Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon
151 ile 180 arası toplam 183 sonuç

Konu: Galatasaray 2009/2010 Sezonu Forma Tasarımları

Bir kaç sene önceki formaları arımıyor değilim her geçen senede formaları daha berbat yapmaya başladılar bu senede öyle olmuş , klübe destek için gene 1-2 tane alırız artık..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

siyah ve beyaz formalar güzel ancak klasik parçalı olan için aynı şeyi söyleyemeyeceğim

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

bı tek beyaz aLınır ıcLerınde

parcaLıyı nie kdr sade we kotu yapmısLar anLamadım
    parcaLı bzm persembe pazarında satıLanın aynısı

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Daha ilginç tasarımlar olabilirdi.Klasik olmuş.Ama yinede fena sayılmazlar.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

tanıtımda çıkan ile resmi sitedeki parçalı farklı

yazı fontunun büyüklüğüne bağlı mı anlaşma imzalamışlar avea ile

formaya yazı yazdırmam ama umarım şu yazı tipi artık değişirde birşeye benzer..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

aslında adidas 00/01 sezonundaki formalarıda yapabilirdi.Ama bence güzel yaa alıcı gözüyle bakınca

Nesil
    2005
    Yer

Quote Originally Posted by nart_susruko View Post
    tanıtımda çıkan ile resmi sitedeki parçalı farklı

yazı fontunun büyüklüğüne bağlı mı anlaşma imzalamışlar avea ile

formaya yazı yazdırmam ama umarım şu yazı tipi artık değişirde birşeye benzer..

hiç bir adidas takımı bizim fontu kullanmıyor. bizimde değişmemiz lazım katılıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Nesi farklı yav, ben bir fark göremedim.. Ayrıca yazı tipide o kadar kötü değil yav..

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

Quote Originally Posted by uAburak89 View Post
    Nesi farklı yav, ben bir fark göremedim.. Ayrıca yazı tipide o kadar kötü değil yav..

tanıtımdaki forma ışıklardan dolayı rengi öyle..
    adidasın logosunun üst tarafında farklılık var 2 forma arasında.

ayrıca sadece kırmızı bi forma daha çıkacakmış.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Evet kırmızı forma özel tasarım olacakmış, kombine alanlar öncelikli olacakmış..

Kombine Kart sahiplerini bir de sürpriz bekliyor. Adidas'ın özel olarak tasarladığı yeni Kırmızı Galatasaray Forması’na herkesten önce sahip olacaklar ve “Kıpkırmızı” Ali Sami Yen tribünlerinin oluşmasında rol alacaklar.

Galatasaray.org

Bu ayrımcılık nedir ya kombine sahplerine kırmızı forma bize yok tek suçumuz ist.dışında oturmak mı

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by Agent_Zero View Post
    Bu ayrımcılık nedir ya kombine sahplerine kırmızı forma bize yok tek suçumuz ist.dışında oturmak mı
    Kardes kombine sahiplerine sadece oncelik verilecekmis tabii forma kalmazsa haklisin o da var yani...

önceliği versin de piyasaya da sürsün adamlar demiyo ki forumlarda yapılan formaları gördük pişman olduk yeni sipariş verdik,kombinenin arkasına sığınıyor özhan beyimizin pazarlamacıları.ankara'ya daha formaları göndermediler bile

çubuklu forma isityoz

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

arkadaslar gs formaları ankaraya ne zmn gelecek ???? bi bilgisi olan var mı

geçen gün storea sordum zemlinskis haftaya çarşamba ellerine ulaşacağını söylediler

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Galatasaray Futbol Takımı’nın 2007-2008 sezonunda giyeceği siyah ve beyaz formalardan sonra, klasik parçalı formalar da GS Store mağazalarında.

İstanbul’daki GS Store mağazalarında bugün itibariyle yerini alan yeni Galatasaray formaları, yarından itibaren Anadolu’da bulunan GS Store mağazalarında olacak.

Dün çıkmıştı bu haber, bugün gelmiştir..

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

arkadaslar bugün GS STORE a gittim gördüm formaları bayağı güzel
    Galatasaray Taraftar forması 44 ytl
    Galatasaray Futbolcu Forması 77 ytl
    bence durumu ii olan bütün gs taraftarları bu formalardan satın alıp kulübe katkıda bulunmalıdır!!!!!!!!!!!!!!
    satışlar fazlaymış her an tükenebilir

Galatasaray Sankİ Hagİ Zamaninda Daha GÜzel Forma Yaiyodu O Hagİnİn GİydİĞİ Sİyah Forma O Uefanin KazanildiĞi Beyaz Forma

2006 – 2007 Sezonu Formalarında İndirim Başladı

Galatasaray Store, taraftarımız için 2006- 2007 sezonu formalarında indirimli satışa başladı.

4 farklı modelin uzun kollu ve kısa kollu varyasyonları ile hazırlanan orijinal 2006-2007 sezonu Galatasaray formaları Galatasaray Store’larda…

Forma ve baskı ücreti ile birlikte 87 YTL ve 82 YTL’den satın alınan formalara artık forma ve baskı ücreti dahil toplam 62 YTL’ye sahip olabileceksiniz.

Sizde Galatasaray Store’lara uğrayarak bu fırsattan yararlanın.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

bu seneki formalar çok güzel ben aldım her maddi durumu ii olan gsli bu formalardan almalı

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Çok güzel bir haber.İnşallah bizim yönetimde indirime gider.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Migros Üst

Cool

ben bir fbli olarak şunu söyleyeyim. sarı kırmızı forma hiç güzel olmamış. renkler çok garip. solgun duruyor. bence daha güzel yapabilirlerdi. diğer beyazla siyah forma ise zaten klasik. bikaç oynamayla çıkarıyolar piyasaya. şunuda söylim adidas omuzlarda üç çizgi modelini her takıma uyguluyor ama geçen sene fenerde böyle bişey yoktu. galiba 100. Yıl nedeniyle yapılan bir jestti.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by Bandidas View Post
    ben bir fbli olarak şunu söyleyeyim. sarı kırmızı forma hiç güzel olmamış. renkler çok garip. solgun duruyor. bence daha güzel yapabilirlerdi. diğer beyazla siyah forma ise zaten klasik. bikaç oynamayla çıkarıyolar piyasaya. şunuda söylim adidas omuzlarda üç çizgi modelini her takıma uyguluyor ama geçen sene fenerde böyle bişey yoktu. galiba 100. Yıl nedeniyle yapılan bir jestti.
    sana katılmıyorum kardeş

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

Quote Originally Posted by Bandidas View Post
    forma tanıtımında onlarca ışık altında çekilen fotolara bakıp anca bu kadar yorum yapılabilirdi.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by nart_susruko View Post
    forma tanıtımında onlarca ışık altında çekilen fotolara bakıp anca bu kadar yorum yapılabilirdi.
    evet o sarı kırmızılı formanın kötü görünmesinin sebebi ışık yansımasıdır!!!

Nesil
    2005
    Yer

bence bu seneki formalar süper. bende sarı kırmızı parçalı var.maaşı alalım siyahıda alıcam.Ama beyaz almam

Quote Originally Posted by abdullaharici92 View Post
    şu ispanya milli takımından çalıntı olan güzelmiş
    çocuklar inanın inanın çocuklar güzel günler göreceğiz güneşli günler...

formaların hepsi de süper bence

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

2009 - 2010 forma tasarımlarını bu konu altından paylaşabilirsiniz.
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Valla cok güzel tasarımlar var da bunlar pek dikkate alınmıyor Bu sene Parcalı, Mor-Lila artık ne deniyorsa ondan, Beyaz forma kesin cıkacak. Bir de Kırmızı forma olabilirmiş, bu kesin degilmiş. Mor denilen forma içinde Fiorentina formasının biraz daha koyusu deniliyor. Uefa kuralı geregi her takım kndi renkleri haricinde alternatif bir forma yaptırmak zorundaymış. Gecen sene turuncuydu, bu sene bu olacak.

Bu kategorilerde ben yapılan tasarımlardan en yakın olanını koyayım.
    Mor(Bunu kimse tahmin edemiyor ama böyle birsey güzel olurdu);

Parçalı;

TTnet degil; antrenman formalarındaki gibi Türk Telekom yazacak, Kollarda ülker degil avea yazacak. Parcalıda bir sürpriz olabilirmiş. Ali Sami Yen logosu bizim temennimiz.

Beyaz;

Buna benzer ince cizgili olacagı söyleniyor.

Kırmızı(olursa)
    Olursa muhtemelen yanılmıyorsam 2 sezon önce giydigimiz kırmızı formaya benzer olur;

Şöyle birsey de güzel olurdu;

Tabi bunlar gelen duyumlar ve tahminler. Bir ara cubuklu da olacak deniliyordu, sonradan olmayacagı kırmızı olacagı dendi vs. 1 hafta-10 güne formmalar tanıtılır heraalde.
    bu arada alternatif forma için eskiden giydigimiz şu forma mükemmel olurdu, ne turuncu, ne mor

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon

Mesaj Yetkileri