Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kim Şampiyon Olur?

Voters
104. You may not vote on this poll
  • Fenerbahçe

38 36.54%
  • Galatasaray

41 39.42%
  • Beşiktaş

25 24.04%
Sayfa 32 / 32 İlkİlk ... 22303132
931 ile 953 arası toplam 953 sonuç

Konu: Turkcell Super Lig Hiç Bitmesin

Atletico 1 - 0 Fenerbahçe (UEFA Kupası G Grubu 1. Maç)

Goller: Pernia

Maçın Ardından: Basın Toplantısı

Tek kale oynadığımız maçta yenilmek gerçekten üzücü bir durum. Gökhan'ın şutu direkten döndü ilk yarıda, hep üstün oynadık. İlk yarı Atletico'nun pozisyonu yok. Biz ikinci yarıya da iyi başladık, tek korkumuz Torres'ti. Torres ikinci yarı 65. dakikada aldığı topu sürükledi, tek başına gidiyordu, Aurelio tarafından ceza sahasının hemen önünde düşürülünce hakem düdüğünü çaldı ve Aurelio'yu son adam olduğu için oyundan ihraç etti. Frikikten Pernia güzel bir gol attı ve ondan sonra biz ataklarımızı 10 kişi olmamıza rağmen sürdürdük ve birçok net pozisyona girdik ama atamadık. Gerçekten çok daha iyi oynamamıza rağmen yenilen biz olduk. Maçın kopma noktası 65. dakikaydı, o dakikada o hareket olmasa bu maçtan rahat galip ayrılırdık. Oyuncularımı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum.

Egemen Işık
    Fenerbahçe Teknik Direktörü

Bana göre Gs yi iyi yönetiyon ama.Neden se hep Derbileri kaybediyon.

Fenerbahçe gruplara kaybederek başlamış.İnşallah Fenerbahçe gruptan çıkar.

Bir başka renkdaşım Mertcan'ın yönettiği Galatasarayda gayet iyi gidiyor yahu.Can Abi Şampiyonlar Liginde başarılı olur inşallah.Hepinize başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Galatasaray 0-0 Athletic Bilbao (UEFA Kupası B Grubu 1. Maç)

UEFA'dan Sevindiren Karar

Mehmet Aurelio, UEFA Kupası G grubu maçı olan Atletico - Fenerbahçe maçında kırmızı kart görmüştü. Bu kırmızı kartın haklı olmadığı konusunda UEFA'ya itirazda bulunduk. İtirazımız komite tarafından incelendi ve haklı bulunduk. Ceza kaldırıldı.

Atletico maçında Mehmet Aurelio'nun gördüğü kırmızı kartın yanlış olduğunu maç sonunda da ifade etmiştik. UEFA bizi haklı buldu ve hakemin verdiği yanlış kararı düzelterek cezayı kaldırdı. Aurelio önümüzdeki UEFA Kupası maçında forma giyebilecek.

Maçın hakemini de kınıyoruz. Onun yüzünden sonuna kadar hakettiğimiz maçtan mağlup ayrıldık. Avrupalı hakemler de hata yapabiliyormuş, kınıyoruz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

GS iyi mi yönetiyor? Yapmayın Allah aşkına...

@Cekochan: CL'de devam etmek istemiyorum, edemem zaten. Amacım UEFA.

Anadolu takimlarini yenmek kolaydir.Mertcan takimin basina yeni geldi ama sonucta onun derbileri kazanmasi gerekiyor.Mertcana güveniyoruz,insallah takimi daha iyi yerlere getirecek.

Bursaspor 1 - 2 Fenerbahçe (TURKCELL SüperLig 8. Hafta)

Goller: Jay-Jay Okocha, Tuncay Şanlı, Gökhan Ünal

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Gençlerbirliği 1 - 0 Beşiktaş (Turkcell SüperLig 8. Hafta)

Arkadaşlar SS aldım sanıyordum ama paint'e gelip yapıştır dediğim de bir şey çıkmadı yani alamamışım. Oyundan çıktığım için de bir daha girip alamadım, kusura bakmayın.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post

Mehmet Aurelio, UEFA Kupası G grubu maçı olan Atletico - Fenerbahçe maçında kırmızı kart görmüştü. Bu kırmızı kartın haklı olmadığı konusunda UEFA'ya itirazda bulunduk. İtirazımız komite tarafından incelendi ve haklı bulunduk. Ceza kaldırıldı.

Atletico maçında Mehmet Aurelio'nun gördüğü kırmızı kartın yanlış olduğunu maç sonunda da ifade etmiştik. UEFA bizi haklı buldu ve hakemin verdiği yanlış kararı düzelterek cezayı kaldırdı. Aurelio önümüzdeki UEFA Kupası maçında forma giyebilecek.

Maçın hakemini de kınıyoruz. Onun yüzünden sonuna kadar hakettiğimiz maçtan mağlup ayrıldık. Avrupalı hakemler de hata yapabiliyormuş, kınıyoruz.
    İlk defa ceza iptali ile karşılaşıyorum, gerçekten çok ilginç
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Aynen ben de onu soleyecektim ilk defa goruyorum bir cezanin iptalini hayirdir
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Ben de ilk defa ceza iptali gördüm. Maç sonunda itiraz edip etmeyeceğimi sordu oyun, yardım antrenörüm de cezaya itiraz etmemi tavsiye etti ve profesyonellik dışı faulun kesinlikle kabul edilemeyeceğini söyledi, ben de yardım antrenörümden ilk kez itiraz etme talebi görünce itiraz ettim ve sonuç ortada. Şaşırdım ben de o yüzden ekledim bunu, gerçekten ilginç 5-6 sezon oynadım ilk kez karşılaştım FM'de ceza iptaliyle.

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post

FM de ilk kez ceza nın kaldırıldığını gördüm... Valla çok şaşırdım... Kariyerde başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hadi Egemen, getir kupaları
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Egemen şampiyon da ben zapate'nin performansını merak ettim.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Bekliyorum

eğer kariyere 4.Büyük Trabzonspor u da almak isterseniz ben talibim

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

2. Sezonda Fenerbahçe iyi başlamış ama gönlümü Beşiktaş'ta..

Besiktasim Sampiyon olcakk

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Haydi Mertcan coştur bizi..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TaRMaN View Post
    eğer kariyere 4.Büyük Trabzonspor u da almak isterseniz ben talibim
    Çek arabanı önce ben istedim

DUYURU: Kariyerimize Can Günşiray'ın kişisel işlerinden, Egemen Işık'ın Turksportal Kariyer Ligi'ne katılacak olmasından ve Mertcan Dönmez'in tatile gitmesinden dolayı ara verilmiştir.

Anlayışınızı bekliyoruz. Bir süre sonra kariyerimiz devam edecektir.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Ara verdiğiniz için kariyerinizi kilitliyorum. Başlarken bana veya görevli erhani bir yöneticiye mesaj atın açarız konunuzu.

Sayfa 32 / 32 İlkİlk ... 22303132

Mesaj Yetkileri