1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: takıma yeterı kadar sans tanıdıgınızı dusunmuyor

haftada 7 mi ayda 28 milyon doalr eder nasil oduyordun senede bi 250 f'ilan//

Quote Originally Posted by darksilence View Post
    haftada 7 mi ayda 28 milyon doalr eder nasil oduyordun senede bi 250 f'ilan//
    işte uyuz lugano bi az bulmuş parayı.ama ödüyorum valla kezman 50 bin alıyo.ama ben daha yeni sözleşme önermedim kezmana.düşürcem onu fiyatını.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

arkadaslar bu kaygi her mac ayni performansi bekliyorum dersenizde oluyo o zaman futbolcular kendilerinin baski altinda hissediyor
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

valla bende de oluyodu hiç oyuncu değiştirmemekten kaynaklanıyo o sorun eğer az oyuncu değiştirirsen oyuncu mutsuz oluyor onun için her maç en az 2 oyuncu değiştir bence konuşmayla alakası yok

tamam sorunu çözdüm arkadaslar...devre arasında filanda uyduruk konusmayın hep aynı seyleri filan..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Alla alla benmi yanlış okudum bu kadar kişinin yazdıklarını..
    Konuşmayla faalan alakası yok.. Takımda oyuncu listen kabarıksa..
    Ve sürekli ilk 11in aynı kişilerden oluşuyorsa; bu sorun çıkar..
    Öncelikle hiç 11de oynamayanlar; maç yüzü görmeyenler takımda kaygı duymaya başlar..
    Sonrada arkadaşları.. Takımdaki herkese yeteri kadar şans vermiyonuz der!
    Yani takılıp kalıp ; işte bunlar ilk 11 oyuncusu diyipte sabit 11le oynama..
    Her oyuncuya azda olsa şans vermeye çalış..

Default takıma yeterı kadar sans tanıdıgınızı dusunmuyor

arkadaslar bu ne yaw oyuncuların cogunda var...bıktım bundan yaw ufak kaygıları mı ne varmıs

ben herseyi veriyorum onlara daha ne istiyo bunlar

bunu engellemenın en ıyı yolu nedır ne yapmak lazım...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Eee maç konuşmalarında adamlara kızar sinirlenirsen öyle olur. Bundan kaynaklanyor.

hiç sinirlenme kızma konusması yapmadım daha...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Valla devre aralarında maç sonlarında performansınıza sinirlendim hayalkırıklığına uğradım ları çok dersen oluyor bunlar benim bildiğim...

işte ben daha onu hic yapmadım sadece galibiyet bekliyorum...bu mac kazanabilirsinzi dedim...

bide mac sonları gusel sonuc diyorum...okadar

ya bendede oluyo o sen kafana takma onlar hep öyle diyorlar ama yine normal oynuyotrlar sonradan bişeyler olmuo

saolasın...bazne artabiliyor istekleri...ferdinadta tutturmus sabit biryerde oynamak istemiyorum diye adam zaten sadece DC daha baska nerde oynucak ki..

isallah gecer kısa zamanda ufak kaygılar buyumesınde..

bilirim bu tipleri. maaşlarına 500K zam yap hemen gider o yazı

15. Default

zaten 750K dolar alıyo aylık daha ne istiyo adiler yaw

doymuyo bunlar...

her kazandığın mnaçın sonunda "sizden her hafta aynı performansı sergilemenizi istiyorum" dersende oluyo galiba.bende böyle olmuştu.

abi bendede besiktasta mehmet nas 20 mac oynadi yeteri kadar sans gormuomus mustafa yalcinkayada ole onlari oynatinca as oyuncu uzluo yaw

bendede bir keresinde lugano haftada 7 milyon dolar alıyordu.adam kaygısındaki yazısı

daha fazla maaş isterdi
    sinir etti beni ya

Mesaj Yetkileri