Ben bir Beşiktaşlı olarak indirdiğim yamada Tellonun finishingini 15, tekniğini 20 ye yükselmiş görürsem hoşuma gitmez. Aynı şekilde Bozouid, Colin Kazım, Deivid, Diatta, Gsdeki gurbetçiler gibi oyuncuların da sırf büyük takımlarda oynuyorlar diye özellikleri 3er 5er arttırılıyorsa insanın keyfi kaçıyor.

Yani Türk oyuncuların yamalarından sonraki kadroları açtığımda dehşete düşüyorum, çünkü 3 büyüklerde ilk 18e anca girebilecek adamları alıp Milan ortasahasına koysan takır takır oynayacak gibi duruyorlar. Benzer durum Pes için de geçerli.

Sadece fikir belirtmek istedim, sözüm bu yamaya değil kesinlikle çünkü ben de son halini bekliyorum indirmek için.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Quote Originally Posted by uA_izmirli View Post
    arkadaşlar birde 6+1 kuralını yamaya yansıtmanız mümkün mü ben beceremedim de editörden olmuyor.
    Evet bu detaya dikkat edilmeli.Yeter ki güzel ve başarılı bir çalışma olsun.Biz bekleriz.

Nesil
    2007
    Yer
    YERİN DİBİNDEN (KONYA)

Daha oyunu yüklemedim ama güzelliklerini arkadaşlarımdan duydum we sizler aracılığı ile ilk olarak yamaları indiriyorm arkadaşımda alacağım oyunu we bol fm li günler beni bekliyor yenilkler we yeni haeberler için bizi haberdar ederseniz ve hep birlikte yardım içinde olursak sevinirim.
    KONYALI GENÇFENERLİLER

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by mozar View Post
    Sadece fikir belirtmek istedim, sözüm bu yamaya değil kesinlikle çünkü ben de son halini bekliyorum indirmek için.
    Ben zaten oyunun resmi araştırmacılarından biri olduğum için bu söyediklerin zaten benim yamamda olmaz. Kriterleri hıfz etmiş biriyim. Zaten diğer scout arkadaşlarımdan çok yardımcı oluyorlar bana. Bir de son olark şunu söyleyeceğim transferin son günü bitsin ondan sonra yapacağım. 3 Eylüldü galiba ondan sonra çıkaracağım.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

3 Eylül'e kadar da mümkün mertebe " 0 " hataya indirmek istiyoruz yamayı

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Pekı abı lınkı yanı yamanın lınkını kesın bır tarıh ya da tahmınen ayın kacında verebılırsınız?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Burak abi söylemiş aslında Yunus, 3 eylülde transferler biter hemen hemen bizde o bilgileri gireriz.3'ünden sonra bikaç gün içinde galiba tamamlanır update.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

tarihi öğrenmek iyi oldu..

valla heyecanla bekliyorum şimdidem teşekkürler arkadaşlar

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Evet abi cok ıyı oldu bende ona gore hemen yenı bır karıyer acacagımda merak ve sabırla beklıyorum zaten bugun 25 agustos sunun surasında 3 eylule ne kaldı canımmm

ewt 3 eylüle ne kaldı ki

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mozar View Post
    mümkün mertebe sigamesin kendi yamasında belirttiği futbolcu özelliklerine dokunulmaması taraftarıyım. Ben bir Beşiktaşlı olarak indirdiğim yamada Tellonun finishingini 15, tekniğini 20 ye yükselmiş görürsem hoşuma gitmez. Aynı şekilde Bozouid, Colin Kazım, Deivid, Diatta, Gsdeki gurbetçiler gibi oyuncuların da sırf büyük takımlarda oynuyorlar diye özellikleri 3er 5er arttırılıyorsa insanın keyfi kaçıyor.

Yani Türk oyuncuların yamalarından sonraki kadroları açtığımda dehşete düşüyorum, çünkü 3 büyüklerde ilk 18e anca girebilecek adamları alıp Milan ortasahasına koysan takır takır oynayacak gibi duruyorlar. Benzer durum Pes için de geçerli.

3 er 5 er artırılmıyor.yanlış yerlere gerçek yansıtılıyor.
    Sence B.Özbek in her özelliği 15- midir?
    Ya serkan çalık?
    Ümit ozan kazmaz o kadar iyi mi?

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

ya bu guncellestirmenin 3.versiyonu cıkmıcakmı ya?

Sayfa 2 / 16 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri