Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 45 arası toplam 45 sonuç

Konu: Fenerlilerin R. Carlos'a Yaptığı Beste(Gülmek Garanti :D )

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by tosunpasa View Post
    Sırıtmışsınız ya burda o yüzden dedim onu. Bir de Mehmet demiş gölge düşürmeye çalışıyorlar orda bi kaç cümlede ona gitti.

Niye o sözü istediğimiz gibi müzik eşliğinde söyliyemez miyiz? Cümle aynı müzik değişik.
    Komik olduğunu düşündüğümüz şeylere güleriz.Forumdada bunu belirtmek için sırıtma ifadesini kullanırız.Komik olmadığını düşünmüyorsan değil de.Neden sizde alın diyerek laf atma gereği görüyorsun? Neden direk adamı koruma mekanizması devreye geçiyor?
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Galatasaraylıyım.Ama nedense bir türlü gülemedim..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Komik olduğunu düşündüğümüz şeylere güleriz.Forumdada bunu belirtmek için sırıtma ifadesini kullanırız.Komik olmadığını düşünmüyorsan değil de.Neden sizde alın diyerek laf atma gereği görüyorsun? Neden direk adamı koruma mekanizması devreye geçiyor?
    Adamı koruma gereksinimi duyuyorum. Çünkü adam Türkiye'ye gelmiş en kariyerli oyuncu ve Dünya'da oynadığı mevkiin en iyilerinden. Ve artık Fenerbahçeli. Ve komik olanda bir şey yok
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

ya ya cokk guldum ama bunun koyanin ........ ligina guldum

5. Default

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Bence R.Carlos'a baby demesi komik.Herkese komik gelecekde değil.Ama nedense beğenmeyenmerin hepsi Fenerbahçeli
    Gülenlerin tamamı da Fenerbahçe'yi sevmeyenler

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

aklıma erci geldi birden(yutub olmasa bu cevherler kaybolup gidecekti.. )

o da ilk mesajda yer aldığı gibi çok yaratıcı!

Nesil
    2006
    Yer
    -

ben bunu çook gördüm aklıma gülmek hiç gelmedi valla inanın çünkü madrid'liler ona böyle hitap ediyorlardı gülüyorum diyenler neden güldüğünü bilmem ama düşünceleri transferi küçülmekse başaramazlar

Nesil
    2006
    Yer
    İST

ya isteyen güler isteyen gülmez ben buraya eğlence amaçlı koydum bunu kimse r. carlos transferini küçümsediğimi felan düşünmesin

9. Default

(Gülmek Garanti ) böyle yazma ozaman.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Mustafa iyi cevap

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Adam komik olduğunu düşünmüş vede bizlerede komik geleceğini düşünüp paylaşmış bizimle.Nereden bilsin böyle olacağını?
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İST

Quote Originally Posted by mustafa35 View Post
    (Gülmek Garanti ) böyle yazma ozaman.
    yazarım ya da yazmam bu seni ilgilendirmez seni zorla güldürcek halimiz yok

Nesil
    2006
    Yer
    Kocaeli

gülmedim fakat bir Fenerbahçeli olarakta yakıştıramdım. keşke böle bi video hiç olmasydı

besiktaslilar ne bu yorumlar hic yakismiyor. Roberto carlosa soylenen 40 yillik tezahurat o biraz takip edin ufkunuzu gelistirin arti olarak arastirin buldugunuz seylere abes kacan birsey varsa gulun hatta hep beraber gulelim.

1- Üyeler yöneticilerin görevlerini kendi görevleri gibi algılayarak DİĞER ÜYELERE baskı yapamazlar. ( herkes istediği Konu başlığını forum kuralları çerçevesinde koyabilir. Rahatsız olan varsa şikayet butonunu kullanır. )

2- Bir olayın, videonun vb... şeylerin kişilere komik gelmesi ÖZNEL bir kavramdır. Yani bana komik gelen Başkasına hiç komik gelmez, başkasına komik gelen bana hiç komik gelmez. Ama "bana komik gelmedi neresi bunun komik" "bunda gülünecek ne var??" yahut tam tersi söylemlerde buylunmak ta hoş değil. Kişilerin mizahi yönlerine saygı duyalım bırakalım da neye gülüp gülmeyeceklerine kendileri karar versinler...

3- Küfürsüz olan, Takıma hakaret etmeyen videolarda dahi fanatiklik yapanlar var. Ben Galatasaraylıyım ama GS'ye yapılan SEVİYELİ komik videolarıda eğlenerek izliyorum.

4- Konu amacından sapmaya başladığı için, Bazı fanatiklerin gene fanatiklik yapmaya başladığını gördüğüm için KONU KİLİTLENMİŞTİR...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri