1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: ADSL Destek (Yardım Lazım)

Arrow ADSL Destek (Yardım Lazım)

Beyler bir şey sorcam şimdi ben 29YTL 4GB kullanıyodum.

Ama bugün limitsize geçtim...

13Mayıs Salı itibari ile...

Ama kafam karıştı şimdi bize Nisan ayının normal 29YTL gelmeyen faturası gelecek...

1-Ama bu mayıs ayında kullandım 13günlük kota için ayrı bir ücret gelicekmi yoksa bu sınırsızın içinemi dahil oldu ???

2-Bugünden itibaren geçtime göre sınırsıza mayıs ayından istediğim kadar gb harcayabilirim dimi Hazirana geçmeyi beklemeye gerek yok ???

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ben değiştirirken sordum bu durumu, bugüne kadar kullandığın kadarı eski tarifeye göre gelecek, bugünden sonrası da yeni tarifeye göre. Yani kabaca hesaplarsak;

29/2=14,5
    49/2=24,5

İkisini toplarsak 40 milyon civarı fatura gelir, bugünden itibaren sınırsız kullanabilirsin.

Ama sen yine de garanti yolu seç, ara telekom destek hattını, oradan net bilgi verirler.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006

Telekom tarife değişikliğinde fazladan bir ücret alıyor diye biliyorum. Bu yüzden mutlaka bir ücret alacaktır. Ayrıca sınırsıza direkt geçtiğin için mayıs ayı faturası sınırsız olarak ücretlendirilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende sınırsıza geçicem bu soru kafamı kurcalıyordu. İyiki açtın Fıratcan

Geçen ay 4gb kotalı olmama rağmen 8gb veri indirince bu kararı aldım

13 günlük kullanım için bir ödeme yapıyoruz o zaman...

Bana lazım olan Mayıs ayı 49ytl sınırsız olup olmadığıdı...

Sağolun yardımlar için...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

2'ye bölmemim sabebi ayın ortasında olduğumuz için, mesajda bunu yazmamışım, ekleyeyim dedim.
    "YÜCE ATATÜRK"

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Bende sınırsıza geçicem bu soru kafamı kurcalıyordu. İyiki açtın Fıratcan

Geçen ay 4gb kotalı olmama rağmen 8gb veri indirince bu kararı aldım
    ya önemli bu işler mayıs ayında geçtik ama yansımaz felan hazirandan itibaren aktif olur felan valla babam evlatlıktan reddeder

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Fıratcan Alçınkaya View Post
    13 günlük kullanım için bir ödeme yapıyoruz o zaman...

Bana lazım olan Mayıs ayı 49ytl sınırsız olup olmadığıdı...

Sağolun yardımlar için...
    13 günlüğü eski tarifeye göre, kalan 17 günü de yeni tarifeye göre yapıyorsun.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006

Şimdi başvuruda eğer hız artırma yapılıyorsa bugünden itibarren hızın artırılır; ama daha düşük bir hıza geçişte bir kaç gün sonra geçerli olur. Fıratcan sen gene fazla bir para ödeyecen. TT buradan iyi bir kara geçer. Sanırım günlük ücret üstünden hesaplarlar oda Serkan'ın dediği gibi.

1024x256 4gbden
    1024x256 limitsize geçtim...

hız değişimi yok ßatuhan...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Zaten TTdakilerde serkan abi gibi söledi aynen ben yinede kafam karıştı yardım aldım sizlerden...

İçim rahat etti...
    Last edited by Fıratcan Alçınkaya : 13.Mayıs.2008 at 23:00 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu ayın fatura bi gelsin zaten neler denicek evde merak ediyorum

Yarın bende detaylı bir bilgi alarak sınırsızlandırayım şu neti

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Dediğiniz kural değişti artık öbür aydan itibaren başlıyor..Yani bu 4 gb tarfiden ödüyecen..Banada böyle demişerdi ttnete akıl sır ermez

Nesil
    2007
    Yer
    Hollanda Rotterdam

Turkiyede acayip pahaliymis internet .. burda 20 MBs/1MBS 20 euro ya aliyorsun ADSL olarak.. Kablo dan internet alirsan 20MBs lik 60 euro ..

You can call me a hero.
    I'm no hero. I'm a legend.
    Heroes last a lifetime. Legends last forever.

Quote Originally Posted by Onurap View Post
    Dediğiniz kural değişti artık öbür aydan itibaren başlıyor..Yani bu 4 gb tarfiden ödüyecen..Banada böyle demişerdi ttnete akıl sır ermez
    Bugünden itibaren sınırsız dediler ama kıl oldum valla ay sonu 100ytl fatura gelmesinde

Ay ortasında geçtiğin için " 1,5 aylık sınırsız " faturası ödersin haziranda. yani aşağı yukarı 77 ytl

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar konuyu hortlatacağım ama kusura bakmayın.Benimde kafama birşey takıldı.Ben 4 GB indirmiyorum.Ama hep 4 GB'ı geçiyor.Acaba kotaları şişiriyorlarmı?İnternet sitelerininde kotaları götürdüğünü biliyorum.Ama yani aşamaz kotayı.İmkansız birşey.
    Benim kota 4 GB sınırlı 29 YTL
    Geçen 3 ay kotayı aştım diye.61-41-41 YTL geldi.Tabi babam kızdı.Sınırsıza geçmek en iyisi.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

4 gb indirmene gerek yok.Video izliyorsan,netten oyun oynuyorsan gidebilir.750 mb indirip 3,5 Gb kota olduğunu hatırlıyorum.(:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İşten Video izlemiyorum pek kota gidecek diye.Eskiden indirmediğim şey kalmıyordu.Oyun sitelerinden çıkmıyordum.Ama dolmuyordu.Şimdi acayip doluyor.

Nesil
    2007
    Yer
    34

Eskiden Sanki Kota bile Kullandığından Az Yazıyordu ama artık Öyle Değil Ben şu ana kadar toplasan 50 mb.lik bişi indirdim ama 1.300gb küsür İndirmiş Gözüküyorum.

Mesaj Yetkileri