1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Run Time "76" Error

Thumbs down Run Time "76" Error

Run Time "76" Error
    path not found

Hatası Veriyor Siteyi aradım taradım denilen herşeyi yaptım ama oLmadı mesela: Temp klasörü oluştur denildi zaten kendinde vardı 2 tane dosya verilmiş onları yükledim ama yinede çalışmadı bir yardım arkadaşlar...

arkadaşım aynı dert bendede var forumun heryerine yazdım cvb veren yok....

yaptım yine olmadı... acaba oradaki işlemi mi yanlış yapıyoruz yardımcı olurmusunuz...

Hatası Veriyor Siteyi aradım taradım denilen herşeyi yaptım ama oLmadı mesela: Temp klasörü oluştur denildi zaten kendinde vardı 2 tane dosya verilmiş onları yükledim ama yinede çalışmadı bir yardım arkadaşlar...
    Abi yazmışım burda. Yaptım ama olmadı hatta o 2 tane dediğim gibi verilmiş olan dosyalarıda yükledim ama olmadı forumuda araştırdım bulamadım... Yardım Lütfen AbiLerim...

Default plese

Ayni Sorun Bendede Var L]t Fen Yardim Ed'n
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ayni Sorun Bendede Var L]t Fen Yardim Ed'n

Arkadaşlar o hata verdiğinde sis tamam'a tıklamayın. Masaüstündeki FM ikonundan oyunu açın. Oyun yine Türkçe olacaktır. Bir kaç kere böyle yaptığınızda artık hata vermez. Benimde aynısı başıma geldi.

kardeş hiçbişi yapamıyoruz... mause klavye falan kitlenior.. ancak görev sonlandırdan iptal edebiliyoruz programı... lütfen yardımcı olun...

ya bende de ayni sorun var benimki 76 da degil 75 cildircam ya birisi el atsin su ise

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Buraya bir bakın bakalım düzelecek mi ?

http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=238

yaptim kardes ise yaramadi yine de sagol

arkadaslar "toze" arkadasimizin dedigi dogru bende de ayni hatayi veriyodu dedigi gibi yaptim duzeldi

(Arkadaşlar o hata verdiğinde sis tamam'a tıklamayın. Masaüstündeki FM ikonundan oyunu açın. Oyun yine Türkçe olacaktır. Bir kaç kere böyle yaptığınızda artık hata vermez. Benimde aynısı başıma geldi.)

tamam turkce olmayan fm den mi acalim ordan actigin zamanda normal ing aciyo turce menuden de ust uste actim banamisin demiyo zaten program disariya kurulu alakasi yok bence sagolasin
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    valla ekran kartimi guncelliyorum belki olur inat ettim arastirmalarim sonucu sebebin bu olabilecegi kanaatine vardim cozulurse yazarim

Quote Originally Posted by Toze View Post
    Arkadaşlar o hata verdiğinde sis tamam'a tıklamayın. Masaüstündeki FM ikonundan oyunu açın. Oyun yine Türkçe olacaktır. Bir kaç kere böyle yaptığınızda artık hata vermez. Benimde aynısı başıma geldi.
    çok sağolasın abicim süpersin oldu sonunda.. ilk başta o hatayı verdi yine tamama basmadım masaüstüne gittim normal FM'i açtım sonra ingilizce oldu dili şaşırdım kapattım bi daha deniyeyim dedim denedim bu sefer hatayı vermeden oldu çok sağol abi

14. Default

bu hata bendede oluyo bazen, eger bu hatayi verirse tr yama kisa yolundan degilde oyunun kendi kisayolundan oyunu once bi acin. sonra cikip tr yamanin kisa yolundan yine deneyin kesin acilir

tskler arkadaşlar inş işe yarar...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ya allah kahretsin yine olmadı....

biseyleri silmek yada biseye yol gostermek lazim ama oda beni asiyo bende hala cozemedim cozen olursa ne olur soylesin kafayi yiyecem cunku fena taktim

kardeşler ne olursunuz yardım edin yauu... burası bilgi paylaşım platformu.. öylese paylaşın lütfen....

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Bilsek paylaşacağızda dostum işte...

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by alex_sercan View Post
    çok sağolasın abicim süpersin oldu sonunda.. ilk başta o hatayı verdi yine tamama basmadım masaüstüne gittim normal FM'i açtım sonra ingilizce oldu dili şaşırdım kapattım bi daha deniyeyim dedim denedim bu sefer hatayı vermeden oldu çok sağol abi
    Quote Originally Posted by Toze View Post
    Quote Originally Posted by ESAT View Post
    kardeşler ne olursunuz yardım edin yauu... burası bilgi paylaşım platformu.. öylese paylaşın lütfen....
    Toze böyle bir Açıklama yapmış ve diğer arkadaş denemiş ve başarmış sende bir dene istersen

denedim arkadaşım... olmadı... değişen birşey yok...

21. Default

kardeşler birinci sayfanın son mesajını dikkatle okuyup uygulayın sorun falan kalmaz bende 4-5 kere oldu bu hata ben o yolla çözdüm

Thumbs up

beyler benim sorun cozuldu birkac yama ekledim ama hangisin ise yaragini bilmiyorum birinden dil paketi inmis buda bizim yama yi fm klasorunde etkin hale getirmis turkce yama girisinde hata verince normal fm exe den giris yapiyorum ve 7-8 dil geliyo turkceyi secip oynuyorum ama 2007 oynamak hakikaten sorun yanliz lang dosyasindan turkceyi cikarip digerlerin arasina yapistirin eger cikarsa

böyle sorunlar oyunu tekrar yükleyerek daha kısa sürede halledilir

Mesaj Yetkileri