1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: Kariyer Bölümü

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Default Kariyer Bölümü

Kariyer bölümünde her gün bir kariyer açılıyor eski kariyerler bir anda bırakılıyor.Bence bu da kirlilik oluşturuyor.Uzun zamandır dikkatimi çeken bir konu bu. Benim önerim konu açan arkadaşların daha dikkatli olması tabi ki de herkes kariyerini yayınlamakta özgür ancak bir gün takip ettiğimiz kariyer diğer gün bitiyor.Uzun soluklu kariyerle daha çok hoşuma gidiyor açıkçası.Sizin de önerileriniz bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Aynen..Ben açmayı düşünüyordum.Biris açıyor iki gün sonra kapanıyor.Hem bizim kariyerlerimiz arka sayfalara düşüyor hemde forumda kirlilik oluşuyor.Bakarsanız sayfalarca kariyerden çoğu kapatılmış kariyer.Boş yere bazı arkadaşlara umut verip sonra bir anda ben vazgeçtim hadi kapattırayım deyip konuyu kapattırıyorlar.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Aslında kariyer yazmak sabır işi fazla sabır birçok kişiye zor geliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Mesela bana.WBA ile oynuyorum Premier lige çıktım ama açıkcası o kadar resimi upload et yayınla zoruma gidiyorİnsanlara biraz burda hak vermek lazım ama bırakmak neysede yenisine başlamakta ayıp.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by JunkChorn View Post
    Mesela bana.WBA ile oynuyorum Premier lige çıktım ama açıkcası o kadar resimi upload et yayınla zoruma gidiyorİnsanlara biraz burda hak vermek lazım ama bırakmak neysede yenisine başlamakta ayıp.
    Oğulcan bi bakarsan birini kapatıp diğerini başlatıp onuda kapatıp başlatan var.Bazılarının 2-3 kariyeri var ama hepsini idare ediyo.Ama bazılar 1 kariyeri kapatıp diğerine başlayıp konu açıyo.Sanki çocuk oyuncağı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Bahçelievler

KAriyer felan saçma iş bence....Adamın hile yapmadığı ne malum...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

12 sayfada tam 21 kariyer hikayesi kapatılmış.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Bugra Garcia View Post
    İnanmıyorsan okumayacaksın arkadaşım.Ayrıca hile belli olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Gel sen bakim benim MSN'e alayım ifadeni...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Bahçelievler

Quote Originally Posted by JunkChorn View Post
    İnanmıyorsan okumayacaksın arkadaşım.Ayrıca hile belli olur.
    Zaten Okumuyorum ...Buda Benim Fikrim...
    Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Gel sen bakim benim MSN'e alayım ifadeni...
    Gel Bakalım D

Neyse Beyler Konu Başka Yerlere Dağılmasın

Bununla ilgili ne yapılsa da iş gene üyelerde bitiyor arkadaşlar. Duyarlı olmak gerekiyor.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Sen önce yazdığın mesajların saçma olup olmadığına bak bence. Kariyerlerimizi paylaşmak neden saçma olsun Allah aşkına ya? Hile yapınca elimize ne geçecek? Kariyer hikayelerini okumuyorsun bu bariz belli, okumadığın şey için de yorum yapma hile falan diye...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Kariyer bence hiç saçma değil.Zaten biçok kişi beğeniyor.Mesela bazen çok iyi yazan arkadaşlar oluyor ve onların yazısını okudukça bende bir FM oynama isteği oluşuyor.

Nesil
    2006

Evet kariyer bölümünde çok fazla kariyer var ama içlerinde gayet iyi kariyerlerde var. Gerçekten güzel oluyor. Zaten iyiler kendini kötülerden ayırıyor. Ortak kariyerler artarsa konu açılımı azalır.

15. Default

Yaz geldi. Daha da artacak bu kariyerler.

Gecelere akalım hesabı

Bi kariyer açıp,ilgi gösterilmeyince 2-3 gün içerisinde bitirenler var.Bu iş sabır işi bence

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Daha 2 gün önce açılan ortak kariyerden birisi vazgeçti.Eee şimdi ne olacak ? O kariyer kapanacak ve kirlilik yaratmış oalcak

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Daha oynanmadan biten kariyer var.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

yöneticiler Silsin o konuları değil mi???

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kariyere devam etmeyecek olanlar bizlere ulaşsın ve konuları kapatalım. Ayrıca konu kapatıldığı için cevap yazan olamayacak ve konu arkalara gidecek, devam eden kariyerlere mesaj yazımı da devam ettiği için ön sayfalarda olacak. O nedenle kapalı kariyerlere bu kadar kafayı takmayın.

Kimseye sen yazamazsın diyemeyiz, herkes yazmakta özgürdür. Sadece artık yazmayı düşünmeyenler bizlere haber versin konuyu kilitleyelim...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

ama her önüne gelen başlıyacağım diyor sonra yok şu sebepten yok bu sebepten yarım bırakiyor.Bizim konular arkada kalıyor.......

Herkes özgür istediğiini yapar adamın hefesi var açıp bizle paykalşmak isityo ne var yani bunda... Açmamı dicez adama... Sen yine uzun soluklu takip eetin kariyerlere abone ol sürekli gözünün önünde olur... Bunu aza indirgemenin bir yolu msla oRtka kariyer sayısını artırmak...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Arkadaşların hepsi doğru sölylemişler açılan kariyerler bazen farklı sebeplerden erteleniyor, iptal ediliyor bu da forumda kirlilik oluşturuyor.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

ya tamam açsınlar ona bişey diyen yok ama 2 gün sonra niye kapatıyorlar_???

Arkadaşlar herkesin birde normal hayatı var, tamam FM'yi hepimiz çok seviyoruz ancak bazen şartlar bırakın FM'yi pc başına geçmemizi bile imkansız hale getirir. Kimseye niye kapatıyorsun da diyemeyiz.

Kimseye sen açma kariyer diyemeyiz. Zaten güncellenen kariyerler üste çıkıyor bırakın alt kısmınıda bizler çözelim gerek görülürse silinir bazı başlıklar.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

benim kariyerim 2. sayfaya düştü.En son ben mesaj yazdığım içinde mesaj yazsam bile gözükmüyor.yani öyle kalıyor..??_?_?_

Mesaj Yetkileri