1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Fm modifier v 2.2 beta

Default Fm modifier v 2.2 beta

Arkadaslar yukarida 'go' kısmına ne yazicaz..Sanırım oyunu bulamıyor..Hicbir degisiklik yapamadim..Yardimci olun lutfen..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyun açıkken Load'a tıkla

Quote Originally Posted by the_imam912 View Post
    Oyun açıkken Load'a tıkla
    Hocam kayıtlı oyun acıkken mi,yoksa ana menu acıkken mi laod tıklamam gerekiyor?

arkadaslar bu modifierde oyuncunun herseyini degistiriyorum ama oynadigi klubu degistirmiyor ya...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

FMModifier'de oynadığı kulübü değiştiremezsin sadece kontrat tarihiyle oynayarak kendi takımına transfer etmeyi deneyebilrisin

Ama bence hile yapmak pek zevkli olmaz ama yinede kendi kararın

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    FMModifier'de oynadığı kulübü değiştiremezsin sadece kontrat tarihiyle oynayarak kendi takımına transfer etmeyi deneyebilrisin

Ama bence hile yapmak pek zevkli olmaz ama yinede kendi kararın

Dostum yok hile yapmiycaktim zaten...Son olan transfer guncellemelerini yapcaktım...Mesela linderoth,R.Carlos,Tello,Rustu,M.yozgatli diger transferler falan...Bunlari yapabilecegimiz baska kolay bir program var mı acaba..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Oyunun kendi editörünü kullanarak yapabilirsin zaten FMModifier dean yapınca sadece kayıtlı oyununda işe yarar ama ana editörden yapınca "yeni açacağın" tüm oyunlarda etkili olur.

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Oyunun kendi editörünü kullanarak yapabilirsin zaten FMModifier dean yapınca sadece kayıtlı oyununda işe yarar ama ana editörden yapınca "yeni açacağın" tüm oyunlarda etkili olur.
    hocam iste kendi editorunu kullanmayı beceremedim o karısık geldi yapamadim...

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

ya arkadaşlar oyundayken loada basıyorum biraz bekledikten sonra giriyor oraya isim yazıyorum bulmuyor rasgele bir harfe basıyorum bilgisayardan dosyaları buluyor oyuncu bulacağına yaf

eyvallahhh

valla bravo

link bozuk arkadaşlar yardımcı olur musunuz ?

Mesaj Yetkileri