Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 198 sonuç

Konu: Football Manager 2008

Fm 2008'de belirli bir süreden sonra başkan olabilmek olsa güzel olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

"kadro dışı bırakma" diye bi ceza şekli olmalı

Adamı Kadroya almassan kadro dışı bırakmış olursun işte

Kendi ikonumuz olacak
    Tansiyonu yuksek maçlarda oyuncular arasında kavga çıkacak
    Maç ekranı biraz daha büyüyecek ve Tribünleri de görebilme imkanımız olacak
    Yine tansiyonu yuksek maçlarda tribunlerden yabancı maddeler yağacak
    Antremanları izleyebilme imkanımız olacak
    Bir anlamı olmasada yabancı ligdeyken tercümanımız olacak
    Oyun içinde sağından atıp solundan geçme vb. değişik çalım stilleri olacak
    Transferler gelirken Uçağa bindi felan yazsın (Çok gereksiz ama olsun)
    Ve de en önemlisi Dünya karması,Avrupa karması gibi özel maçlar olacak

Bunlar olsa oyun dünyanın en güzel oyunu seçilir.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

1.maca git dedigimizde futbolcular sahaya tünelden gelsinler ve seromoni icin dizilip bi süre beklesinler.sonra sahaya yayılsınlar.(o anda birde güzel müzik hoş olur.)
    2.deplasmanlara gittigimizde kimleri götürcegimizi belirleyebilelim.
    3.antrenmanları basına açma ve kapama secenegi bulunsun.
    4.başkanla konuşma secenekleri başkan etkileşimi gibi bir menü olsun.takım hakkında fikir alışverisi yapalım.
    5.ülkelerin gazeteleri olsun ve biz onlara açıklamayı kendimiz yapabilelim.
    6.oyuna alacagımız oyuncuları ısınmaya biz yollayabilelim.örnek kemal ısınmaya basla oyuna girceksin birazdan.(90.1 de bunu dedigimizde kemal tekmelikleri fırlatabilir mesela bu da ayrı bir renk katar.
    7.transfer komıtesı kurulsun ve transferlerı bız deıl o komıte yapsın bız onay verelım.lıste sunalım.

bütün ülkelerin futbolcu yüzleri olsun
    gerçek formalar olsun

ilk bakışta en önemli sorun kart ve sakatlık bunların yanında türkiye ligindeki futbolcularda daha iyi incelenmesi gercek özelliklerinin oyuna yansıtırlar umarım...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Birde stadyumun şeklini, antrenman tesilerinin halini (resimlerini görebilelim. Yönetim diyo stadyum büyütüldü antrenman tesisleri iyileştirildi.ama bişey göremiyoz.)

Bilet fiyatlarını ayarlayalım.

Ayrıca menajerin sosyal hayatıda olsun. Mesela Bara git seçeneği olsa Felan yönetim bizi uyarsın gece hayatını bırak die

kız arkadasımız olsun

Ayrıca adamlar artık yuvarlak deilde uzun olsa.

Ayrıca maç ekraında kamera seçenekleri daha çok olsa(kale arkası, Tele vs.vs.)

Birde emekli olan oyuncu veya personeller belli bi yaştan sonra vefat etse.

yahu bu mesela ben 1-0 yenik ken faul yaptım adam kullanmıyor benim adamım atıyor ona topu gidip almıo benim adamım ağzının içine atana kadar zaman geçio ne kadar saçma ya kaleciler aut kullanırken neden ceza sahası dışına koşıuyo sonra geri gelip vuruyo direk vursun ne saçma şeyler varda bakma

Nesil
    2007
    Yer
    DERĞ*NCE KOCAELĞ*

Umarım Burada ki Önerileri Göz Önüne alırlar GErçetten mükemmel Şeyler var Oynadık ca oynayası gelır insanın !!!!

Ama bişe söleyim mi Burada kilerin hepsi yapılırsa YEminle Bİ maca girenecek 1 saat geçer Valla !! ancak Oyun Oyunluktan cıkar Dehşet Güzel olur GERÇEK GİBİİİİİ ....

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

bence en buyuk problem sakatliklar insallah duzelir
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

sakatlık ve kart problemlerini düzeltsinler.çok çektim bunların yüzünden.

sahaya yabancı madde atma ve taraftarların sahaya inmesi olsun bide menajer ikonu olacaksa bnmki yuvarlak olmasın

ya abi bana bu hakmeleri cok haksızlık yapıyorlar artık ben hakemelri eleştirmeye bıktım her defasında artık tribündeyim birazda fedarasyonu eleştirelim onları istifaya dawet edelim

- Isındıracağımız oyuncuları istediğimiz zaman ısınmaya gönderelim.
    - Maç Spikeri sesli olmasın! ( Sahanın kenarındasın ve zaten izliyorsun)
    - Tabii ki yedek kulübesinde biz de olalım. Taktik ayarlamaları yapıp maça devam ettiğimiz sırada bizim adam ayağa kalksın ve saha kenarıana gelsin. Hatta bazen yardımcı hakem gelip uyarsın. Tribüne göndersin (Fazla hayal oldu sanki..)
    - Transferlerle ilgilenen kişiler görüşsün. Ya da yönetime liste verilsin. Şunları istiyorum diyelim. Oyuncu Etkileşimi artırılsın ve biz de bunu kullanarak oyuncularla görüşüp takıma katalım.

Bu kadarı yeterli gibi geldi. Türkçe dil desteği çok zor.

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Beyler 2 şey soracağım. Fm 2008 in ilk Ekran görüntüleri ve demosu ne zaman çıkar? Bir fikri olan varmı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

herşey gerçekçi 15 yaşında oyuncular var piyasada ama ben menejer ekliyince yaş 30 oluyo
    bence bunu düzeltsinler
    herkes gerçek yaşıyla oynasın

bilgisayarımın dilini değiştirmeden oynamak istiyorum..2.si fifa serilerindeki isim yanlış yazarsam kusura bakmayın john watson ve allan mccoist olsa spiker olarak.veya ingiliz biri.çok güzel olur.bide 3. olarak çeşitlilik arttırılmalı oyunda.maç konuşmaları,sesler,maçlardaki spiker yazıları,skin vs....ayrıca bu maç görünümü gayet güzel.2d.değiştirirlerse oynamam bu oyunu.daha gerçekçi olması için değiştireceklerini düşünüyorum.5.olarak kalecilerin 6 saniyede topu oyuna sokması kuralını bir türlü göremedim.kardeşim vurmuyorsa çıkar sarıyı bas kaleciye.adam maç bitene kadar bekliyor sanki.sinir oluyorum vallahi.birde son olarak şu bazen save oyunlar çalışmıyor.bunun bir çözümü varsa yapsınlar.giresunu çıkardım süper lige.tam uefa kupasına gittim maçımı oynayacaktım.açılmadı oyun.gitti 10 senelik kariyer.neyse daha uzun uza yazıp milleti sıkmayayım.bu kadar yeter.sabırsızlıkla bekliyoruz fm 2008'i.

Quote Originally Posted by WebMaster91 View Post
    - İlk etapta duran toplarda oyuncunun topu kalecinin önüne atana kadar geçen saçma zaman düzeltilsin..

- Sakatlıklar çok abartılı..Onlarda düzenleme yapılsın..

- Oyuncular topsuz alanda çıkan tartışmalarda direkt oyundan atılmasın, ilk önce sarı kartla uyarılsın..

- Hakeme itirazlarda bazen çok fazla kırmızı kart oluyo, bu da düzeltilsin..

- Federasyona hakemi şikayet edip haklı bulunursak maç tekrarı yapılsın..
    tamamına katılıyorum bide:

----tribünler olsa...
    ----stadyumlara bizim adımız verilse
    ----antreman tesislerinin adı yazılsa
    ----toplar daha gerçekci olsa
    ----oyuncularla daha çok konuşma olsa
    ----başkanla konuşsak
    ----başkandan memnun olmadığımızı medyaya bildirsek
    ----kulup başkanı olabilsek
    -----------------FM 2008-------------------
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ibogs1905 View Post
    sahaya yabancı madde atma ve taraftarların sahaya inmesi olsun bide menajer ikonu olacaksa bnmki yuvarlak olmasın

walla benimkide öyle olsun gardaş

mçlar 2d yerine 3d olsun macı yedek kulübesinden izlliyeilim saha kenarından oyunculara bağırabilsek çizgiyi gecince 4 hakem uyarsa ona küfür edib bizi trbüne yollasa
    taraftarlka önemli bir galibiyeten sonra sahaya inse
    oyuncalar yabancı mddeler atsalar
    medya daha sık üstümüse gels
    oyun hızlandırılmalı daha cok ülke acabilsek

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

düşüncelerin çok güzel ama bunların hepsinin özellikle son maddenin diğerleriyle bir olması mümkün değil fifa manager 2007 adlı oyunda 2 ve 3. maddeler dışında hepsi var ancak oyun 1 dk[gerçek zaman] da 1 saat[oyun zamanı] ilerliyor

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

maç öncesi konusmalar falan ufak gelişmeler ve suan nerdese bütün managerlik oyunlarında var. biraz daha büyük gelişme bekliyoruz mesala Şike olayı manyak olur ,Türkiye'de Şike Olayı Kolay Kolay Yakalanılmaz ama İngiltre Liginde %90 yakalanılır Bu Olursa Çok Güzel Olur ... Başkanla konusmamız lazım , başkan bazı şeyllerde olaya elini atması lazım örnegğin : bir futbolcuya degerinden fazla para verirsek olaya hemen el atıcak bu futbolcu transfer edilemez falan dicek fm serisinde 2 .lig futbolcusuna dünyanın parasını ver baskan bişey demiyor çok sacma...

Benim tek isteğim sürekli User in yani bizim kalecilerimizin show yapmaması bilerek gol yememesi... Adamların kalecilerinin sürekli 8almamaları... v 17yaşındaki Dünya das hiç tanınmamış olmasına rağmen show yapmaması... Geri kalanı önemli deği fazla...

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

sakatlık ve kartlar düzeltilsin oyuncu ikonları yuvarlak yerine yassı olabilir ve kaç seneden beri bekliyorum ama eklenmedi maç arasında veya maç sonunda istediğimiz oyuncuya küfür seçeneği eklense hatta bunun yüzünden kulüpten atılmaya bile razıyım yeterki o anki sinirimi boşaltim
    bence fm in tadını bizim yaptığımız transferler getiriyor transferi başkan yaparsa bize birşey kalmaz transfer tarzı aynen devam etsin ticaret güzel bişey transfer yapmaya erinmeyin her şeyi başkandan beklemeyin
    başkan profilinin eklenmesinide istemiyorum(bende muhalefet gibiyim hiçbirşeyi istemiyorum) çünkü çoğu başkanın futbolla alakası yok sadece parasal destek sağlıyor yani onlara oyuncu yetenek yargılama ,taktik bilgisi gibi türden profil eklemek saçma olur

Quote Originally Posted by vivendi View Post
    mçlar 2d yerine 3d olsun macı yedek kulübesinden izlliyeilim saha kenarından oyunculara bağırabilsek çizgiyi gecince 4 hakem uyarsa ona küfür edib bizi trbüne yollasa
    taraftarlka önemli bir galibiyeten sonra sahaya inse
    oyuncalar yabancı mddeler atsalar
    medya daha sık üstümüse gels
    oyun hızlandırılmalı daha cok ülke acabilsek
    gardaş herşey iyi güzelde 3d olmasın yaw bu oyunun asıl zevk i ordan geliyorki

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    1.maca git dedigimizde futbolcular sahaya tünelden gelsinler ve seromoni icin dizilip bi süre beklesinler.sonra sahaya yayılsınlar.(o anda birde güzel müzik hoş olur.)
    2.deplasmanlara gittigimizde kimleri götürcegimizi belirleyebilelim.
    3.antrenmanları basına açma ve kapama secenegi bulunsun.
    4.başkanla konuşma secenekleri başkan etkileşimi gibi bir menü olsun.takım hakkında fikir alışverisi yapalım.
    5.ülkelerin gazeteleri olsun ve biz onlara açıklamayı kendimiz yapabilelim.
    6.oyuna alacagımız oyuncuları ısınmaya biz yollayabilelim.örnek kemal ısınmaya basla oyuna girceksin birazdan.(90.1 de bunu dedigimizde kemal tekmelikleri fırlatabilir mesela bu da ayrı bir renk katar.
    7.transfer komıtesı kurulsun ve transferlerı bız deıl o komıte yapsın bız onay verelım.lıste sunalım.
    HEPSINE KATILIYORUM BIR DE AYRICA SERBEST CE FUTBOLCUYLA KONUSABILSEK TRIBUNLER OLSUN SAHA KENARINDA BIZ OLALIM ANTREMANLARI IZLEYELIM ISTIKLAL MARSI OLSA IYI OLUR
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bir De Baskan Daha Cok Oyuna Mudahele Etse Onla Konusabilsek
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Quote Originally Posted by xxgokhanxxgs View Post
    tamamı ile katılıyorum!
    aynen özellikle
    3.lig olsun
    ve TÜRKÇE olsun

Nesil
    2006
    Yer
    antalya

biizim profilimizde diger manager ler gibi daha genis ozellikler olmasi lazim.biz uvey cocukmuyuz.5-6 ozellik var.gercek manager lerde butun ozellikler bulunuyor bunun duzelmesi lazim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

3d olsun bence daha güzel olur.

maçlar 3d olmasın. o zaman hep aynı hareketleri ve tekrarlanan olayları görürüüz bence.

Şu transfer teklifi işi geliştirilmeli. Gerçek hayatta olduğu gibi, ben Servet Çetin'i almak için Serdar ve Erkan'ı bir yıllığına kiralayabileyim.

Transfer sezonu açılmadan da kiralık teklifleri yapabileyim.

Bence en önemlilerinden "Loan Exchange" yani Kiralık Takası eklenmeli. Böylece daha da güzel bir FM'miz olur

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri