Sayfa 439 / 439 İlkİlk ... 339389429437438439
13,141 ile 13,150 arası toplam 13150 sonuç

Konu: Transfer Haberi Çöplüğü

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

İşte size Carlton Cole Sprinti. Oyuncuyu Nobreye benzetenlere cevap.

Nobre böyle sprint atabilirmi?

http://www.youtube.com/watch?v=XlmsM234PkM

Bu videoyu bi daha izle istersen daha fazla koyabilirim siteye istek üzerine.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by M@rmel@t View Post
    İşte size Carlton Cole Sprinti. Oyuncuyu Nobreye benzetenlere cevap.

Nobre böyle sprint atabilirmi?

http://www.youtube.com/watch?v=XlmsM234PkM

Bu videoyu bi daha izle istersen daha fazla koyabilirim siteye istek üzerine.
    Bu adam hava toplarındada üstün Nobre e benzeyen özelikleri var onu anlatmaya caısıyorum 2 saattir.

Cole hayırlı olsun BJK'ye

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ben bu Ruben ile alakalı biraz bilgi topladım. 25 yaşında, 1.87 boyunda. Büyük ihtimalle hava toplarında etkili bir stoper. Kanatlardan gelen yüksek topları karşılamada etkili olabilecek bir oyuncu. Oyuncunun profiline, oynadığı pozisyona ve piyasa değerine buradan bakabilirsiniz. Oyuncunun piyasa değeri 2.2 milyon avro ve bu değer bizim defans oyuncularımızdan çok değil. Açıkçası bu beni endişelendiriyor.

Ruben'in ilginç bir kariyeri var. Real Madrid altyapısından yetişmiş bir oyuncu. 2002 yılında A takıma yükselmiş. Sonrasında önce Borussia Mönchengladbach'a; sonra da Albacete'ye kiralanmış. Oradan geldikten sonra da Racing Santander'e bonservisiyle verilmiş. Yani oyuncu Real alt yapısından çıkmasına rağmen burada tutunanamış. Ruben'in transfer hikayesini buradan öğrenebilirsiniz. Açıkçası kariyeri de pek parlak değil.

Geçtiğimiz sezon Racing'in as defansıymış. 30 maçta forma giyip toplam 2635 dakika oynamış. Hiç sonradan oyuna girmemiş, 3 kez oyundan çıkarılmış. Tam 10 sarı kart görmüş, hiç kırmızı kart görmemiş. Buradan çıkarıyoruz ki karşımızda sert bir oyuncu var. Ruben'in geçtiğimiz sezon istatistiklerini buradan öğrenebilirsiniz.

Ben açıkçası Ruben Gökhan Zan'dan iyi mi, kötü mü çıkaramadım. İyi veya kötü oynar da diyemiyorum. Tam bir kapalı kutu. Göreceğiz bakalım.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Legrottaglie iyi transfer.İsmi daha önce pek duyulmamış diye hemen kötü damgasını vurmayın.İzlemeden saçma sapan yorumlar yapmayın..

Postiga'da uzak değil.Gerçekleşebilir..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Quote Originally Posted by neondh View Post
    fenerbahce
    necatiyi almalı
    su anda elınde bulunan forvetlerın hepsınden daha iyi necati
    appiah necati takası gerceklesssin
    Bi de üstüne Alexi de versinler istersen

7. Default

Quote Originally Posted by serhat1616 View Post
    bana göre de yeşil takım ideal 11i oluşturacak gibime geliyor.burada ayhan ismi üzerinde tartışılabilir.ama onu da kalli gibi bir sistem adamı hem ofans hemde defansif yönleri olduğu için oynatacaktır herhalde.zaten kalli çıktığı tüm hazırlık maçlarında sahaya sürdüğü 11lerde şu mesajı vermedimi?TOPLU HÜCUM-TOPLU SAVUNMA

ayhaın yer,ne barış dusunulebilir
    yeni forvet de ümit ni yerine kadroda olacak
    digrelerı degısmeyecek
    haa iyi bi kanat oyuncusu gelırse
    arda yı keser bence
    cift onliberolu oynayacak gorunen o
    ve dogru da yapıo

8. Default

Quote Originally Posted by Omerdinho View Post
    2 gün önce Appiah kötü oyuncu,Dünya Kupasinda iyi oynamadi,5 milyon € ancak eder diyen sen degilmiydin?

appiah kotu oyuncu demedım
    sizin abarttıgınız kadar iyiy degil ve pahalı diil dedim
    degeri de 5 mılyon dur bana gore
    iyi bi necatiyle aynı degerde
    kafa kafaya takas uygun

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by neondh View Post
    appiah kotu oyuncu demedım
    sizin abarttıgınız kadar iyiy degil ve pahalı diil dedim
    degeri de 5 mılyon dur bana gore
    iyi bi necatiyle aynı degerde
    kafa kafaya takas uygun

Appiah ile Necati'nin takasının neresi uygun, bi kere 2 büyük takımın arasında gerçekleşecek üstelik biri Türk birisi yabancı, şuan bile ülkemizde yabancı oyuncuların değeri o kadar yüksek ki senin bu dediğine ihtimal bile veremiyorum!

Fenerbahçe Appiah'ı GS'e verecekte bizde Necati'yi alacaz, işe bak.Ben senin futbol anlayışından şüphe duyuyorum..
    (/s)

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

ümitin yerınemı yoksa umıtın yanınamı

ümit'i kesmez takımdan ( bu arada pazar gunku hazırLık macı sıfresız dimi haLa )

Mesaj Yetkileri