Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 68 sonuç

Konu: mevkilere göre antrenman programı(screenshotlu)

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by master_ozzy
    Ya Bu Rapİdshare Lİnklerİ Bozuk Mu Bende Inmio Cogu Doru Duzgun Bi Link Verebilir Msini Bilader

Kardeş Flashget veya herhengi bir download programı kullanıyorsan Rapidshare'den hiçbirşey indiremezsen.Yani bu linklerin hepsi doğru düzgün ama sorun sende.Rapid'de download'a tıkladığında karşına çıkan Flashget ve benzeri programı kapat sonra da normal bir şekilde download et.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

he tmm saol aga flashget var bende dmeek ondan inmio saol vala dur denim

Quote Originally Posted by demirhan1984
    arkadaşlar işte screenshotlarla antrenman programları..Programları training'e girerek resimlerdeki gibi ayarlayın....

defans oyuncuları için program:
    http://img13.imageshack.us/img13/4257/dctraining3dz.jpg

bu programı uyguladıktan sonra oyuncudaki gelişim:
    http://img17.imageshack.us/img17/5004/upson6bn.jpg

wing back mevkiinde oynayan oyuncular için program:
    http://img13.imageshack.us/img13/8058/wingbacks6ly.jpg

http://img17.imageshack.us/img17/7434/danialves7pb.jpg

orta saha oyuncuları için program:
    http://img13.imageshack.us/img13/2747/mctraining8mp.jpg

http://img484.imageshack.us/img484/4385/sissoko2yr.jpg

forvet oyuncuları için program:
    http://img13.imageshack.us/img13/5334/fctraining4hf.jpg

http://img17.imageshack.us/img17/2122/delgado3vz.jpg
    http://img17.imageshack.us/img17/1109/cisse1iq.jpg

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
    oyuncuların sakatlanma olasılıgı ve sıklıgı nedır acaba???

ya ii güzelde demirhan kardeş bi soru war kafamda!!!herkes ayrı training takılınca acaba bu oyuncu bütünlüğünü etkilermi?yani o kadar AI war mı bu oyunda?mesela gençleri A takımla antr. çıkarmak onları daha fazla geliştirir m,??

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by tylol_hot
    ya ii güzelde demirhan kardeş bi soru war kafamda!!!herkes ayrı training takılınca acaba bu oyuncu bütünlüğünü etkilermi?yani o kadar AI war mı bu oyunda?mesela gençleri A takımla antr. çıkarmak onları daha fazla geliştirir m,??
    Tabi ki herkese ayrı antrenman proramı uygulamak şart.Örneğin bir kaleciye forvet antrenmanı uygularsan her maç 4-5 gol yemeden bitmez.Özetle her oyuncunun performansını artırmak ve oyunculardan maximum verim almak için her mevkiye ayrı ayrı antrenman programları uygulamak gerek.

saol kardeşşşşşş!!!

Demirhan,bu verdiğin antrenman programları genç oyuncular içnde uygulanabilir mi?Yoksa onlar için başka bir program mı gerekir ?

Programlar süper bu arada teşekkür ederiz..

Question

Demirhan bey, atrenman programın güzel iyi oyuncularında güzel olmuş ama genel yüklenme kısmında heavy yazıyodu sık sık kullanılan oyuncularda sakatlık yaratmaz mı bu program, sakatlanma vs.. ? Sende sakatlanmalar sık sık oluyor mu ?

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by es_peri
    Demirhan bey, atrenman programın güzel iyi oyuncularında güzel olmuş ama genel yüklenme kısmında heavy yazıyodu sık sık kullanılan oyuncularda sakatlık yaratmaz mı bu program, sakatlanma vs.. ? Sende sakatlanmalar sık sık oluyor mu ?
    Esasında dayanıklılık ve aerobic antrenman bölümleri kaliteli olduğu için sakatlanma riskini bu etmenler aza indiriyor.Bende çok sorun yaratan sakatlıklar meydana gelmedi.

valla sakatlıklar sadece antremana bağlı değil physio na bağlı bu antreman programı bence bi şaheser

paylaşımların için yine saol..
    yaw senden başka fm forumlarına bakan moderatör yok mu_?????
    demirhan takımın ne olmuş öyle yaaa.
    benim takım Galatasaray seninki kadar işe yarar umarım..

emeginize teşşekkürler bide sadece genç oyuncular için antreman programı varsa

Uğraşından dolayı teşekkür edirm Demirhan...Bu antreman programını uyguladım 1 sezon boyunca ve oyuncularda gözle görülür bir gelişme var.
    Bir tane sorum,bir tanede isteğim olacak senden;
    1-)DM için bir antreman programın varsa paylaşabilir misin?
    2-)1 sezon boyunca bu antreman pprogramını uyguladım.Oyuncuların antreman verileri ve gelişmeleri yüksekti.Ama sezon sonu geldiğinde neredeyse bütün oyuncuların antreman verileri düşmekte.Ve oyuncular ilk halleri gibi oluyor nerdeyse :S Önerin var mıdır?Yada ne yapmam gerektiği hakkında beni bilgilendirebilir misin?

Şimdiden teşekkürler...

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by Romulus
    Uğraşından dolayı teşekkür edirm Demirhan...Bu antreman programını uyguladım 1 sezon boyunca ve oyuncularda gözle görülür bir gelişme var.
    Bir tane sorum,bir tanede isteğim olacak senden;
    1-)DM için bir antreman programın varsa paylaşabilir misin?
    2-)1 sezon boyunca bu antreman pprogramını uyguladım.Oyuncuların antreman verileri ve gelişmeleri yüksekti.Ama sezon sonu geldiğinde neredeyse bütün oyuncuların antreman verileri düşmekte.Ve oyuncular ilk halleri gibi oluyor nerdeyse :S Önerin var mıdır?Yada ne yapmam gerektiği hakkında beni bilgilendirebilir misin?

Şimdiden teşekkürler...

1. DM Mevkiinde oynayan oyuncuları orta sahalar için olan programa koyabilirsin.Orada da gelişme gösterirler.Ama yine de ben sana başka bir program vereyim hangisini istersen onu kullanırsın.

DOWNLOAD İÇİN TIKLAYIN

2. Oyuncuların sezon sonunda düşüş yaşamasının sebebi tatile çıkmış olmalarıdır.Bunu her programda yaşarsınız.Ama tatil dönüşü oyuncular yine eski form grafiklerine kavuşuyorlar.

İlgi ve alakan için teşekkür ederim...

a.programı hakikaten cok gusel olms real e uyguladm sahane oynuo elemanlar eski programla arsnda daglar kadar fark war tebrkler!

merhaba Demirhan antreman prog. iyi gibi görünüyor daha kullanmadığım için bişey söyleyemiyicem sana bir sorum olucak müsaden ile cvplarsan sevinirim.
    1 - AMR , AML , DR , DL için DML DRL yani win back prog. kullanabilirmiyiz.

Bence kullanman yanlış olur.Çünkü Wing Back oyuncularının antreman programları defansif olarak daha geniş...DR ve DL için kullanılabilir ama bence en iyisi her pozisyon için ayrı antreman programı...

hım tmm saol. romulus kardeş.

Nesil
    2006

paylaşım için saol

Ya Bu Wİn Back Nereye Uygulanacak Ant TaktİĞİ Defansin Kanatlarina Mi

ArkadaŞlar Ortasaha Kanat Oyunculari İÇİnde OrtasaĞa Programi Uygun Olur Mu Yoksa BaŞa Program Varmi Kanat Oyunculari İÇİn Bu Arada Wİn Back Sadece Dl Ve Dr İÇİn Dİmİ

Nesil
    2006
    Yer

Wing Back'i DR ve Dl için uygula. Orta saha kanatlarına ise Orta Saha programını uygulaman daha doğru olur.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Demirhan teşekkür ederim ..
    Oyunculara uyguladım bakalım nasıl olacak ?
    İnşallah gelişir.

Nesil
    2006
    Yer
    BalıKesiR

Default al bakam hile diye tuturdun@

Quote Originally Posted by SeRcAn1985
    arkadaslar allah rızası için bi hileli taktik yokmu nolur bı yardım edin
    kardes al sana hile
    bu linktekini indir http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...D9DWN353750316 ondan sonra ac onu load de hangi takımı yönetiyosan yukarıda bir boşluk war onu tıkla we takımını ismini yaz oyuncularnın tekniklerini yüksel al sana hile ben bunu küçük takımlarda yapıyom

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Wing Back'i DR ve Dl için uygula. Orta saha kanatlarına ise Orta Saha programını uygulaman daha doğru olur.
    saol demirhan süper benimde bir programım war ama oyuncular çook sakatlanıyoo :S:S

super antreman programı oyuncuların özellikleri fırlıyo

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ben kullansam da artio kullanmasam da artio

antreman programını kullanmaya başladım bakalım gelişme olucakmı birde herkezin dedıgı ben vierinin taktıgını kullanıyorum o taktık hangısı arkadaşlar linkini yazabilirmi birisi.

Nesil
    2006
    Yer
    Football manager 2009

wings back hangi mevki oluyor arkadaşlar.

Nesil
    2006
    Yer

Sağ ve Sol bek mevkiinin bir ilerisindeki mevki oluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben bu antreman programını kullandım oyuncuların maçta kondisyonları acaip düşmeye başladı maça %100 başlayıp 75 le bitiriyolar eski antreman programına döndüm artık maçı 85 gibi kondisyonla bitiriyolar size de oldu mu bu bunun diğer antremanlardan farkı fitness biraz daha ağır gibime geldi acaba ondan mı oldu???

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri