Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 41 arası toplam 41 sonuç

Konu: FM 2007'de Oyun İçinde Karşılaştığınız Hatalar

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by powerbambam View Post
    birebir adam markajında belırttıgım ısmı tutmayıpta neden baska adamlara man markaj yapıolar bu oyunun bır hatasımı
    Bu hata değil. Sen maç başında adamı verdikten sonra rakip teknik adam o adamının tutulduğunu görüp onun pozisyonunu başkasıyla değiştiriyor. Senin oyuncun da değiştirdiği adamı tutuyor.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

öteki soRunlar qecici oLabilri ama klüp ve oYuncu özellikleri olayı abartı ötesi bence de..
    Gecen TR ligi oYnuyorum G.S. ile sampiyonlar liginde finale kadar qeLdim Fenerde qeLdi finale kadar buraya kadar hersey normal fenerin eledigi takımlar ise FB:1 Inter : 0 - İnter : 0 Fb: 2 Sonrasında Barcelona : 2 FB: 4 - FB: 3 Barca : 1 Sonrasında FB : 0 Manchester: 0 - MNCHSTR : 0 FB 2 ve FinaL GS: 3 FB: 1

Tamam oLabilir de Fenerin Eledigi o 3 dev takımın kadrosuna baktım FB'de Ferdi die brisi 17 yasında brisi ve bikac Tr liginden qeLen birisi bu kadryola Forvetinde Adriano & İbrahimovic oLan İnteri eLedi ya.. ne diyim

3. Question deneme süresi saçmalık mı ?

arkadaşlar beşiktaşta 5 yabancım var ve maxim tsigalko yu denemeye cagardım transfer sezonu kapanmıs ve denemedeki oyuncuyu lig macında oynattırdı bu şaçmalık değil mi ?

Denemek icin antremana cikarilan oyuncular sozlesme yapmadigim halde resmi macta oynayabiliyor

Turkiye liginde ikili averaj tam manasıyla dogru değil işte kanıtı:
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=44565

arkadaslar benim sorunumda transfer teklifinde bulunuyorum kulup kabul etmiyor gerekceside baskalrini engel olacam diye ne alaka ya
    adam 350 k ben ispat icin 100 m verdim adam satmam dedi var mi bole bisi

- Menajer Futbolcu iletişimi çok kısıtlı
    - Acayip derecede maç içi hata mevcut; her foule sarı kart, durup dururken görülen kırmızı kartlar ( hemen hemen her maçta oluyor ), topun fizik kurallarını alt üst ederek falso alıp gol olması vb. gibi
    - 16m € luk Denizlispor'un transfer bütçesinin yanında 3m €'luk Barca'nın transfer bütçesi gibi alâkâsız rakamlar, ki Denizlispor'un 07-08 trasnfer sezonu için 600-700k YTL transfer bütçesi mevcutken, 1m YTL (sanırım biraz daha fazla) gibi bir borcu da söz konusu... Bu bütçe hataları her takım için geçerli...
    - Serbest oyunculara yapılan tekliflerin bile "Kariyeri açısından geri adım" olacağından reddedilmesi ki oyuncunun zaten kariyeri yok! Adam serbest gören de Real Madrid'de oynuyor sanacak...
    - Rakiplerin futbolcularına değil "Takım adlarına" bakılıyor maçın seyri için... GS berbat durumdayken bile bana fark attı. Karan yok, Hakan yok, Özgür yok, necati yok, bir sürü bilinen oyuncusu yok, bi anadolu klübünden farksız ve hatta 2 forvetinin toplam değeri 360k € civarı ve benim 19 bitiricilikli ( ) tevfik köse birşey yapamazken, biri 33 yaşında biri 20 yaşındaki bu iki kafadar beni gol yağmuruna tuttu
    - Hasagic'i aldığım hafta 3ay ile 5 ay arası sakatlandı.. Sakatlık acayip sorun, Kadrom 24 kişi ve 5'i sakat bunalrdan 2 tanesi 3-5 aylık tedavi görecek olanlar..
    - Adam alırken klübüyle anlaştıktan sonra futbolcuya önerdiğimiz o anki maaşının 5-6 katını futbolcu kabul etmiyor.. Gerçekte böyle teklifi çevirecek futbolcu var mı acaba
    - Daha avrupa macerası yaşamadım bi anadolu klübüyle.. BayernMünich ile yaşadım ama orda bi hata ile karşılaşmadım.. Ama eminim arkadaşlarda olduğu gibi birçok hata da kupalarda mevcuttur.
    - Bizim atakların %5'i gol olurken, rakipte gelen giden gol atıyor.. Bi kalecilerden gol yemedim o da yakındır
    - Oyuncu değerleri zaten başlı başına bir saçmalık..

Umarım bizi FM08'de gerçek anlamıyla bir futbol simulasyonu bekliyor olacaktır...

Esen kalın

ya ewet hepsi dogru takas olayi olmuyo bide oyuncuya onceden ilgilenenler oluyo bende ilgilenmeye basliyorum adamlar cok dusuk fiyat weriyo kabul ediyolar ben de onlarin werdigini yada biraz yuksegini weriyom kabul omuyo

Quote Originally Posted by sdtdursun View Post
    ya ewet hepsi dogru takas olayi olmuyo bide oyuncuya onceden ilgilenenler oluyo bende ilgilenmeye basliyorum adamlar cok dusuk fiyat weriyo kabul ediyolar ben de onlarin werdigini yada biraz yuksegini weriyom kabul omuyo
    sonraki satıştan pay vermiştir onlar

oyunda uzaktan gol atmak imkansız hale getirilmiş rakip için geçerli değil bu tabiki bizim 19- 20 ile uzun sut çeken adamlar kaleyi tuturamazken sezon boyu adamlar her maç neredeyse uzaktan takıo golleri uzun sutları 9 10 civarı.
    kaleciler de aynı sekilde hiç bi özlleiği olmayan kaleciler her maç 10 ile oynarken bize karşı bizim kaleciler 6 dan yukarı cıkarsa seviniyorum.
    tr lig kupasında 6 sezon boyunca karşıma sakarya spor çıktı 3-0 olan maçlarda bile son 10 dk da maç berabere döndü penlatılara giden maçı kaybettim oyunda penaltı attımmı seviniyorum buda büyük bi saçmalık olmuş 702 patch inden sonra .
    maç son derece iiyi bi şekilde giderken son 10 dk da 3-0 4-0 lık maçlar bile değişebiliyo ve bu takım kırmızı kart yediği halde daha baskın oynaya biliooda enteresan bi olay kırmızı karttan sonra sanki kartı ben yemişim gibi oyun bi anda dönüyo.
    bizim forvetlerin aşırı beceriksiz olmasının yanınd arakipte sezon boyunca 1 macta forma giyen oyuncular o macta 5 gol bile atabiliyo 1 2 gol saymıyorum 2 defa 5 gol yedim tek futbolcudan sezon boyunca 1 mac 5 gol atılan şut 20 kaleyi bulan 3 5 civarı sut rakip takım atılan 7 kaleye giden 3 gol 3 3,0 yeniliyorum buda cok sacma kaleciyi gecen forvetler bos nkaleye gol bile atamıyo sakatlık den o da baska bi dert sag kanatta 1 kişi sakatlansın örnek olarak butun sag kanat sakatlanıyo bu da enteresan bı olay anlat anlat bitmez 702 patchi ile düzelir dedik aynen devam edio

Talking

Quote Originally Posted by tmac_91 View Post
    ayrıca bişi var kaleciler aut kullancak ya ne alaka orta sahaya kadar koşuyo geri gelip topu alıo aut kullanıo bapırmaya falan mı gidio çok gıcık oluom bu saçmalıklara
    evet kardeş bazende rakibin forveti topu atıyor top kalecenin dibnde ama forvet geliyor topu tekrar kaleciye veriyor ya bende ona gıcık oluyorum veya kaleci top önünden geçiyor topu tutmuyor bu kaleci maç esnasında nasıl top tutuyor

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri