1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Katılım Seviyesi

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Default Katılım Seviyesi

Konularda soldaki profilimizde ismimizin altındaki katılım seviyeleri geri gelecek mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Ben açıkçası gelmesini isterim.Böyle hoş gözükmüyor.
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

böyle iyi oldu herkes yıldız kazanmak için boş boş mesaj lar yazıyor böyle daha iyi hatta mesaj sayacıda kapatılsın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence katılım seviyesi olmalı.Hiç hos durmuyor böyle.

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Quote Originally Posted by uğuray1907 View Post
    böyle iyi oldu herkes yıldız kazanmak için boş boş mesaj lar yazıyor böyle daha iyi hatta mesaj sayacıda kapatılsın
    Bende katılıyorum.Ama eskisine alıştığımız için bu kötü duruyor.
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet katılım seviyesi olusun .

Katılım seviyesi olmasa bile değişik rütbeler olsun.(Tabi doğrsunu yöneticiler bilir bana laf söylemek düşmez)

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

değişik şeyler gelsin.....

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Katılım seviyesi olmayınca sıradan bir siteymiş gibi görünüyor..
    (/s)

Biraz sabır arkdaşlar yöneticilerimiz en iyisi için ugraşıyolar...Kısa bir süre sonra her şey yerli yerine oturucaktır mrk etmeyin...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Katilim seviyesinden ziyade daha yaratici seyler yapilabilir aslinda. Bir de mesaj sayisi olmasin falan demeyin mesaj sayisiz forum mu gorulmus? Isteyen istedigini yazsin bosverin; siz kendinizden sorumlusunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Katılım seviyesi..

Bu tür şeyler bence fazla önemli değil olsada olur olmasada Yöneticiler nelerle uğraşıyor biz farkında değiliz..

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Henüz okur & yazar grubuna geçip geçmmeye karar veremedim bu nedenle bir süre yıldızsız gezin sorun olacağını sanmıyorum

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

volkan abi geçiş olmasın.bu sitenin yaklaşık 140 bin üyesi var bu 140 bin üyenin anca yarısı bu yazar grubu üyeliğini bilir.niye yazamıyorum diyenler çok olucaktır.böyle daha iyi bence.yıldızda çok önemli değil o kadar

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Evet, duyuru alanında duyuru yaptığımız hale, forum ana sayfasında bu başlık göründüğü halde bir sürü öm geldi "niye yazamıyorum, niye attınız beni atıldığım yazıyor vb" Ki bunları yazanlar arasında da yine eski üyelerimiz var

Aslında güzel bir sistem, zira bir üye olan bir daha üye olduğunda farkedilmese bile sadece tek hesabı ile yazabilekti, yazarlıktan çıkarıldığında da bir daha yazamayacaktı. Ama yine de mevcut sistemle üyeleri kontrol atına alabiliyoruz, Atılmış bir üye ya da 1 den fazla hesabı olan bir üye bazen hemen ortaya çıkıyor bazen de uzun süre sonra. Ama muhakkak çıkıyor.

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs View Post
    Henüz okur & yazar grubuna geçip geçmmeye karar veremedim bu nedenle bir süre yıldızsız gezin sorun olacağını sanmıyorum
    Ama Volkan abi yöneticilerin yıldızı var bizim yok Sizlerinde olmasa sorun olmaz.

bundan başka 2. üyeliği belirleme yolu yokmu.mutlaka vardır...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Bence de yaratıcı bir şeyler olmalı. Ayrıca okur-yazarlıkla ilgili Volkan Abi'ye attığım ÖM'nin bir kısmını buraya koymak istiyorum:
    Bir önerim var: Yazar grubu olmasın. Yazar grubu olursa paylaşımın ne anlamı kalır ki? Nerede TSI'nin büyüklüğü? Sorunları engelleyeceğiz diye paylaşımı kısıtlamak çok saçma geliyor bana.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Henüz bir cevap yok.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Buradan sesimiz ulaşmıyor sanırım.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

paylaşımı kısıtlamıyoruz. Size bu forumu sunuyoruz. Elinizde ki ile yetinmeyi bileceksiniz, kullanıcı seviyesi kaldırıldı ve böyle kalacak. (Bakınız: SI forumları)
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Mesaj Yetkileri