Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 47 arası toplam 47 sonuç

Konu: Maruzat

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

O konuda Burak abininde Baran'ında suçu var.Ama Seçkin abi uyarmıştı uzatmayın diye ama Baran devam etmişti.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    O konuda Burak abininde Baran'ında suçu var.Ama Seçkin abi uyarmıştı uzatmayın diye ama Baran devam etmişti.
    Karşısında da devam eden biri vardı ama değil mi? Peki o kişiye ne gibi bir yaptırım olacak? Sanırım hiç...

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Baran polemiğe Sheriff abi ile girdiği için ceza aldı herhalde ama o yöneticiler ile karşı görüşten olamaz mı yani?
    Bak ben diyorumki kendisini uzun zamandır gözlem altında tutuyoruz ve bugün gerekti bugün aldım gruba. Yarın a veya b şahsını da alabilirim. İstedi,ği görüşten olur tabiki. Konu genel o konuyla alakasız, bir daha yazdırmayın lütfen aynı şeyi.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Karşısında da devam eden biri vardı ama değil mi? Peki o kişiye ne gibi bir yaptırım olacak? Sanırım hiç...
    İkisi de çok uzatmıştı konuyu.O onu soruyodu o onu cevaplıyodu.Krediydi biletti derken sonucu bu oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Adminlerle irtibata geçmeyi çalışıyorum zaten, ama kimse online değil.. Bu benim için bir utançtır bu gruba alınmak.. Bunu haketmedim.. Kardeşimin atılmasına üzülürken, birde benim ceza almam çıktı.. Umarım Volkan Abi gerekeni yapar..

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    Konu Baran için açılmış. Serhat için açılmamış. Lütfen konuyu daldan dala saptırma.
    Hayır o yüzden almadı.. Ayrıca o konuda da insanların bilgisini ve fikirlerini aşağılayıcı durumlar söz konusuydu.. İlk yazdığımı iyi okumanı tavsiye ederim. Gayet açık nelerden dolayı cezalar aldığı..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by Seçkinn View Post
    Bak ben diyorumki kendisini uzun zamandır gözlem altında tutuyoruz ve bugün gerekti bugün aldım gruba. Yarın a veya b şahsını da alabilirim. İstedi,ği görüşten olur tabiki. Konu genel o konuyla alakasız, bir daha yazdırmayın lütfen aynı şeyi.
    Ama Seçkin abi bu sisteme yeni geçtik ve yeni sistemde pek bir sorun teşkil etmedi Baran bugün gerekti diyorsun ama gereksiz bir cezadan dolayı aldınız bence neyse ben Adminlere konuyu belirttim artık gerisine onlar karar verirler ama şunuda söylemek istiyorum yöneticiler her zaman doğruyu bilmeyebilirler...
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Hayır o yüzden almadı.. Ayrıca o konuda da insanların bilgisini ve fikirlerini aşağılayıcı durumlar söz konusuydu.. İlk yazdığımı iyi okumanı tavsiye ederim. Gayet açık nelerden dolayı cezalar aldığı..
    Burak abi ben o konuda idim hiçte görmedim insanların futbol bilgisini aşağılayıcı sözler. Birbirinizle saygı çerçevesi altında tartıştınız işte...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Ben olayın msn kısmınıda biliyorum, Şef bak bilirsin beni az çok sana karşı en ufak saygısızlığım olmadı ama sen bugün aklınla değil, duygularınla hareket ettin.. Baran yerinde ben olsam, o kadar bana yüklenseniz bende aynısını yapardım.. Baranın atılması tamamen kişisel nedenler yüzünden bence..

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Baran polemiğe Sheriff abi ile girdiği için ceza aldı herhalde ama o yöneticiler ile karşı görüşten olamaz mı yani?
    Ya ben anlatamıyorum ya sen anlamıyorsun yada anlamak istemiyorsun beni.. Benimle polemiğe girmesi bardağı taşırdı sadece.. Ben ne uyarı verdim nede ceza.. Ben sadece yönetici arkadaşlarıma polemiği gösterdim.. Orada aşırı sinirlendirmişti beni.. Okur gurubuna alındı ve kafede yaptığı ŞOV dan sonra banlandı..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Seçkinn View Post
    O konu ile alakasız ise hakettiği bir yerde o gruba alır, saygısızlık yaparsa sonra da atabilirdiniz. Fakat bugün bir şey yokken o gruba alınmak işin ilginç kısmı. Hadi gene fanatizm yaptı, siz de o gruba alsanız eyvallah diyeceğim de olay şu an için çok farklı...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ya bir karar veriLirken iki kere düşünüLecek yada veriLen karardan geri dönüş oLmuyacak.Eğer bunLar yapıLırsa bu kadar tartışma yaşanmaz.Ne kadar kötü bir durum.FarkLı şeyLerden bahsetmek varken neLerLe uğraşıyoruz.Hata kimde ? Hepimizde.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Ya ben anlatamıyorum ya sen anlamıyorsun yada anlamak istemiyorsun beni.. Benimle polemiğe girmesi bardağı taşırdı sadece.. Ben ne uyarı verdim nede ceza.. Ben sadece yönetici arkadaşlarıma polemiği gösterdim.. Orada aşırı sinirlendirmişti beni.. Okur gurubuna alındı ve kafede yaptığı ŞOV dan sonra banlandı..
    Bende orada seninle polemiğe girmediğini düşünüyorum sadece görüşlerini saygı çerçevesi içinde belirtmişti ne yani bu forumda Baran'ın yöneticiler ile aynı görüşte olmayıp onların görüşlerine karşı çıkma hakkı yok mu sırf geçmişinden dolayı?
    So what?
    Saike

Anlamak mı istemiyorsunuz yoksa anlamak işinize mi gelmiyor ?
    Elimde bir liste var ve bu listede forumda sürekli tartışma çıkaran, kural dışı mesajlar atan, kullanıcıları tahrik eden üyelerin isimleri var. Emperor adlı kullanıcı sırf benim gördüğüm kural dışı mesajlarından ceza alsa eski sisteme göre forumdan uzaklaştırılma ceza puanını çoktan almıştı; lakin söz konusu olan kullanıcı Bölüm Sorumlularını ve Sorumlu Yöneticileri takmadığı için ceza sistemini kullanmak benim için gereksiz gözüktü. Ben tüm yönetici arkadaşlarımı bu listemdeki üyeler için uyarıyorum. Evet tahmininiz doğru Senderson ve Emperor ile bir kaç üye bu listeye dahil. Dünki mesajımda yazdığım gibi Türksportal İnteraktif Yönetim Kadrosu artık kural dışı tartışma istemiyor. Tabii ki yorum yapacaksınız,tartışacaksınız burası forum;lakin sevgi ve saygı çerçevesi ve forum kuralları içerisinde.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by Toze View Post
    Anlamak mı istemiyorsunuz yoksa anlamak işinize mi gelmiyor ?
    Elimde bir liste var ve bu listede forumda sürekli tartışma çıkaran, kural dışı mesajlar atan, kullanıcıları tahrik eden üyelerin isimleri var. Emperor adlı kullanıcı sırf benim gördüğüm kural dışı mesajlarından ceza alsa eski sisteme göre forumdan uzaklaştırılma ceza puanını çoktan almıştı; lakin söz konusu olan kullanıcı Bölüm Sorumlularını ve Sorumlu Yöneticileri takmadığı için ceza sistemini kullanmak benim için gereksiz gözüktü. Ben tüm yönetici arkadaşlarımı bu listemdeki üyeler için uyarıyorum. Evet tahmininiz doğru Senderson ve Emperor ile bir kaç üye bu listeye dahil. Dünki mesajımda yazdığım gibi Türksportal İnteraktif Yönetim Kadrosu artık kural dışı tartışma istemiyor. Tabii ki yorum yapacaksınız,tartışacaksınız burası forum;lakin sevgi ve saygı çerçevesi ve forum kuralları içerisinde.
    Özkan abi sizin işinize karışmak gibi olmasın ama bence bugünkü konuda ceza gerektirecek bir hareket yapmadı Baran
    So what?
    Saike

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

atılmıştır, yöneticilerimiz gereğini yapmıştır. Konuda burada kapanmıştır.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Şimdi ikide bir senin annen benim annem diyip durma. Bu konuda sınırı çok aşıyosun.

Mesajlarımı okumuyor musun? O yazdığı kısaltmada kasıtlı değildi ve sonucunun ne olabileceğine dair en ufak bir fikri yoktu. Başına sonuna "zuahah muhaha" gibi şeyler koyması da ne kadar bilinçsiz olduğunu gösteriyor bu yaptığında. Genelde böyle biri olur anlarız, bu adamadan o olaya kadar en ufak bir terbiyesizlik, sınrıı zorlama görmedik. Yaptığı şey çok ağırdı bunu bizde kabul ediyoruz ama direkt gelip sana mı küfür etti de sadece sen uzatıyorsun konuyu. Niye diğer Fenerbahçeliler bu kadar uzatmazken sen bu denli ısrarcısın?

Stadlarda denilenleri duymuyor musun da buna geldin kafa yoruyorsun. Orası ayrı burası ayrı deme zira edilen laf hep aynı. Ortamdan ortama değişiklik gösterdiğini sanmıyorum. Küfür küfürdür.

İlgili kişi atıldı daha da uzatmayalım

Emperor ve uaburak89 da aldığı cezalardan dolayı bundan böyle biraz daha dikkatli davranırlar olur biter

Ha şunu da söylüyeyim, ben kimsyee kin duymam, bana zarar verse bile gelip özür dilese affederim. Benim özel hayatımdaki tavrım yaklaşımım budur. İnsanalra daima 2. bir şans veririm. Bu yüzden de bazen zarar görürüm ama çoğunlukla insan kazanmış olurum. 2. şansa rağmen bana veya çevreme zararı dokunuyorsa o zaman gerekeni yaparım.

İnsan kaybetmek kolaydır. İnsan kazanmanın hazzı da hiçbir şey de yoktur.

Quote Originally Posted by tosunpasa View Post
    Merhabalar.. Son zamanlarda forumda yönetici abilerimizin hiç olmayacak sebeplerden dolayı ceza verdiklerini gördük.. Bunun en son örneği EmperoR kardeşimizdir.. R.Carlos'un defansif özelliklerinin iyi olmadığını söylediği için Burak şefi tahrik etmiş.. Bu olayın öncesinde de EmperoR kardeşimizin bazı olaylara karıştığı söyleniyor. Lakin bu olayların cezaları verildi.. Bu ban olayının tekrar gözden geçirilmesini arzu ediyorum..

Bir diğer konu.. Sitemizin Adminlerinden Volkan abi dün bana böyle bir mesaj yazmış:
    "Kendine gel, doğru düzgün yaz. Burada provakasyona izin vermem." demiş.. Bunu demesine sebep olan mesajım ise nedvedmania'ya için yazdğım:
    "Ya yeter ama! Burda bende mi illa birisine söveyim! Hala nasıl savunuyorsunuz bu acizi! Aciz dedim ya atarsınız beni de şimdi !" cümlemdir.. Sevgili Volkan abi; Sana saygımın sonsuz olduğunu bilirsin.. Lakin burda bahsini ettiğim kişi benim anama sövmüş bir kişdiir.. Ben burda provakasyon v.s yapmıyorum. Kendi düşüncemi belirtiyorum. Ki küfür eden brisini tekrar affetmek ne kadar doğrudur bilemiyorum.. Bu yazdığım 2. olaya sadece senden cevap bekliyorum Volkan abi. Birisi kalkıpta senin anana ve akrabalarına küfür etmiş olsa sen onu bu foruma tekrar alır mısın? Eğer almaz isen senin annen ile benim annem arasında fark mı var? Senin annen benim annemden üstün durumda mı? Eğer alırdım dersende bende senden özür dilerim burada..

Dediğim gibi ilk konu hakkında herkesin düşüncelerini bekliyorum. Fakat 2. konu hakkında sadece Volkan abinin cevabını bekliyorum. Saygılarla..

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri