Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: [Lig B] Giresunspor Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Barış Özkan ile 1 yıllık anlaşma imzalandı.

Geçen sezonun ilk yarısında İstanbulspor'da, ikinci yarsında da T.Telekom'da forma giymiş.

Almanya'nın 3. Ligde mücadele eden Siegen takımında oynayan 19 yaşında, 1.80 boyunda ve 73 kilo olan Mehmet Fatih Köksal'ın bugün şehrimizde olacağı öğrenildi.
    Ön libero, orta saha oyuncusu Fatih Köksal'ın bonservisinin elinde olduğu belirtildi.
    Futbolcunun Giresunspor'un çalışmalarına katılması ve beğenilmesi halinde takıma transfer edilmesi bekleniyor

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2003

Transferleri, eger finansal bilgi icermiyorsa, buraya eklemenin cok anlami yok cunku transferler zaten TFF internet sitesinden alinacak. Daha cok oyuncu ozelliklerine yonelebilirsek daha yararli olacaktir.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Geçen sezon Sarıyer'de 32 maçta 15 gol attı.Bitirici, hava toplarında etkili, hızlı bir oyuncu Fatih Tekke'yi andıran bir oyuncu Trabzonsporum böyle bir oyuncuyu satarak çok büyük bir hata yaptı ama Allahtan yabancıya gitmedi Giresunuma geldi

Not: Sattılarmı kiralıkmı gitti hala emin degilim araştırıyorum...
    Hava toplarını ilk defa senden duydum. Ben çok hızlı olduğunu duydum Sarıyerde oynayan bir arkadaşımdan.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kaleci UFUK ALİ Araklıspor'a transfer oldu.

Mersin BŞB'den kaleci VOLKAN FEVZİ USAL transfer edildi.

Şanlurfaspor'dan Serkan Güney transfer edildi.Mevkiisi sol kanat.

GİRESUN ATATÜRK STADI 10 yıllığına yeniden kiralandı.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

2006-07 sezonu bilet fiyatları açıklandı...

Kale Arkası : 5 YTL
    Maraton : 10 YTL
    Kapalı : 20 YTL

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kombine Bilet Fiyatı'da belli oldu

Protokol 500 YTL VIP 1000 YTL , 25 Temmuz günü satışa çıkıyor...

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Mithat YAŞAR !
    Ekibimizin Fenerbahçe'den 1 yıllığına kiraladığı Mithat Yaşar bugün kampa katılacak.

Genel özellikler :

Adı Soyadı : Mithat Yaşar
    Oynadığı Takım : Tarsus İdman Yurdu
    Forma No : -
    Doğum Yeri : Turgutlu
    Doğum Tarihi : 27.07.1986
    Boy : 170
    Kilo : 66
    Mevki : ORTA SAHA
    A Genç Milli : 40
    A Genç Milli : 3
    Sözl. Bitiş Tarihi : 31.05.2008
    Ülke : Türkiye
    Oynadığı Takımlar : Fenerbahçe, Mardin, Siirtspor

Yorum :
    ******MİTHAT YAŞAR: "Geleceğin Hagi'si" gözüyle bakılan futbolculardan. Orta saha oyuncusu, takımın beyni, playmaker, gol atıyor ve attırıyor. Her gün Bakırköy- Kadıköy Tesisleri arasında mekik dokumasının nedeni futbol aşkı. Manisa Turgutlu'dan İstanbul'a futbol aşkıyla gelen 19 yaşındaki Mithat'ın ilk durağı Galatasaray oldu. Ancak Galatasaray'daki hocası Tamer Güney Fenerbahçe'ye gelince o da hocasının isteğiyle takım değiştirdi. Yani gencecik yaşında para alamasa da ilk transferini gerçekleştirdi. Mithat, "Galatasaray'ın PAF takımındakiler bizden daha fazla şans buluyor. Bize de verilmeli" diyor.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri