1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: 4-4-2 Klasik Ama Başarılı Bir Taktik

paylasım ıcın teşekkurler

Default 4-4-2 Klasik Ama Başarılı Bir Taktik (BJK ile tüm kupalar)

Merhaba Arkadaşlar

Maalesef Beşiktaş ile başım dertteydi, taktik üstüne taktik deniyordum. 12. falan olmuştum bir ara ligde. Daha sonra bu taktiği yabancı bir siteden buldum. Üstünde oynama da hiç yapmadım sayılır. Ama Beşiktaş'ta işe yaradı en azından, belki sizin de işinize yarar diye buraya upload ediyorum. Bu arada taktiği tasarlayan yabancı arkadaşa teşekkür ediyorum

Taktiğin çok iddialı olduğunu söylemiyorum ama, takım güzel oynarken seyretmesi çok güzel oluyor. Aslında sanırım defansa bir takviyeye ihtiyacım var, daha iyi oyuncularla çok daha iyi sonuçlar alınabilir. Bu taktikle, yaklaşık 10 puan geriden gelip şampiyon oldum ( o zaman daha taktiği bulmamıştım). Türkiye Kupasını aldım (final çok güzeldi :P). Çok gol atıp, az gol yedim. Uefa'da gruplardan çıktıktan sonra, Stuttgart beni eledi, zaten bana göre oldukça güçlülerdi ve de finalde Werder Bremen'i 4-0 gibi farklı malup ederek kupayı aldılar. Belki seneye iddialı olabilirim birkaç transferle. Sizi screenshotlarla başbaşa bırakıyorum. İnşallah işinize yarar.

http://rapidshare.com/files/40290397/4-4-2_Klasik_.tac

Beğenen yok galiba taktiği Neyse ben gene de Beşiktaş ile elde ettiğim başarıları koyayım. . Elhadji update ile yeni bir oyun açtım ve sonra doğru transferlerle, şampiyon oldum, Türkiye Kupasını aldım, Süper Kupayı aldım ve de son olarak 2. sezonda UEFA Kupasını aldım. Tavsiye ederim

Türkiye'deki Kupalar

UEFA Kupası

Şampiyonlar liginde 3. olup UEFA Kupasına katıldım.

İlk rakip Palermo

Sonra Galatasaray

Sonra Cagliari

Yarı Finalde Marseille

Finalde ise Sevilla (Çok isterdim Fenerbahçe olmasını ama işte )

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Merak edenler için,kadrom

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tebrik ederim kadron güzel taktik güzel.

yardım edermisin siteye griş yapamıyorum hata veriyoo acil taktik indirmem gerekiyor

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Bende beşiktaş için bi taktik arıyodum ss ler taktiği güzel kılıyo bence indirip denicem az sonra eline sağlık başarılarının devamını dilerim...

Maalesef çeyrek finalde Real Madrid'e 1 gol farkıyla elendim . Ama onların kadro biraz daha kaliteliydi sanırım :P

Artık bir daha ki görüntüler, inşallah şampiyonlar ligini kazanınca gelecek

başarıların gayet iyi

Güzel taktik bende bunu kullanıyorum yalnız kanatlar ok ile ilerde...

Taktiği Atletico Madrid takımında da denedim. Çok zorlu geçen bir sezondan sonra, şampiyon olmayı başardım. İspanya kupasında ise elendim Real Madrid'e şansızca.

Sezon boyunca, sıralamadan ve puandan da anlaşılacağı üzere, beni en çok zorlayan takım Barcelona idi.

Kaleye Enyeama ve orta sahaya da Tim Cahill'i aldım. Zaten kadro iyiydi. Gerçi İspanya'da takımlar çok güçlü olduğu için, çok berabere kaldım. Bazen beraberliği zor kurtarırken, çoğunlukla galibiyeti kaçıran taraf oldum.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Puan durumunu koymayı unutmuşum yahu :P

Nesil
    2007
    Yer
    Kartal

Lazioya denedim olmadı
    :tur: Multi multi hesap açtığı için tüm hesapları kapatılmıştır

Quote Originally Posted by kluise72 View Post
    Lazioya denedim olmadı
    İlginç gerçekten. Belki de stoperleri biraz daha defansif yaparsan sorunun çözülebilir.

Neyse sene 2010 hala aynı taktikle oynuyorum, inşallah bu sefer Şampiyonlar Ligini kazanırım, yoksa bırakacağım artık

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Kariyerimde deneyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

denemek lazım saol

Evet arkadaşlar, 5 sene boyunca taktiğimi hiç değiştirmeden, sonunda (2011 yılında ) Şampiyonlar ligi şampiyonluğuna, oldukça mütevazi bir kadro ile ulaştım. Tabii ki bazı etkenler vardı, mesela yarı finalde Fenerbahçe ile eşleşmem

Buradan tüm oyuncularıma teşekkür ederim, özellikle Cesar Delgado yoktan var ettiği pozisyonları için, Zigiç'e kritik anda attığı goller için, Volkan Babacan'a çıkardığı inanılmaz şutlar için, Felipe ve İbrahim Toraman'a defansta kuş uçurtmadıkları için ve tabii ki diğerleri.

Yalnız bu şunu anladım ki, bu oyunda sadece taktik değil, moral,motivasyon, şans, ( hele finaldeki manchester maçı ) fikstür çok önemli. Herkese başarılar, sizi görüntülerle başbaşa bırakıyorum. (Kiev 3-3 lük maçı detail low olduğu için gösteremiyorum maalesef )

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Inter Super Kupa Finali

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Vaaaaay, tebrikler. Denemeyi şu an için düşünmüyorum, daha yeni taktik tutturdum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ajax 1-0 Milan

İkinci maçı da kazanırsam tur atlıyorum. Sağol.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İkinci Maç:
    Milan 2-2 Ajax
    Tur atladım, teşekkürler.

Mesaj Yetkileri