Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 44 sonuç

Konu: Manager 2005 SaĞ Kanat???

Exclamation Manager 2005 SaĞ Kanat???

Arkadaşlar bana Fenerbahçe'ye gelebilecek çok fazla pahalı olmayan(8 milyon dolar'a kadar)bir futbolcu söyler misiniz???Çok Acil!! Hiç adamım yok bir tek Serkan Balcı var o da defansif ve 7 maç yaptım 5 inde 3, 1 inde 4, 1 in de 5 oynadı.Şimdiden teşekkürler...

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

sidney govou... peşin alamazsan taksitle al ben almıştım

bonaventoure kalou var.celement fritz,salvator gambino,bierhofka,karaca,aruna,okan koc,serhat akını satmadıysan oda iyidir.diğerlerine bi bak büyük takımlara gitmedilerse alabilirsin.

İkiniz de çok sağolun yardımlarınız için.

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

serhat ı naptın yaw. serhat o oyunun en iyi sağ kanatlarından bi atnesi ?

Nesil
    2007
    Yer
    Kahramanmaraş

Yasin Karaça,Gökdeniz Karadeniz doğru transferler olur kanımcaSerhat akın forvette daha güzel işler yapıyor ama kıl oluyorum ben o adama

bende sevmem serhatı en iyi amr joaguin.ama fbye gelmez.kalou ve govou çok iyidir.ha bide camoronesi var fiyatta tam senin istediğin gibi 7.5 8.5 civarı.

Nesil
    2007
    Yer
    Kahramanmaraş

Quote Originally Posted by twins View Post
    bende sevmem serhatı en iyi amr joaguin.ama fbye gelmez.kalou ve govou çok iyidir.ha bide camoronesi var fiyatta tam senin istediğin gibi 7.5 8.5 civarı.
    sabah akşam fm05 oynuyon galiba ezberlemişsin

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Camoranesi işini görür.Serhat'ı da yedek al

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

ben serhat ı hiç forvette oynatmadım. sağ kanatta yardırıyo topu kapabilene aşkolsun :d orta açmadan top çıkmıyo ayağından ...

Quote Originally Posted by WoLdemoRt07 View Post
    sabah akşam fm05 oynuyon galiba ezberlemişsin
    ezberin üstüne kaç ezber geçtim yaw sen bana finansını söyle ben sana o paraya en iyi onbiri çıkarayım

fm05 i yeni bıraktım 06 a geçtim.ama bakıyorum millet 07 e geçmiş ben bi model alttan takip ediyorum böylede güzel napalım

Nesil
    2007
    Yer
    Kahramanmaraş

Quote Originally Posted by twins View Post
    ezberin üstüne kaç ezber geçtim yaw sen bana finansını söyle ben sana o paraya en iyi onbiri çıkarayım

fm05 i yeni bıraktım 06 a geçtim.ama bakıyorum millet 07 e geçmiş ben bi model alttan takip ediyorum böylede güzel napalım
    ya abi haklısında 2005 sıktı walla yaw.ben hiç fm06 oynamadım ama şimdi buldum internetten 500mb gibi bişey.indircem inş.kota izin verirse.şuan fm07 oynuom ama çok yavaş oynatıyo.fm2006da daha zevkli olur gibime geliyo.hız bakımından

serhat filan hikaye bende fm 2005 oynuyorum gökdenizi aldım harika her maç 7 den aşağı oynamıyor tavsiye ederim

Nesil
    2007
    Yer
    Kahramanmaraş

Quote Originally Posted by samet34 View Post
    serhat filan hikaye bende fm 2005 oynuyorum gökdenizi aldım harika her maç 7 den aşağı oynamıyor tavsiye ederim
    Gökdenizde güzel.Deniz baykarayıda unuttuk bu arada...

Hepiniz çok sağolun.Serhat'ı forvet oynatıyorum.Hem ben de fazla sevmem o adamı.Ama zorunluluktan oynatıyoruz işte.Ne yaparsın.

Quote Originally Posted by FRUKO777 View Post
    Hepiniz çok sağolun.Serhat'ı forvet oynatıyorum.Hem ben de fazla sevmem o adamı.Ama zorunluluktan oynatıyoruz işte.Ne yaparsın.
    satabilirsin
    sat gitsin hatta.15 mn civarı satarsan kara bile girersin.onun yerine daha kaliteli oyuncular alabilirsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Kahramanmaraş

Cafercanla özgürcan serhattan kat kat ii bence

bu arada cafercanı en fazla ne kadar değerde gördünüz? ben lazıo da oynarken cafercan betisteydi ve 30 mn değeri vardı.daha fazla gören varmı?

Nesil
    2007
    Yer
    Kahramanmaraş

47tl barca

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Çek cumhuriyetinden bir adam vardı Limbersky işini fazlasıyla görür umarım..
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gökdeniz var Govuo yuda alabilirsin

fruka kardeş gökdenizi al mükemmel ben aldım sonra değeri artıyo 2 sene sonra satarsın daha iyisini alrsn

Nesil
    2007
    Yer
    DERĞ*NCE KOCAELĞ*

Kalou kalou kalou TAbıkıde genc olan kalou !!!

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

salomon kalou dan bahsediyosun sanırsam fazla paran yoksa karel poborsky yi de alabilirsin

bonaventoure kalou yu salamon kalou ya tercih ederim.adam manyak ötesi

bence yasin karaça'yı al. ucuz bi futbolcu. watford zon sıradaydı karaça yı aldım her maçta gol attı, ylın oyuncusu seçildi ve watford 14. oldu.

ha bu arada mauro esposito vardır amrlc/fc....defans hariç her yerde oynat süperde verim alırsın.cagliaride oynuyodu yanlış hatırlamıyorsam.hem ucuzda tavsiye ederim.

Thumbs up

ben jo**uini tek gecerim abi

Quote Originally Posted by cengavs View Post
    ben jo**uini tek gecerim abi
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    oyundaki en iyi sağ kanat oyuncusu joaguin ama her takıma gelmez pahalı bir futbolcu.bizim dediklerimiz biraz daha ucuz oyuncular.birde man city de shan wrigth phlips le daniel bierofka var.bunlarda çok iyiler.daha önce yazıldımı dikkat etmedim ama.

Nesil
    2007
    Yer
    Kahramanmaraş

bn galatasarayla 4yıl üstüste cli aldım ama gelmio genede jo**uin türkiyeye gelmio heralde 2005te

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri