Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 49 sonuç

Konu: TKL Sonuçlandı!!!!

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Default TKL Sonuçlandı!!!!

Merhaba arkadaşlar;
    Biliyorsunuzki yaklaşık 2 hafta evvel yeni bir oyuna başladık ve bu oyun sizler tarafından çok beğenildi. ayrıca bu oyunun sadece bir seferlik olmadığını da belirttik. Tekrar belirtmek istiyorum ki TKL yeni sezonun başlamasıyla birlikte yani ağustos sonu eylül başı gibi kısacası yeni sezon itibariyle tekrar başlayacaktır!

TKL için sizlerden heralde binlerce mail aldım. Sadece mail de değil MSN aracılığıyla da yüzlerce mesaj geldi. Fakat çoğu şey forumda açıklandığından dolayı mail ya da msn aracılığıyla sorularınızı cevaplamadım. Çünkü şöyle örnek vereyim : "Bazı arkadaşlar halen TKL'ye kayıt olmak için mesaj ve mail atıyorlar." Sanırım sizler de bana hak veriyorsunuz bu konuda.

Neyse biz artık merakla beklenen 1. TKL'nin puan tablosunu açıklayalım. Açıklamadan evvelden beli başlı kuralları söylemem gerekiyor :

Arkadaşlar puan durumunu belirlerken menejer arkadaşlarımızın kupa kazandıklarına ve kupa kazanmasalar bile yaptıkları başarılara kısacası gidebildikleri yere kadar gittikleri yer olan durumlarına baktık ve öyle karar verdik. Örneğin şöyle açıklayayım : Siz ligi 14. veya 15. bitirdiniz fakat 1 kupa aldınız. Başka bir arkadaş ligi sizden 5 sıra önde bitirdi ama kupa kazanamadı siz otomatikman onun üstünde yer alıyorsunuz. Kısacası 1 kupa sizi 14.lükten 9.luğa çıkarıyor. Biz de buna göre puan durumunu oluşturduk.

Biliyorum gittikçe heyecan artıyor. Yarın yazlığa gidiyorum o yüzden yaklaşık 2 ay aranızda olamayacağım ve şampiyonu 2 ay sonra açıklayacağım. ŞAKAAAAA!!!

Neyse işin esprisini bir yana bırakalım ve şampiyonumuzu açıklayalım :

1. TKL ŞAMPİYONUUUUUUUUUUUUUU :

!!!!!!! eGowiCh !!!!!!!

Kendisi üstün başarısından dolayı kutluyorum. Umarım 2. sezonda da bu başarılarına başarı katar. 2. sezonda işi daha zor olacak gerçi.

Gelelim puan durumuna :

1. eGowiCh
    2. Murat Özdemir
    3. Jesus_FB
    4. peluk
    5. Eray Dengiz
    6. Ayg.22
    7. Sekopej
    8. ms1907
    9. mustafa35
    10. elhadji
    11. Çağrı Zorkol

TKL GEÇMİŞİ :

1. Sezon : eGowiCh Murat Özdemir Jesus_FB

TKL'e katılan tüm üyelerimize çok teşekkürler. Darısı 2. sezonun başına... 2.sezon eylül ayı itibariyle tekrar sizlerle olacak.

Saygılıarımızla
    Turksportal Kariyer Ligi Yönetimi

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Tebrikler Egemen.

Çağrı Abi seneye Chelsea'yi alacak benden söylemesi.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Egemen tebrikler.İlhan ve Serkan'ı ve tabii birde Çağrı'yı daha yukarılarda görmek isterdik yahu.

Çağrı sanada ayrıca tebrikler.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler Egemen
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    -

Tebikler Egemen

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tebrikler Egemen Abi..Benim şampiyonum Tarık Abi..

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

bravo egemen..başarıların devamını diliyorum.....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tebrikler egowich gercekten zor bi kariyerdi bence ne kadar zorlu oldunu denemek icn bende bi kariyer actım sizle aynı sartlarda ve 7. oldum dier tum arkadaslarada tebrikler ve tessekurler kariyerlerini zevkle takip ettik.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tebrikler Egowich

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Tebrikler egowiCh
    <')))))>-<

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tebrikler Egemen.

Tebrikler.

13. Default

Tebrikler.

Küme düşmüşüm

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

tebrikler...
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

tebrikler!!!!

Nesil
    2007
    Yer
    Kahramanmaraş

adam bi teşekkür eder kaç tane tebrik yollamışlar yahu tbrkler bu arada

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

tebrik ederim

Teşekkürler arkadaşlar, yeni gördüm mesajlarınızı

Bu başarıyı nasıl sağladığımı yazmıştım konuma, buraya bir kez daha yazayım.

Öncelikle taktik çok etkili oldu. Taktiğim, Premiership'e uygun bir taktikti, gerek hız bakımından gerek mantalite açısından, lige uygun bir taktikle yola çıkıp kupaları kazandık. Tabii bu taktiğe uygun oyuncuları transfer etmemiz de önemliydi. Özellikle İlhan Aydoğan'ın, yani İlhan abinin, yani peluk'un () katkısı çok büyüktü, Steffen Iversen, Mark Wilson gibi isimleri o önerdi, taktikte çok yardımı dokundu. Ona buradan tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Ligin ilk yarısında kaleci sorunu çekmiştik epeyce, bu yüzden gidişatımız kötüye gidiyordu ama Craig Gordon'u transfer edince kale sorunumuzu da çözüp ligde daha az yol yedik, daha iyi sonuçlar aldık. Iversen ve Delgado da sakatlıklarını atlatınca başarımız kendiliğinden geldi. Defansımız çok iyi iş yaptı, özellikle Woodgate ve Huth ikilisi, gerek savunmada performansları, gerek hücumda attıkları gollerle takımı sırtladılar. Orta sahamız dinamo gibi çalıştı. Rochemback, Boateng ve Cattermole'nin yanı sıra Mendieta, Srna, Morrison, Ben Arfa da büyük işler yaptı.

Kadromda yaptığım birçok değişiklik oldu zaman zaman, onları da açıklamak istiyorum.

Öncelikle sene başında Woodgate ve Huth sakat olduğundan tandemde Riggott ile Avusturyalı defans oyuncusu (adını unuttum ) oynuyordu, sonra Woodgate ile Huth'un iyileşmesi işimizi kolaylaştırdı ve onları takıma monte ettim.

Sağda Srna, solda Wilson oynuyordu. Wilson çok iyi bir bek oyuncusu fakat sağ ayaklı, dolayısıyla sol bekte hatalar yapıyordu. Srna ise daha çok ofansif bir oyuncu, o da sağ ayaklı, o yüzden sağ bekte sorunlar yaşıyordu. Elimde sol bek için Arjantinli Arca vardı, defansif olarak çok iyi özelliklere sahip, sol bekte kullanabileceğim bir alternatifti.

Srna ile Wilson'dan beklerde istediğim verimi alamıyordum. Çok kolay çalım yiyorlar, istediğim performansı sağlayamıyorlardı. Düşündüm, taşındım ne yapayım diye ve sonunda çözümü buldum ve belki de bu çözüm bize şampiyonluğu getirdi.

Srna ile Wilson çok kaliteli isimlerdi, ikisini de takımda as oynatmalıydım, ikisini de yeni transfer etmiştim ve isteyerek almıştım. Sağ ve sol bekteki sıkıntıyı çözmek için Arca'yı sol beke monte etmeyi düşündüm ve kararlaştırdım. Sol bek sol ayaklı olan Arca'ya emanet olacaktı, böylece sağ ayaklı Wilson orada daha fazla eziyet çekmeyecekti. Ee peki Wilson ne olacaktı? Onun gibi iyi bir bekten faydalanmalıydım, ama nasıl? Wilson'ı sağ beke çektim, böylece sağ ayaklı Wilson esas mevkiinde oynayacak, daha fazla verim katacaktı. Wilson'ı sağ beke çektikten sonra Srna boşa çıktı, onu da oynatmalıydım, peki ne yapmalıydım? Orta sahanın sağında Mendieta veya Morrison oynuyordu, bu ikilisi istediğimi bir türlü veremiyorlar ve istikrar sağlayamıyorlardı, bir gün iyi bir gün kötü oynuyorlardı. Srna'nın mevkiisi D/WB/M RL olduğundan, onu orta sahanın sağına çektim. Böylece 1 taşla 3 kuş vurmuş olduk, hem sağ ve sol beklerimi garanti altına almıştım, hem de orta sahanın sağını... Ofansif anlamda çok iyi olan Srna da burada çok verimli olacaktı zaten.

İlerleyen haftalarda gördüm ki bu değişiklik gerçekten takımı çok iyi yerlere götürdü. Artık eskisi kadar kanatlardan atak yemiyordum, ofansa kalkarken sağdan daha etkili gidiyordum.

Başarının öyküsü böyle, şans faktörü de yanımızdaydı çoğu zaman, onu da es geçmemek lazım. Çoğu zaman rakibimizin tek kale oynadığı maçta şans yanımızda oldu ve maç lehimize sonuçlandı.

İkinci sezon işim daha zor olacak sanırım, hangi takım verileceğine de bağlı ama ben yine istediğim başarıyı sağlayacağıma inanıyorum, eğer iyi bir bütçem olursa, yine istediğim oyuncularla ve sistemimle yeni takımımı da güçlendirir ve başarıya götürürüm.

Tebriklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.

Bu arada dereceye girmiş diğer arkadaşları da tebrik ederim, özellikle Murat Özdemir, Tarık Can Özkan, İlhan Aydoğan ve Eray Dengiz'i tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim.

Saygılarımla,
    Egemen Işık (Middlesbrough)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrikler Egemen. Başarında payımız varsa ne mutlu bize.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

başta egemen'i sonra da katılan tüm herkesi tebrik ederim. 2.'sine ben de katılacağım kesin.

herkesı tebrık ederım ozellıkle egowıch ı dıger karıyerlede bızde olmak ıstıyoruz

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Tebrikler Egowich.Sana da tebrikler Aygün senin için büyük başarı

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Egemeni tebrik ederim...

Bu arada insan birazda 2.yide tebrik eder yahu

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

tebrikler egemen ikincisinde bizde olmak istiyoruz

omer-faruk-14 Misafir

Turnuvaya katılan tüm üyeleri tebrik ederim. Özellikle; Egemen, Tarık ve Murat abiyi.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Tebrik ederim Egemen..

Tebrikler.. Adam ugrasmis kazanmis..

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

tebrikler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Egowich ve diger katılan arkadasları tebrik ederim.

Tebrikler Egemen, Murat ve Tarık..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri