Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 64 sonuç

Konu: Nedvedmania

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Angry Nedvedmania

Bu adamı atmıştınız. Geri alınmış. Biz kapak yazınca cezalar uyarılar geliyor. Küfür etmediğmiz halde yazma cezaları alıyor iken bu adamı atıp atıp geri almak ne kadar yakışır TSİ'ye bilemiyorum. Ben benim kutsal saydığım değerlere küfür eden birisiyle aynı yerde durmak istemem. Forum kuralları açıktır ve nettir Kişiden kişiye değişmesini uygun görmüyorum. Olması gerekende sabit kalması. O kadar uyarılar aldım açtığım konulardan, yazdığım yorumlardan dolayı. Kapak yazdım bana özel mesaj geldi bir daha kullanma diye. Ana bacı söven bir kişiyi nasıl geri TSİ arasına alabiliyorsunuz anlamış değilim! Eğer bir hatadan dolayı geri alınmış ve tekrar atılacak ise özür dilerim. Yalnız genel af ile birlikte gelmiş ise ben bu forumun kurallarına inanmam ve sadık kalmam. Eğer bilerek isteyerek geri alındı ise bende suç işliyeyim benide atıp atıp alın olur mu?
    İşte banının kaldırıldığı profil, İmzasındaki yazılar ve ban çizgisi kaldırılmışYAZIK: http://forum.turksportal.net/vb/member.php?u=15153
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

ÖNEMLİ HATIRLATMA:
    Atılan veya OKUYUCU Grubuna alınan bir üyenin "Bir üyeye ve/veya kurum & topluluğa alenen ya da dolaylı yoldan küfür ve/veya hakaret etmek" kuralını ihlal etmemek koşulu ile cezasını çektiği, bir daha yapmayacağı anlaşılması durumunda foruma tekrar geri alınma yetkisi Adminlerde bulunmaktadır.

Herkes ikinci bir şansı hakediyor..

Malesef buna biz üyeler karışamıyoruz. Adminlerin ve yöneticilerin kararı. Ama haklı sayılırsın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Alican'a katııyorum tamamen.Bizim annelerimize küfür eden biri asla ikinci bir şans hakedemez.

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Quote Originally Posted by uAburak89 View Post
    ÖNEMLİ HATIRLATMA:
    Atılan veya OKUYUCU Grubuna alınan bir üyenin "Bir üyeye ve/veya kurum & topluluğa alenen ya da dolaylı yoldan küfür ve/veya hakaret etmek" kuralını ihlal etmemek koşulu ile cezasını çektiği, bir daha yapmayacağı anlaşılması durumunda foruma tekrar geri alınma yetkisi Adminlerde bulunmaktadır.

Herkes ikinci bir şansı hakediyor..
    Nasıl hak edebilir abi? Bu zamana kadar atılanlar neydi? Onlara neden 2. şans verilmedi? Mağdem affeldilecek neden kural denen şeyler var? Mağdem böyle küfür edenler geri alınacak neden yazma cezaları veriliyor kapak yazanlara? Bu çifte standarttır. TSİ'ye yakışmaz.! Kuralları boşverelim o zaman. En basit örneği EmperoR adam küfür etmedi ama onlarca ceza aldı. Şansı hak edecek olanlar var. Hak etmeyenler var.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Diğerleri neden alınmadı ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yahu bu haksızlık olmuyor mu?.Ana bacı sövdükte sonra siteye tekrar geri alınması çok kötü bişey .

Nesil
    2006

İyide hatırladığım kadarıyla imzasında hakaret ve dolaylı yoldan küfürden atılmıştır diyordu. Şimdi küfür edenler ve hakaret edenler siteye alınmıyordu. O zaman da bu üyeninde alınmaması gerekirdi. Adminleri kararı...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Bizde ekleyelim aynı şeyi imzalarımıza.Nasıl olsa geri alınıyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet bu kararla haraket eden herkes küfür edip alınırsa yandık.Yinede yöneticilere kalmış bir iş.Ama öyle olursa siteden soğurum.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

# Forumlarımızda bulunan bir üyeye karşı hakaret ve/veya küfür eden üyeler af kapsamı dışarısındadır.

Aradaki farkı anlarsınız umarım, Cihan'ın yaptığı dolaylı yoldan ve direk şahsa değil.. Adminlerin kararı, boşa yazmayın bence burda.. İsterseniz banada cephe alabilirsiniz, çünkü ben bunu statlarda söylüyorum ve eminim ki burda tepki gösteren birçok kişi de buna benzer şeyler yapıyor..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

insanların annesine küfreden hiçbir kimse böyle düzeyli bir forumda ikinci şansı haketmez...

Nesil
    2006

Benim ölmüş anama küfür eden birisi var. Böyle terbiyesizlik görmedim. Ben sırf bu yüzden küfürü bıraktım. Bence alınmamalıydı.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hak edene hak verilir...

Sitedeki herkese bolşans..

Çoğunluk banının açılmamasını istedi ve banı açılmadı. Adminlerin bu hatayı düzelteceğine inanıyorum.
    Sizler de fazla uzatmayın. Daire çizip duruyorsunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

# Forumlarımızda bulunan bir üyeye karşı hakaret ve/veya küfür eden üyeler af kapsamı dışarısındadır.

Aradaki farkı anlarsınız umarım, Cihan'ın yaptığı dolaylı yoldan ve direk şahsa değil.. Adminlerin kararı, boşa yazmayın bence burda.. İsterseniz banada cephe alabilirsiniz, çünkü ben bunu statlarda söylüyorum ve eminim ki burda tepki gösteren birçok kişi de buna benzer şeyler yapıyor..
    Burası FM sitesi ama değil mi Burak abi? Stad başka yer burası başka. Atatürk bölmüü genişletilsin dediğimde bana denmişti burası FM sitesidir diye. Gitsin stadta etsin küfürü. Buranın kuralları belli. O zaman bende burdan söveyim ona buna. Atılıp tekrar alınayım. Nasıl olabilir böyle bir şey ya?

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Haklı olabilirsiniz ama bazılarınız bunu tamamen şov amaçlı yapıyor.. Sanal ortamda veya gerçek hayatta hiç küfür kullanmıyormuş gibi yazmayın yav..

Bence bir topluluğa ağır bir küfür etmiş,alınmaması gerekir.Fakat forum kuralları son derece açık.Geri alınabilir diyor.Doğru olanı Adminler bilir.Adminlerin kararı

Nesil
    2006

İyi o zaman küfür serbest bırakılsın burada herkes birbirine etsin oh ne ala memleket.

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Haklı olabilirsiniz ama bazılarınız bunu tamamen şov amaçlı yapıyor.. Sanal ortamda veya gerçek hayatta hiç küfür kullanmıyormuş gibi yazmayın yav..
    Abi kullanıyorum ben küfür. Ama anaya bacıya böyle kolay küfür etmem. Başkasının anası bacısıda benim anam bacım gibi böyle ucuz ağızlarda dile getirilmemeli. Hele birde anaya küfür edip yanına gülme işareti konmasının neyini destekliyebiliyorsunuz?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    İyi o zaman küfür serbest bırakılsın burada herkes birbirine etsin oh ne ala memleket.
    Küfürü aciz insanlar eder..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Burak abartma istersen....

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

İyi o zaman geri alınacaksa bende küfür edeyim! Kapak gibi ufak bir argo kelimeyi yazmak bile uyarı gerektirmiyor muydu? O zaman ben kapak yazmam direk küfür ederim. Ne de olsa atılırım, sonra geri alınırım değil mi?

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Turksportal yonetimini aldigi muthis hakli ve muthis yerinde karardan dolayi ayakta alkisliyorum.En sonunda cok guzel birsey yaptilar.Helal olsun...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by ultraslanerdem View Post
    Burak abartma istersen....
    Abartan ben değilim bence.. Kuralı koyan Volkan abi, belki tekrar banlar bu tepkiniz yüzünden bilemiyorum ama her konuda forum kuralları diyorsunuz o kuralları koyanda Adminler..

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Tamam gerçek hayatta ediyor olabiliriz ama burda koskoca bir site önünde milyonlarca insanın annesine küfür etmiyoruz.Bir arkadaşımızla kavga ederken diyebiliriz.Ama küfür ettikten sonra ''zuhaha'' gibi bir ifade aklımızın ucundan geçmez.Hem küfür edip hem çok komikmiş gibi gülmüyoruz.

altavista Misafir

Af kapsamı küfürde geçerli değil ancak diğer durumlarda sorun yok.O zaman neden hesabım kapatıldı?

Haksızlık değil mi bu?

Nesil
    2006

İyide küfür edilenler geri alınmıyordu. Ayrıca bu durumu iyi bir durumuş gibi göstermene şaşıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Abartan ben değilim bence.. Kuralı koyan Volkan abi, belki tekrar banlar bu tepkiniz yüzünden bilemiyorum ama her konuda forum kuralları diyorsunuz o kuralları koyanda Adminler..
    Ben senin <<ŞOV>> diye bir kelimen var.Onun için abartma dedim.Bilmem gerisini anlayabildinmi...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Böyle bir rezillikte zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalıştığını görünce şok oldum.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri