1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Türk Milli takımı için hangi taktik uygun ?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default Türk Milli takımı için hangi taktik uygun ?

beyler uygun bir taktik bulamıorum genelde kendi evimde taktiğimle yeniorum ama deplasmanda güçlü takım olmama rağmen zorlanıorum atağımı düşüorum gene fayda etmiyor bir yardımcı olursanız sevinirim... şimdiden teşekkür ederim..

Nesil
    2006

yaa bende aynısorunu yaşıyorumkolay takımları bile zor yeniyorum oyuncularımın özellikleride ii ama bi türlü rahat yenemiyorum fm 2006 da fm 2005 de süper yönetmiştim ama bence 4-4-2 atak oynat en azında fazla gol atıyorum sağda nihat solda tuncay oynat forvete hakan şükürü sakın koyma hatta takıma bile alma özellikleri bende ii ama hiç bir işe yaramıyo ben defansın solda deniz barış oynatıyorum sağda ise ü.davala ortda önder solda ümit bence defansı böyle kur

REKLAM YAPMAK YASAKTIR!
    Cristiano Ronaldo

kimleri oynatacagina bagli.

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by batu19-07
    yaa bende aynısorunu yaşıyorumkolay takımları bile zor yeniyorum oyuncularımın özellikleride ii ama bi türlü rahat yenemiyorum fm 2006 da fm 2005 de süper yönetmiştim ama bence 4-4-2 atak oynat en azında fazla gol atıyorum sağda nihat solda tuncay oynat forvete hakan şükürü sakın koyma hatta takıma bile alma özellikleri bende ii ama hiç bir işe yaramıyo ben defansın solda deniz barış oynatıyorum sağda ise ü.davala ortda önder solda ümit bence defansı böyle kur

www.turkindir.com.tr.tc

bence senin iyi yönetememendeki sorun milli takımı tuttuğun takıma göre seçmek...

Nesil
    2005
    Yer
    34

soyle beyler yani ben oyle oynatarak dunya kupasını rahat almıstım
    ama cok detay veremicem diziliş boyle

......st..........st.......
    ...........amc........
    ...mc....mc.....mc...
    dl.....dc.....dc.......dr
    ............gk............. iyi bence bide sag ve soldak mc lere amr ve aml gibi ok cıkartmak gerekir.......tabi amc yerine dmc de olur o size kalmıs

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

amc daha iyi amc kullanın .....

bence tek forvet ve arkasına amr ve aml ye iki tane kanat oyuncusu koy deplasman maçlarında kontra atak yaparak çok daha başarılı olursun...

Ben de Türkiye yi yeni aldım size tavsiyem 4-4-2 mr ve ml nin kanatları sonuna kadar aç ve takım ayarların da defansif ,karışık pas, much ,wide ve sert şekilde olsun . defans hamit tolga ü.özat ve ergün
    orta: sol tuncay , sağ hasan şaş,orta yıldıray ve emre forvet ümit,fatih,nihat,necati den istediğiniz ikisi ama fatih i seçmenizi tavsiye ederim iyi kafa vuruyor. defans göbekte iki adama da adam markajı verin kesinlikle bol gol atarsınız ama gol de yiyebilirsiniz

Mesaj Yetkileri