1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: transfer teklifleri...

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Default transfer teklifleri...

arkadaslar antrenörlük teklifleri sözleşme bittikten sonramı geliyor.ben kontrat sürem dolmadan galatasarayla tekrar sözleşme imzalıyorum.sürenin bitmesini beklemiyorum o yüzden mi teklifler gelmiyor.başkanı kıramıyorum ne yapayım

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by aksilaz
    arkadaslar antrenörlük teklifleri sözleşme bittikten sonramı geliyor.ben kontrat sürem dolmadan galatasarayla tekrar sözleşme imzalıyorum.sürenin bitmesini beklemiyorum o yüzden mi teklifler gelmiyor.başkanı kıramıyorum ne yapayım

onunla da alakası var...mesela boşta isen birçok teklif alırsın ama eğer kaliteli bir kulüteysen ki öylesin zor teklif gelir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

ya da reddettiğinde kulubün teklifini ( ama son reddetişinde değil sözleşmenin bitişine 3 - 4 ay kala teklif ediyorlar ben ilk önce kabul etmedim dahja çok parayla geliyolar )

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

ben Fb deyim.Adım sürekli başka kulüplerle geçiyor.Betis in teknik adamı kovuldu.Adı geçenlerden biride benim.

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Ben Newcastle'la 4 senelik sözleşme imzalamıştım ertesi sezon gelen bir teklifle Juve'ye gittim...

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by emirduman
    Ben Newcastle'la 4 senelik sözleşme imzalamıştım ertesi sezon gelen bir teklifle Juve'ye gittim...

evet teklif yapacak takımın sizin yönettiğiniz takımdan daha kaliteli olması lazım

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

bana daha teklif gelmedi
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

başarılarını biraz yükseltmen lazım

ben 2006/2007 sezonunda fenerbahçenin başına geçmiştim 2007/2008 sezonunun ortasında laziodan teklif geldi baktım küme düşüyordu kabul etmedim. hemen arkasından newcastledan teklif geldi.kabul edicektim ama o sırada uefa kupası yarı final ilk maçını 2-0 kazanmıştım ajaxa karşı o yüzden kabul edemedim ama içimde kalmadı desemde yalan olur...

Exclamation ne işe yarıyo

managerde kendi kazandığın para ne işe yarıyo ki?

kontrat la alakası yok.. ben bursadan başladım şu an man utd da yım...

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Quote Originally Posted by BiH-faruk
    managerde kendi kazandığın para ne işe yarıyo ki?
    Bir işe yaradığını sanmıyorum.....

arkadaslar simdi ben sadece turkiye ligini actım ama bana ispanyadan teklif gelebilirmi ben tam anlamadım 2010 a kadar sozlesme yaptım ondan seneye bitiyo ancak

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Sadece Türkiye Ligi açtığın için sadece Türk kulüplerinden teklif gelebilir...

Ayrıca Milli Takımlardan da teklif alabilirsin...

Nesil
    2004
    Yer
    İzmir / İstanbul

Quote Originally Posted by FenerBahceLi
    başarılarını biraz yükseltmen lazım
    Ben Roma'da 5 senede 5 lig, 2 ŞL, 3 Italya kupası aldım ama başka kluplerden teklif gelmiyor.

Mesela daha fazla para önererek teklif gelse başka klüplerden hoş olurdu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

az önce sevilla nın menajer listesine girdim hani diyolar ya adaylar haberlerde .....

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

mesela ben bjk yi yonetirken milan in adi gecenlerde ben vardim.lazio teknik diroktor yok tu bana kontrat onerdiler ama ben kabul etmedim ve en son belcika milli takimi beni istedi ama ben gitmedim ya

bende bikaç ay önce brezilya nın başına geçtim.2 maç yapıp çek cumhuriyetine geçtim orda da bir iki maçtan sonra ingiltere deyim.cidden süper bi takım var şuanda.ama iki takım yönetmek baya zor oluyo.bigünde iki maç yaptığımı hatırlıyorum da .antepte lig maçı oynuyorum akşama da londra da milli maç

Mesaj Yetkileri