1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: chelseayı para krizine soktum

Default chelseayı para krizine soktum

chelseayı para krizine soktum.acaba size geldi mi böyle bir olay başınıza.böyle büyük bir kulubü para krizine osktum.kriz düzeltilmesi için oyuncular satıldı.15 puan silindi -9 puan oldum.lig yeni başlamıştı çünnkü.ayrıca benide kovdular para krizine soktuğum için.bir dahada kimse istemedi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Napmissin sen ya ole.

Nesil
    2007
    Yer
    Kahramanmaraş

koskoca chelsea batarmı yaa

ya futbolculardan henryi decoyu birde kakayı almıştım.bunlardan lampard roben deco kaka başka kulübe gitmek istedi.bende gitmesinler diye haftada 140milyon euro verdim.ayrıca öteki oyuncularada en az haftada 90milyon euro verdim.bir anda böyle yapınca

devamı öyle işte

Nesil
    2006
    Yer
    Yalova

Sende kaşınmışsın arkadaşım

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

ben önüme gelen oyuncuyu aldım. başkanda para bol para bittikçe ek bütçe açıyo bana batıramadım ben kısmet

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bi keresinde bende Genoa'nın başındaydım.9-10 maç olmuş ben geldiğimde ve Genoa 24 takımlı Serie B'de 20. sıralarda.Adamları Serie B'den aldım çıkardım 2. olarak. Ve Serie A için kolları sıvadım transfer yapmak için.Buraya kadar çok neşeliyim. Herkes benden bende herkesten memnunum. Yaklaşık 55-60 oyuncu aldım. Transfer bütçem 400.000 USD bu parayla benden transfer beklemeyin dedim ve bonservisi elinde olan oyunculara yöneldim. 55 oyuncu rahat aldım. Tabi adamlar imza pirimi istedikleri için durum malum. Kulübün parası yok. Finanasal krize girdiler. Fakat Genoa'ya ben gelemeden önce transfer yapılmış Milito, Gabri vs. gibi değeri 10 milyon euro yu bulan oyuncular vardı bunlara takviye yaptım.Biraz fazla ve masraflı olduya kadro çok süper oldu. Lige başlamaya az bi zaman kala yönetimin ve traftarın beklentilerine baktım taraftarlar yönetime beni kovması için baskı uyguluyormu. Yönetimde benim yönetim tarzımdan memnun değilmiş. Serie A da fikstür çekildi. Şans oya bi maça bakıyo benim kapı dışarı olmam. İlk maç deplasmanda Milan'a. Milan'da milyon dolarlık transferler. yapmış. Maç günü geldi. Ve maçı 2-1 kaybettim. Hemen kovuldum. Halbuki Serie A'ya çıkaran kadroyu kuran benim. Yerime kim geldi biliyormusunuz. Fatih Terim. Ve 3-4 hafta sonra Genoa düşmemek için savaşması beklenen Genoa 4. sıraya tırmandı. Sonra buna çok kızdım (ACAYİP KISKANDIM TERİMİ ). Yeni menajer ekle dedim ve Genoa'ya menajer ekledim. terim'i devirdim.

Çünkü orayı ben hakettim. Terim hiç emek harcamadan geldi takımı 4. çıkardı.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Büyük başarı

Chelsea'yi batırmak şampiyon yapmaktan daha zor.

10. Default

ss falan koysaydın keşke

Quote Originally Posted by leondogus View Post
    ya futbolculardan henryi decoyu birde kakayı almıştım.bunlardan lampard roben deco kaka başka kulübe gitmek istedi.bende gitmesinler diye haftada 140milyon euro verdim.ayrıca öteki oyuncularada en az haftada 90milyon euro verdim.bir anda böyle yapınca

devamı öyle işte
    Biraz abartın gibime geldi

140+90=230 Milyon euro haftalık maaş biraz fazla...

Quote Originally Posted by mustafa35 View Post
    ss falan koysaydın keşke
    Nedir sendeki bu ss aşkı

Heryerde ss istiyorsun

abartma felan yok valla.para boldu bişey olmaz dedim böyle oldu

ya bn daha yeni üye oldum buraya o da taaa ne zamanın olayı valla

yaw ewet bu chelseade her zaman zararda oluyorsun ama bu kadarini gormedim cl yi falan aldın mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

ya chelsea batırmak imkansız geliyordu bana ama helal olsun sana. Ayrıca 9 puan niye silindi onu anlamadım

arkadaşım bravd sana nasıl becerdin anlamış değilim ama tebrik ediyorum seni.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    fm 2005 de bursasporu ulmıştım ikinci ligde 30 galibiyet 3 beraberlik 1 mağlubiyetle şampiyon oldum.8 sezon üst üste şampiyon oldum süper ligde.en son sezon ilk 8 maçta galibiyet alamadığım için şutladılar.nankör oyun bu fm.

Quote Originally Posted by zzzeeeggg View Post
    ya chelsea batırmak imkansız geliyordu bana ama helal olsun sana. Ayrıca 9 puan niye silindi onu anlamadım
    açıkcası bende anlamadım neden sildiler.Ama şöyle bir ahber vardı.Chelsea takımı (bir kuruldu ingilterede ama unuttum adını) borçlarını ödemek için para almıştır.sonra 2 hafta mı ne geçti oyunda.chelsea takımı kurulşa borcunu ödeyemediği için bir ceza verilecektir.sanırım ceza 9 puan silmeydi.yani insan başka ceza bulamadılar mı ya zaten onun yüzünden kovuldum puan silinince.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    9 puan silinmedi -9 puan oldum bu arada 15 puan silindi

bravo ya.:

o oyuncularıda ne kadar seviyomussun adamlar gidiyor sen yine de kendini ortaya attın sırf onlar gitmesin diye

ama sonunda olan sana oldu o oyunculara ne oldu peki sonra

ya beyler bu kdr cok parayı nası verıosunuz
    mesela bende futbolcuya sozlesme onerrken orneın yonetım bu oyuncuya en fzla 9milyon verebılıo dıo ben buna bı turlu 10 mılyon veremıom arkadas 140 vermıs eer yonetım haftada bu kdr verebılıosa nıe krize gırsın kı????

Quote Originally Posted by carizzmafb View Post
    ya beyler bu kdr cok parayı nası verıosunuz
    mesela bende futbolcuya sozlesme onerrken orneın yonetım bu oyuncuya en fzla 9milyon verebılıo dıo ben buna bı turlu 10 mılyon veremıom arkadas 140 vermıs eer yonetım haftada bu kdr verebılıosa nıe krize gırsın kı????
    yönetim verebilir o kadar.o aldığın futbolcuya bağlı.eğer oyuncu yıldızsa yönetim daha fazla para verebilir.ben neredeyse oynatmadıklarıma bile verdim.ama oynatmadıklarında yıldız.ondan fazla verebiliyodum.böyle 1 yıl fln oynayınca oldu.

asiqenc7 Misafir

Exclamation

Quote Originally Posted by GsDoruk View Post
    sana katiliyorum buyuk basari walla chelsea yi krize sokmak

Uğraşssam yapamam valla kardeş brawo

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Valla Chelseayı batırıyorsan her takımı batırabılırsın hemde kolayca
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

ben bi kere real madridi batirdim.ama benden puan silmediler.kovmadilarda.cunku 3 sezonda 3 cl,3 laliga,3 ispanya kupasi,2 superkupa,2isp super kupa aldim

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

bütün gemiler batar ama chelsea batmaz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kardeş büyük iş başarmışsın

tebrik ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by GsDoruk View Post
    işte bu kadar

Mesaj Yetkileri