Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567
181 ile 198 arası toplam 198 sonuç

Konu: Football Manager 2008

ya bugün fm 2007 de bir maç yaptım.ben kayserispor u çalıştırıorum.son dakikalarda bir gol attım.hakem ofsayt dedi. maçtan sora itiraz ettim.sora bana uyarı geldi .pozisyonda hakem haklı diodu federasyon.pozisyonun tekrarını izledim bal gibi gol.bence böle olaylar olunca maçlar tekrarlanmalı.2.si oyunda sponsorluk olmalı.3. ise taraftarların oyunda bir yeri olmalı.çünkü futbol taraftarlar olmadan olmaz.mesela taraftarlar olsa oyunda maçlarda olaylar olur takıma saha kapatma vb. cezalar gelir.bu da oyunu gerçekçi kılar.bütün bunlar fm 2008 de yapılırsa oyunun çok güzel bir hal alacaına inanıyorum

mactan sora maratona baglanalım

antrenmanlari izleyebilelim
    kendi resmimizi ekleyebilelim
    mac oncesi medyada sorular sorulsun buze

4. Default

fm2008 de inşallah trabzonspordaki tolga zengini dandik bi kaleci olarak yamamışlardır fm2007 de en şaşırdığım olay o oldu

Arkadaslar bi şey sorucan FM O7 ile ilgili....

Ben Türkçe fm v2.1 i indirdim yükledim ama yama açılmıyor.Yani fm 2007 uygulama dosyası bulunamadı diyor.

Napıcam şimdiiiii???

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by earthfb View Post
    son dediğin 2 şey var zaten oyunda..

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

SiGames önerilerimizi dikkate alsa

Quote Originally Posted by earthfb View Post
    kendi resmini ekleyebiliyorsun zaten. Yeni oyun açarken..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

*Sıradan oyuncuların fiyatları 5-10 milyon$ gibi gerçekle alakası olmayan uçuk rakamlara çıkmasın.

*Herkesin dediği gibi sakatlık problemi ve kiraya verilen yabancıların kontejandan sayılmaması.

*Alt yapıdaki futbolcuların daha gerçekçi verilere dayanması. Nasıl Fredy Adu varsa Muhammet Demirci vs.. de olmalı...

*Başkan seçimleri yapılabilir 3 yılda 4 yılda bir başarlı başkanlar kalır başarısızlar gidebilir... 30 sene boyunca aynı başkan kalıyor

oyuncu ücretleri abartılmamalı
    yönetimin beklentisini daha özele indirmesi(mesela türkiye kupasında çeyrek final, tsl de ilk5 gibi)
    taktiklerde daha özele inilmesi
    sakatlığın azaltılması
    maç içinde sesli spiker olabilir fifa gibi ama olmasada olur sadece güzel olurdu...

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

*Başkanlık seçimleri yapılmalı..
    *Bizim de favori kişilerimiz falan olmalı..
    Değişik olarak şimdilik aklıma gelenler bunlar..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Katar, S.Arabistan, İran ve Japonya Ligleri de olsa fena olmaz..

Nesil
    2006

Maçtan sonra medyaya basın toplantısı yapabilmek. Böylece takımın durumu daha iyi belirtmiş olabiliriz. Ayrıca ezeli rakipler arasında yapılan transferler medyada daha fazla yankı bulabilir. Bu oyuna zevk katabilir. Mesela Messi R.Madrid'e gitse. Barça taraftarı tepki gösterecektir. Bu oyuna yansıtılabilir.

Oyunda tranfer yapmak kolay olmalı satışa çıkardığımız futbolcuları satmamız daha kolay hale gelsin nerdeyse hiç oyuncu satamıyoruz.

Stadlarımızın kapasitesini geliştirmek bizim elimizde olabilse. Stad yaptırabilmek için para biriktirsek

Oyuncuların ca ve pa ları orantılı olsa oyuncunun özellikleri genelde 13,14 ama oyuncunun ca sı 120-130 bir başka oyuncunun özellikleri yine genelde 13,14 ama oyuncunun ca sı 170-180 bu düzeltilsin bir standar getirilsin

Bilet fiyatlarını biz belirlesek derbi maçlarda fiyatları yükseltsek

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

fm 07 gibi geç çıkmasın yeter

özellikle ingiltere ligindeki sıradan oyuncular (ingiliz forvetler) cok abartılı 15 M YTL falan. Bence bu duzeltilmeli. Ayrıca Afrikadan 10 12 yasında cocuklar falan yetiştirme olsa kamerun a nijerya ya futbol kampları kurulsa cok guzel olur.

ben feneri alcam valla 2008 carlos var

bişey daha var tribünlerden madde atılması olsun örneğin şampionluk maçı 2-0 iken sahaya bişeler gelisn hakem soyunma odasına gitsin

Bide Seçtiğin 2 takımdan birbirine transfer yapamama gelsin böylece başlıca hile kalkar.

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567

Mesaj Yetkileri