Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 63 sonuç

Konu: [4-4-2 Dengeli v.2] En iyinin de iyisi

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Kesinlikle ofansif taktik çok işe yarıyor.Zorlanabileceğim maçlarda mentaliteyi düşürüp ofsayt taktiğini kaldırıp defans çizgisini geri çekiyorum.

Ama sen tabiiki yap düzenlemeleri İlhan daha iyi birşey çıkar.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

kesin deneyecem abi taktiklerin süper oluyor sağol hemde kayseride denemişin kesin denerim

Sağol İlhaN Abi indirdim taktikleri denicem 2'sinide...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Kesinlikle ofansif taktik çok işe yarıyor.Zorlanabileceğim maçlarda mentaliteyi düşürüp ofsayt taktiğini kaldırıp defans çizgisini geri çekiyorum.

Ama sen tabiiki yap düzenlemeleri İlhan daha iyi birşey çıkar.
    Sen gerekeni yapıyorsun zaten Emreciğim. Ayrıca bana teşekkür eden tüm arkadaşlarıma ben de teşekkür ediyorum.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Kesinlikle deniycem çok kaliteli bir taktik gibi..

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Ben heartpool ile 1-1 berabere sürdürüyodum maçı bu taktiği uyguladım maçın geri kalanında 4-1 kazandım ama işin ilginci bu taktikle golleri hep ilk yarıda atıyorum ikinci yarı hiç gol atamıyorum

7. Default

Eğer skoru korumak istiyorsanız defansif taktiğe geçin... Ama yinede çalışılması gerekiyor defansif üzerinde... Yine de çok tşk. ederim çok güzel bir taktik

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Defansif taktikte sadece beklerle alakalı düzenlemeler yapmıştım. Biraz daha geliştirip yayınlamayı planlıyorum.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Çalışmaların nasıl gidiyor peluk?..ne zaman hazır olur?
    <')))))>-<

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Dün araştırma ve elektrik kesintileri ile geçti. Bakalım bugün neyi gösterecek?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

ilhan abi taktiğini denedim de evimizdeki cuk diye oturmuş fakat deplasman taktiğinin üzerine biraz daha yoğunlaşabilirsin, kolay gelsin.

Smile

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    İlhan büyük adamsın vesselam.

İlhan abi bu ne yaa süper işliyor gibi görünüyor taktik paylaşımın için sağol tşk ederiz...

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Arkadaşlar bir tüyo veriym evinizde oynadığınız maçlardaki taktik ile oynadığınızda bitiriciliği yüksek bir adam olması lazım forvetlerinizin diğeri hakkında görüşlerimi yazıcam en yakın zamanda

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Quote Originally Posted by Yelkovan View Post
    Arkadaşlar bir tüyo veriym evinizde oynadığınız maçlardaki taktik ile oynadığınızda bitiriciliği yüksek bir adam olması lazım forvetlerinizin diğeri hakkında görüşlerimi yazıcam en yakın zamanda
    http://forum.turksportal.net/vb/show...04&postcount=1
    burda var aslında atktik için gerekli oyuncu özellikleri..ama genede verebilirsin..
    <')))))>-<

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Arkadaşlar bugün taktik üzerine çok küçük değişiklikler yaparak çok olumlu sonuçlar aldım. Ligde 10 maçta 1 gol yedim Çok yakında ufak bir update daha geliyor. Ancak bu elinizdeki versiyonlar da çok iyi, belirteyim

Aynı zamanda bir antreman paketi de yayınlayacağım yakında...

Bizi izlemeye devam edin, her nerde yaşıyor ve yaşatılıyorsak

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Arkadaşlar bugün taktik üzerine çok küçük değişiklikler yaparak çok olumlu sonuçlar aldım. Ligde 10 maçta 1 gol yedim Çok yakında ufak bir update daha geliyor. Ancak bu elinizdeki versiyonlar da çok iyi, belirteyim

Aynı zamanda yakında bir antreman paketi de yayınlayacağım yakında...

Heyecanla bekliyorum hem taktiği hemde antreman paketini bu taktiği kullanarak 5 maçda hiç yenilmedim Beşiktaş'la eline sağlık İlhan abi

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

güzel taktik eline sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Sabırsızlıkla bekliyoruz peluk..

Peki bu update her iki taktiktedemi olcak yoksa sadece defansif taktiktemi?

Sana kolay gelsin..
    <')))))>-<

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Defansif taktikte de ofansif taktikte de oynamalar var ama ufak oynamalar, ama oyuna etki eden oynamalar...

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Peki ne zaman yayınlıyacaksın?(yeni sezon başlıyo benimde update'liyle başlıyım diyordum onun için)
    <')))))>-<

Ben bişey sorucam. Savunma oyuncuları pres yapıyor taktikte. Diğer oyuncularsa onlara nazaran yapmıyor. Bu biraz ters değil mi? İleri oyuncuların pres yapıp savunmaya hem zaman kazandırması hem de kapacağı toplarla pozisyon bulması değil mi amaç? Yoksa closing down pres yapmak anlamına gelmiyor mu? Eğer tam karşılığıysa, arkaya kapanma gibi bi anlamı olur.Onların dışında taktiğin güzel olduğuna eminim ama bu soruma cevap verirsen sevinirim.

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Closing down :Alan daraltma

Demek ve bence yapmaları çok iyi oluyor

abim yeni versiyonu bekliyoruz sezon geldi

24. Default

Quote Originally Posted by Yelkovan View Post
    Closing down :Alan daraltma

Demek ve bence yapmaları çok iyi oluyor
    eee peki bu oyunda pres yok mu ? bu pres anlamina mi geliyor

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Bende tam bilmiyorum ama türkçe yamayı kurduysanız taktik belirtirken orda alan daraltma pas zaman geçirme gibi şeylerin üzerine mouse unuzu tuttuğunzda ne olduğunu görüyosunuz zaten ben presin olduğuna bakmadım ama alan daraltma top rakipte iken oynayacağı, pas atacağ,ı koşu yolunu, daraltmak gibi birşey

ben taktikleri indiriyorum ama bilinmeyen dosya türünde iniyor ve açamıyorun sorun ne acaba ???

dostum öle olduguna bakma \Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\tactics içine at yeter

Quote Originally Posted by tazebitti View Post
    dostum öle olduguna bakma \Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\tactics içine at yeter

saol dostum yardımın için teşekkürler

önemli değil görevimiz fm kardeşliği

İlhan Abi büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum... Taktik çok gzl Seri A yı 96puanla lider bitrdim...Antreman paketide çok işimize yariyacak...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri